Идеи за коледен купон

  • 38 788
  • 49
  •   1
Отговори
  Здравейте, момичета. С колеги организираме коледен купон. Ще сме около 50 човека. Моля да ми дадете някои идеи за забавни, хумористични, а защо не и инфантилни игри които да си организираме. Естествено ще има и награди. Предварително ви благодаря !!!

# 1
  • Мнения: 378
Защо имаш 3теми?

# 2
Не знам защо стана така,  два пъти когато потвърждавах ми излязоха някакви грешки и може би затова. Съжалявам.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Ами не знам дали ще ти свърши работа /имам предвид, че е фирмен, а не приятелски купон/, но преди няколко години с приятелите ми направихме страхотен новогодишен купон, като темата беше маскен бал, но не с купени специално костюми /щото много пари щеше да излезе/ ами с подръчни материали. Искам да ти кажа, че се получи страхотно. Имахме автомонтьор /обикновен работен гащеризон, ръкавици без пръсти, малко масло по лицето и ръцете, бял потник, шапка с козирка и гаечен ключ в джоба/, имахме вампир /черен костюм, червено наметало, например покривка или нещо подобно, малко черен грим и воала/, вещица, дядо коледа и снежанка, дяволче, рокаджия, готвач, ловец и т.н. Дано да съм обяснила понятно. Беше страхотно. Имаше и томбола със символични подаръчета, но пък с голям ефект. Предлагам този вариант, защото при нас стана страхотно парти, което надали някой ще забрави.
Но каквото и да решите, пожелавам ти весело изкарване на празниците, защото на мен те са любимите ми. Simple Smile

# 4
Eli 83 брзкрайно ти благодаря !!!

# 5
  • Мнения: 17 904
Правили сме такива банкети, но около 20 човека. Томбола естествено с дреболийки от магазини за левче, игри-например:
 бръснене на балон с пяна и ножче, атрибутите остават за награда,
редене на щипки за пране по лицето за 1 минута- награда щипките + кошничка за щипки, опипване със завързани очи и познаване коя е колежката,
караоке
викторина с подвеждащи отговори
писане на пожелания към съответен колега, анонимно и четен след това /голям смях/
номинации в различни категории
хороскоп за различните зодии от нета /еротично- комедиен/

# 6
raja_nikol, може ли да кажеш повече за тази викторина с подвеждащи отговори?

# 7
  • Мнения: 17 904
Забравила съм ги вече, пак от нета ги търсихме, помня само:
Преди употреба е сух, след употреба мокър. Що е то?
Я кажи да те пробвам, пък аз ще се напъна за другите

# 8
  • Мнения: 540
Забравила съм ги вече, пак от нета ги търсихме, помня само:
Преди употреба е сух, след употреба мокър. Що е то?
Я кажи да те пробвам, пък аз ще се напъна за другите
да не е сапуна я кажи и още някой въпросче че и аз ще правя викторина

# 9
  • Мнения: 17 904
Не, чадъра е.
Е така постепенно ще съберем, я се включвайте всички, не може да не знаете поне един такъв. Дано после не сме по едни и същи купони
 Laughing
Втори въпрос: Кога 2+2 прави 5?

# 10
  • Мнения: 540
а как се казва на мъж който не ползва презерватив

# 11
  • Мнения: 311
Звучи интересно, да взема и аз да измисля нещо за нашето парти Thinking.

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 19:57 от sweetrozi

# 12
  • Мнения: 17 904
а как се казва на мъж който не ползва презерватив
Бързо казвай, че не мога да работя от мисли...

# 13
  • Мнения: 432
а как се казва на мъж който не ползва презерватив
Бързо казвай, че не мога да работя от мисли...

Татко Simple Smile

# 14
  • Мнения: 17 904
Как не се сетих doh Banghead
Ето вече имаме два вапроса, да продължаваме smile3523

Общи условия

Активация на акаунт