♥ ♥☻☺Испания -предколедна тема ☺☻♥ ♥

  • 25 683
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 271
Абе, народе, кога изписахте старата тема, че и нова пусна ЛаАда  Grinning

Аз докато ви изчета и то дошло време за Сънчо.

И мен ме интересува това за завърналите се?По мой лични наблюдения, тук, половината от завърналите се в БГ сега стягат куфарите пак за насам.  Sad Идея си нямам защо се получава така!  newsm78

И да се оплача-то сигурно щото се похвалих, де!Елеана си ги спа тези 2 часа и половина и сега пак не спи през нощта  Tired Ей, бога ми вече не знам какво му става на това дете.Днес като за капак се потроши да прави бели-засякох по 4 в минута  Mr. Green Гордост ме изпълва вече, като излезем някъде по улиците и тя се направи на маймуна!  Mr. Green То, не беше пеене по улиците с думичката цици, то не беше и дупе....  Outta Joint Най-стилно обаче беше в един бар, почти пълен с българи, песента гласеше-цици, мама, дупе, дай.... ooooh! Вече съм пред криза, ама не световна....

Айде отивам да си ви дочетам, докато не е писнала алармата  Naughty

# 16
  • Мнения: 409
Зравете мадами.Криспин и аз така бях с малкия направо се побаркаь от нерви #Cussing out,еедно мом4е ми помогна и се ка4иь при 6офора никои не ти прави място.Като се вра6тах коли4ката я сабирах по лентата толкова се ядосах с на6т6е.Тук много си трагват за БГ не са се варнали о6те,но всеки се хвали  4е там се изкарват са6тите пари като тук.Сирлаи ами така 6те по4ва ве4е малката нали се изморяват,моя спа днес от  2 до 6 едва стана.Темата за колите ние сме на бусове Laughing,в кола като се ка4а и все едно сядам на земята.Имаме стар и нов Мерцеес и моя иска да ме  у4и на стария #Cussing out,4е 6тял да баде по сигорен.Днес тук валя граду6ка вси4ко побея.Саби хаеде малко остана и ива бебо.Амига лятото ако сам в БГ 6те се видим в Русе и аз 6те взема не6то на децата.Целувки и лека  bouquetМИМИ,МИМКИ,КАР4ИТА и ДР Hug

# 17
  • Мнения: 789
Да се кльопна и аз... Mr. Green

ЛаАда, Peace,и на мен ми хареса оформлението,много е приветливо.

silrai, Party Laughing,страхотна песнопойка си имаш Grinning.Много цветущи ги реди.Викаш,и "послушна"вкъщи била.Милата ти...не те чувствам.Има ли кой да ти помага вкъщи?

О'Хара,ама ти наистина си подбрала изискванияяяяя...Къде по-точно търсиш такава кола,че да ида да си намеря и аз Laughing?
Аз харесвам немски коли - Фолксфаген,Ауди,Опел. И испанските Сеат не са зле. А за "Сегунда мано"-мъжо вика че скоро гледал да ги рекламират по ТВ-то.
Снимките са супер-мястото ми напомня на едно селце(Оханес),близо до Алмерия,където работи мъжо миналото лято.

Като казвате за заминаващите-за две седмици от тук си заминаха два автобуса с румънци.Великото преселение на народите.

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
silrai голям е сладур дъщеря ти ..ама ти много се връзваш. какво толкова -смеи се със нея и я нау4и и други думи4ки Simple Smile . няма защо да умираш от срам . аз всеки ден като водя моята на танци се изумявам на нещо. вратата в самата зала е непрозра4на (обикновена врата ) оба4е отдолу явно не е уплътнена и се вижда в залата . редовно по 2-3 моми4нца от по -големите лежат , буквално и гледат какво става в залата . майките им стоят до тях  и ни забележка ни да им се скарат .така 4е успокои се и не му мисли  толкова много . купи и нещо да си изразходва енергията . пък и най важното да е щастливо детето Simple Smile . моята пък като иска да се прави на интересна пред някои непознати по4ва да лази по мен , на главата ми се ка4ва (буквално  казано ) .е смъквам я от там , казвам и някои мила дума ...ама то това му харесва на детето  и следващия път пак . пак я смъквам , пак хокам ...оправия няма и ве4е съм се отказала да се притеснявам и самообвинявам за нещо . радвам и се и се наслаждавам докато е малка; голямо 4удо 4е е дива .. аз да не съм била мирна я .
Вивиан а аз от снимките ти бях останала с впе4атление 4е си ниси4ка Simple Smile
а с готвенето недеи - тези дни сме на украинска кухня .една рускиня ме зариби с най разли4ни вкусотии и тези дни мъжа ми облажва Simple Smile .взеха 4е му харесаха и на него нещата и готвя   ли готвя тези дни . последното е пала4инки пълнени с каима - мм голяма вкусотия  да ви кажа

# 19
  • Spain
  • Мнения: 3 750
лелеи какъв народ какво нещо тук днес
май ще по4ваме с бирата ,мезетата и поздравите

# 20
  • Мнения: 1 156
Хоп и аз тук
Прословутя репортаж с великото преселение на народите го гледах току 6то. АМи не бях особено впе4атлена от тена на завру6та6тите се. Или са стояли по дулго на плажа през лятото или са си такива по натура. Зна4и можем да си направим изводите за това кой се връ6та за в момента. По инатите 6те устоим. МАкар 4е на6ите роднини си заминават до 2 седмици, само  трябва да ми докарат колата , немска е , фолксваген поло, и после да си извадят пасавани и да си палят колицата и на път. Даже зулва ми се пхвали 4е ве4е си имала работа, запо4вала не знам  какво си във верига сладкарници. Нали знаете ако има6 вуй4о владика....
Ние за сега не сме  особено надъхани за връ6тане в БГ. Брат ми е все о6те там , живее в София, под наем , студент и работи като
барман... Не знам колко изкарва, но все пак е сам, не е семеен и му е лесноз...АМи ние, тепърва нов живот, вси4ки връзки са разру6ени, да споменавам за морал. ценностна сиситема, медицинско обслужване.... . Не6то не ми се връзва. Достатъ4но ми е 4е преди 3 год изживях 6ока от местенето от Мадрид, година и половина преди това тъкмо бях емигрирала , а няколко година преди емиграцията се вла4их по пъти6тата не ЕС. Май ми се иска малко стабиност, пък било то и в кризата на момента
Лада, не се от4айвай, рано или късно работа 6те се намери. .. За тези на които им се работи работа 6те има . казвам го малко неуверено, за6тот маакр и с голям хъс не намерих работа 8 мес. Но сега пък си наваксвам двойно
ТА така . Дали 6те се върнем в Бг или 6те останем тук, не смятам 4е ивота ни 6те е по разли4ен. Той е такъв какъвто си го направим, и зависи от това, което сме ние
Вивиан, мног о ми допадна "готвенето " ти. Аз пък си готвя най редовно, но  рядко ми се слу4ва да не изкарам не6то от пе4ката с приятно антрацитен цвят. Ех ,да бях кАТО гАБИ, О6ТА 100 ПЪТИ ПО ТОЛКОВА 6ТАЯХА ДА МЕ ОБИ4АТ.
Апропо, споменах Габи. В момента нямат нет, някакви проблеми са ги полазили пак, но тя 6те каже кат осе вклу4и, не разбрах мног добре 4е се 4ухме накратко, а и не искам да съм аз "la chivata"
НЕ се отпуснах, залях се днес с писане
лека на вси4ки и успе6ен ден
Рали не толкова лкони4но, пор фавор.... Laughing

# 21
  • Мнения: 1 156
Лада, това е от времето, студено е и трябва да израхходваме някаде енергията
А ако знае6 Вивиан колко е високааааа МНог и завиждах на времето, та и до сега.Като гледам снимките и ръста на съпруга, стра6на красавица 6те си имат , пък то и от сега си ли4.ПОне о6е 10 см да ми бе6е дал господ, ми то ни6то. Хубаво 4е поне са измислили сутиените, 4е ина4е съм съвсем невзра4на.
Хайде 4ао
А теб Лада те 4акаме на ку4е6ка сгледа.

# 22
  • Мнения: 1 271
ЛаАда, ама много си права.Вярно, че сега му е времето да дивее, ама чак пък толкова....  ooooh! Абе, да прави вече какво и душа иска.Аз не плащам данък обществено мнение, но винаги са ме впечатлявали деца-спокойни и много добре възпитани.Е, моите няма да са такива, май вече започвам да се примирявам.  Crossing Arms

Мимиии, няма душко, никой за помощ-мама ходи на работа, мъж и той, единствено в събота и неделя, ако е в настроение, може да удари едно рамо, ама и тогава с подкупи се действа  Mr. Green Абе справяме се, гледаме взаимно да си помагаме, защото не е лесно да си с две и да работиш едва ли не на пълен работен ден   #Crazy

Айде на първо време от мен биричката  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 825
Запис.

Кога успяхте да изпишете старата тема  ooooh! Аз хич нямам време за нет напоследък, голямо тичане пада след малката.
Сега отивам да гледам снимки  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 789
Хубаво 4е поне са измислили сутиените, 4е ина4е съм съвсем невзра4на.

geripetrowa,ако знаеш и аз колко благодарности съм раздавала мислено на автора на сутиените с подплънкииии.Че иначе дрехите ми стоят като на закачалка.Ама се преборих с комплексите донякъде.

Силрай,тенкю за биричката Peace.Нищо,че е студ,аз си я уважавам тая напитка-е,напоследък поркам безалкохолна бира.Пък за Елеанка - който пее зло не мисли.Те беличките са безобидни.

Днес беше на Иви първата репетиция за театъра,ама изгониха мамите на кафе докато свършат,че после да е изненада.
Айде чао,и до утре.
Целувки!  bouquet

# 25
  • Мнения: 4 390
С оглед по-бързото зареждане на страниците, броят на постингите, които се показват на една страница е намален (с 5 бр).
За да се запази броят на постингите в една тема, то темите вече ще се заключват на 20 стр., а не на 15 стр. както досега.

# 26
  • Мнения: 3 098
Хара,снимките много ми харесват. Hug
Разгледах и от Сливен снимките също.Каква е пушилката там? Thinking

ГериП,на мен също не ми се видя нормален репортажа за завърналите се,но както и да е.Бг медиите са царе на дезинформацията.

Лада,дай рецептата на пала4инките с кайма,порфи. Grinning Не се стискай...

Силрай,откъде ги е нау4ило детето тези думи,бе?  Laughing

Вал,на любов си го ударила и се скатаваш,а?

 

# 27
  • Мнения: 1 156
Здравйте моми4ета
Гледате ли новините по БНТ. 220 милиона за Бг спрени от ЕС заеради невъзможността на правителството да се справи с корупцията и мафията. За първи път изоб6то спират пари на някоя държава. Е както биха казали някои "ПОне в неЩо сме първи". А коментара на управляваЩите е 4е усилията им не били оценени правилно от експертите #Crazy Оставиха ме в дълбок размисъл....
Днес коментирах на Шефа ми за сноЩния репортаж , пти което се изцепи" Oooo , jitanos no,  ellos no trabajan". Та за това и на мен ми се стори нереален репортажа. особено компетентното изказване на един от завърналите се 4е за 15 дни фалирали 600  фирми и ве4е едва ли не  нямало живот тук.

# 28
  • Мнения: 1 156
 А сега по4ват новини на турски  newsm78
Хубаво поне 4е тук не ги слу6аме на марокански....
Абе нямам думи просто, загубих дар слово.

# 29
  • Мнения: 1 156
И вижте и това, дано да успея да го пусна 4е съм "малко" смотана
http://www.dnes.bg/article.php?id=42802

Общи условия

Активация на акаунт