Идеи за коледен купон

  • 38 798
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 64
 Здравейте, момичета. С колеги организираме коледен купон. Ще сме около 50 човека. Моля да ми дадете някои идеи за забавни, хумористични, а защо не и инфантилни игри които да си организираме. Естествено ще има и награди. Предварително ви благодаря !!!


пробвайте голи Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 1 825
Конкурс "Нарисувай колега". Първа награда печели този, нарисуваният от когото образ е разпознат най-бързо от останалите колеги.

Не съм го виждала, нито прилагала, но мисля, че голям майтап би паднал.

white.s   Peace

# 47
  • Мнения: 2 105
Да ви имам проблема!

# 48
  • Мнения: 17 904

Белла, само за проблеми ли трябва да си говорим, има толкова много такива теми, тази тук е позитивна, весела, купонджийска. Много се радвам,че има и нова попълнения, ще стане по-интересно  bouquet

Лекси, и ние такива бъзици сме си правили, но децата порастват и вече ни е срам от тях, добре че хапват и се изнасят някъде. Винаги става по- интересно, като има нещо предварително подготвено, организирано. Вярно, че все е на гърба на някой, но пък си струва. Ние затова винаги избираме самостоятелни вилички, да не отегчаваме останалите, все пак бъзиците са си лично за компанията ни. Ох, размечтах се...

# 49
  • София
  • Мнения: 13 200
Ех, весело беше, нека продължим с въпросите, дано се включат и други. Яница, останал един въпрос без отговор, дано видиш темата и се включиш Peace

Е, извинявай след година надали Яница ще я види...

Общи условия

Активация на акаунт