Второкласници /21/

  • 13 088
  • 314
  •   1
Отговори
# 75
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Мамаиви, и ти не си я събуждала, нали?

А относно задачите със скоби, при Илиян няма проблем с тях. Обаче днес са взели събиране и изваждане с преминаване на десетицата. Горе-долу ги е разбрал, но само горе-долу. А и утре ще имат контролно по математика. Когато ми каза днес, и аз веднага - ще се упражняваш допълнително. А той ме заплаши, че вече няма да ми казва когато ще имат контролни.

# 76
  • Мнения: 367
tania2007,аз не,баща и се е заел с тази сложна мисия  Mr. Green Аз спазвам забраните на детето,нали и то е човек.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 1 312
Вижте аз какво послание намерих тази сутрин на вратата  Mr. Green
http://media.snimka.bg/1431/009116753.jpg
Joy Joy Joy Тези дечица са пълни с идеи Joy

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Вижте аз какво послание намерих тази сутрин на вратата  Mr. Green
http://media.snimka.bg/1431/009116753.jpg
hahaha тези бележки са ежедневие при нас, но от както изхвърли държача на тиксото с все тиксото няма с какво да си ги лепи, но пък за сметка на това пише ресторанрски менюта, а там бисерите са потресаващи.  hahaha

# 79
  • Мнения: 367
Valeria,дай ги насам  Mr. Green Той баща и каза,че забрани с правописни грешки не спазва  Naughty Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 103
Да се запиша и аз в новата темичка  .
Два дни не съм влизала и вие колко много сте изписали -все интересни случки.И ние миналия ден имахме РС и аз съм в родителския съвет  на класа  Blush.Проведохме разговори и ние за новогодишен празник (скромно парти ) за децата .Ние също   не носим чоропогащи и все си забравяме шапката .Дойде петък   smile3558пак  ще полудяваме в къщи в тоя студ.
Добре дошли   welcome на новите мами и приятен уикенд  на всички .

# 81
  • Мнения: 297
новото двайсе` на дъщеря ми е да пише "пуФкав бял снежец"... Crazy...от бебе го казва така и това си е...

Вместо запис да кажа че и ние така Mr. Green Mr. Green
и винаги като го чуя, му казвам че тогава МЕЧО трябва да се казва ПУФ  Joy

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Пуфкавия не знам, ама ако не знаете ви, триъгълниците според страните са - равнобеден и разносръчен. Joy Това го чета в учебната му тетрадка днес.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 210
Пуфкавия не знам, ама ако не знаете ви, триъгълниците според страните са - равнобеден и разносръчен. Joy Това го чета в учебната му тетрадка днес.
Joy
Допълвам от тетрадката с квадрачета на синът ми! Разностранния триъгълник има 5 /пет/ различни страни!  ooooh! Може пък и това да не го знаете  Mr. Green

# 84
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добър ден в този мрачен съботен ден!
Кафе:  Coffee Coffee Coffee Coffee Coffee!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Вени, те точно разносръчните са с по пет страни. По новата математика. hahaha Hug

Добър ден в този мрачен съботен ден!
Кафе:  Coffee Coffee Coffee Coffee Coffee!


С удоволствие. Аз чакам да ми доведат детето о АЕ. В крайна сметка го записах в онази група - 5 деца, на място в дома на учителката. Много му е приятно.

# 86
  • Мнения: 1 103
Добър вечер от нас леле никой не е писал днес.
Ние си приготвихме раницата за утре и нямаме домашни само направихме една диктовка .Сега след малко ще се къпят и айде по леглата   sleepuu.
Лека и успешна седмица на всички и само отлични оценки на дечицата ни.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Добър вечер и от нас! Ние цяла седмица боледувахме и сега вече здрави сме готови за училище..... да видим как ще ни потръгне .... ходехме на плуване до сега, но в момента се замислям дали да продължа, заради настинки......
На всички лека и успешна седмица......

# 88
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро, момичета! Почерпете се с вкусна виртуално-шоколадова торта, защото моят Марти днес става на 8 годинки  Heart Eyes

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ей, Вени жив и здрав да ви е рожденика!   bouquet
Умерено палав и все по-послушен!  Grinning
Празнично започва седмицата.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт