♥ ♥☻☺Испания -предколедна тема ☺☻♥ ♥

  • 25 599
  • 296
  •   1
Отговори
# 180
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
**mimi**, не си хаби нервите за новата прическа. Не вярвам да е толкова зле. Просто го приеми като едно ново начало. Миналата година, когато бях в Барселона, ходихме с мъжа ми да го подстригват. Фризьорският салон се държеше от китайци - той с неговия отличен "Испански", те със също такъв "испански"...... Joy Резултатът съм го документирала с видеокамерата и всички роднини и приятели после видяха последния писък на испано-китайското фризьорско изкуство. Добре поне, че страшно бързо расте косата на мъжа ми.
Ако се решиш - покажи една снимка с новата прическа.
Лека вечер на всички!

# 181
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Здравейте,момичета  Grinning

Ето ме и мен,все още комплета  Mr. Green.За разнообразие съм с отит,поредната болест,която пипнах.Никога до сега не бях се разболявала от това чудо и наистина е много неприятно.Започна ме в понеделник вечерта,запушиха ми се ушите и е страшно болезнено.Не можах да спя цялата нощ и рано сутринта се качих на колата и в бърза помощ.Казаха,че е отитис и сега съм на антибиотици.Вече се чувствам по-добре,само едното ухо ми е все още заглъхнало Crazy.В понеделник бях също на преглед при матроната,споделих и пак,че сърбежите ми продължават,показах и обривите по тялото ми и тя май сериозно се стресна.Прати ме веднага в бърза помощ,където ме гледа гинеколог,пуснаха ми изследвания за варицела,въпреки че казват,че по нищо не изглежда да е,но за всеки случай.Гледаха ме на ехограф и ми дръпнаха напред ситата за мониторес,т.е. днес бях на мониторес.Наистина само мога да благодаря за доброто отношение и вниманието,което ми обърнаха.Бебка за сега е добре,казват че вече тежи 3 300,ниско долу е и е заела вече позиция Grinning.Йоана също вече е добре,ходи на гуардерия от няколко дни и вече се моля това да ни е последното изпитание,че много ни се насъбра.Ами това е,рапорт даден Grinning.

Мимии,точно исках да ти пиша,че тези прически са много хубави,но е много важно да случиш на фризьор,който наистина да ти ги докара.Аз лично не бих отишла при кой да е.Дано да не са те окепазили много,просто да се виждаш странна,защото все пак си е голяма промяна.Ама какво ви прихвана сега да правите такива драстично промени ooooh!.Хайде пускай снимки да те видим и ще кажем... Wink.

Мимки,аз да те питам,ти от къде се сдоби с този шаран?И аз искааааааам ConfusedМайка ми го приготвя много добре,пълнен с орехи,ама не знам рецептата,порови се из Интернет,все нещо ще намериш.Аз днес купих Lubina и съм хвърлила око на тази рецепта http://gastronomiaenverso.blogspot.com/2008/02/lubina-la-espalda-horno.html.Ако не,я пека покрита с едра сол и пак става много вкусна Crazy.Хайде утре да си изкарете чудесно празника и да нацелуваш малката именничка   bouquet.

Честит имен ден и на малкия Сава   bouquet.Парабол,какво става с теб,защо така не пишеш?

Ада,за зехтина,аз никога не го ползвам за сладкиши,наистина доста си мирише.Виж,за всичко друго,да и само вирхен екстра.Купуваме го от местни кооперативи,все си мисля,че там е най-чист и автентичен.И на мен в началото ми беше малко силен на вкус,ама сега вече не усещам,свиква се Wink.

Момичета,за всички ви  Hug Hug Hug

# 182
  • Мнения: 1 156
Парабол, 4естит ти именник. Да е жив и здрав малкия Сава и да ти носи мног радости.
Аз съм в предстартова треска. ПОловинката замина за Мадрди преди 1 4ас за да взима прословутото МПС. В къЩи е изпрано, из4истено ,  ку4ето е изкъпано и сега тър4и из къЩи за да си придобие пак старата ку4ешка миризма, а пък аз замислям едно голямо предколедно изхвърляне на стари веЩи. Все оЩе пазим едно двойно легло за да имат къде да полегнат мадрид4ани като са на по4ивка, но от вторнк по4вам голямото изхвърляне. Просто ве4е няма за кого да ги пазим. И 6те си направя малкта спалня на свърталиЩе за дамски обувки, Шевната ма.ина и разните ми там прозиведения с кото от време на врем се занимавам , напоследък изоставени заради липса на пространство. Да му мислят комШиите кат осе разнесе аромат на ацетон и лак за дърво из патиото.
То4но 12.00 е. 4естит Никулден на вси4ки празнуваЩи, на моряците, рибарите и банкерите. На именниците  със здраве да с иносят името, на останалите професионални успехи. А за семеъствата с именице приятен празник. И целувки на малката Никол.

# 183
  • Мнения: 789
Момичетааа,я кажете с кои от вас утре може да се видим в Мадрид...или евентуално вдругиден newsm78?Ще се разбираме допълнително.

Saby,радвам се ,че сте добре Hug!Ама и колко ти се насъбра наистинаа...Милата ти,уж спокойствие ти е нужно,а то какво?Постоянно напрежение,и то точно на финала.Отита и аз го минах миналият месец,никога не бях боледувала от това.Иви го изкара миналата година.Болките са много неприятни.

YanaDG,то не че е фатално,но като ти каже фризьорката едно самоуверено,че"Няма проблем ,мога да те направя така" и ти се доверяваш.Аз не съм някоя кипра с много претенции,ама като я отрязвам тая дълга коса,и ми се иска да си струва,да е очакваният резултат.Е,то и ние като мъжът ти - българка и румънка се разбират на испански.Прическата ми е каквато исках,но поокъсена отвсякъде.

# 184
  • Мнения: 789
Честит имен ден на малката Никол на Мимки!Да е жива и здрава,послушна и весела!

# 185
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Живи и здрави да сте всички именички/именици! На вас и вашите семейства - здраве и  късмет! Обичайте и бъдете обичани! Да сбъднете мечтите си! Весело празнуване! Честит празник и на банкерите, рибарите и моряците!

# 186
  • Мнения: 1 818
  Честит Никулден,момичета !

....и да не забравите ,че на празничната трапеза,наред с рибата," се поставят и различни обредни хлябове и много постни ястия. Трапезата не се вдига цял ден и до късно през нощта е на разположение на домакини и гости. Костите на шарана се изгарят, закопават се в земята или се хвърлят в реката."  Hug

Няма на нас кой да ни улови шаран,за това си взехме Мерлуза ...ще я пълня със спанак,лучец и скариди...Мимки,тук има доста рибни рецепти,може да си харесаш нещо  Hug

Честит имен ден на всички,които празнуват!  Малките на именици - Никол на Мимки и Ники на Марипоса да за здрави и веселички !      bouquet  bouquet

Със закъснение да поздравя и сладкия ни Сава ! Със сигурност много е пораснал ! Парабол,  Hug

Саби Hug ,миличка...много ти си е насъбрало ! Прегръщам те ! Скоро да гушкаш здраво бебче и да забравиш проблемите ! 
   bouquet

# 187
  • Мнения: 389
Честит имен ден на всички именници   bouquet

Честит имен ден на Никол на Мимки   bouquet Да ти е жива, здрава и много щастлива   bouquet

Герипетрова, знам, че е благородно бе  Wink

Шаран ще се търси днес значи,... Grinning

Аз,... сега ще ви чета, че нещо изпуснах нишката.


Някой има ли машина за хляб марка Фагор? Навила съм се да си купя и си я харесах. Мулинекса ми е с много къса тавичка като го гледах. Единственото е, че не е инокс, защото всички уреди са ми инокс, но може да се преживее  Grinning.

# 188
  • Мнения: 2 825
Честит празник, момичета   bouquet
Честито на всички именници , много здраве и щастие   bouquet  bouquet  bouquet

# 189
  • Мнения: 65
честит никулден
На всички именници здраве, щастие и много успехи.
Ние тук имаме фиеста артесана.Дано мъжете ми да се излюпят скоро и да ходим навън,че нещо не ме свърта в къщи.Шефа ми също ще участва и ще мина да го видя и него.Миналата година като тръгнахме със сина ми в 10 сутринта и се прибрахме чак в 7 вечерта и то защото щяхме да излизаме в 8 с приятели.Вчера ми каза да не го закачам и да си ходя сама където искам.Ако направя хубави снимки ще пусна,че много не ме бива с фотото.
Приятен празник на всички.
  bouquet

# 190
  • Мнения: 1 248
Добрутро и от мен. Аз от много време не бях спала до  късно...чувствам се ужасно  cry

Честито на всички именници днес, специално на Никол.   bouquet  bouquet  bouquet



И моята половинка е Николай, и от липса на шаран в камерата не се оплаквам...но снощи си избра сепия за тазвечерното рибно меню  33uu
Сигурно е заради мен, не си падам много по шарана ( освен да го хващам, разбира се tooth) така, че въвеждаме ново меню за Никулден Joy

Мими, дай фото на новата прическа. Hug С бръснач ли ти оформи краищата? Само един фризьор до сега , и то в София ме е правил добре с бръснач...може да събера смелост и тук да се пробвам, пък после ще си ревем заедно. Hug Joy

# 191
  • Мнения: 789
toni, честит именник!Да е жив и здрав,много да те слуша Wink!.Не,на прическата фото няма да сложа,поне докато не попорасне.Иначе ако се решиш,няма проблем,ще поревем пък ще ни мине Peace. Мойто мъж много обича сепия,и октопод.И когато вечеряме в някой ресторант,си поръчва сепия на планча за мезене с биричката.Малко по малко и аз взех да я харесвам.

# 192
  • Мнения: 52
Честито на всички именници да ви е живо и здраво името и със здраве да го носите!
Честит имен ден на Никол на Мими!Да е здрава,щастлива и много послушна!Много целувки!
 Hug

Благодаря ти Габи   bouquet не знаех че така се празнува Никулден и така ще го направя.Нямам шаран ама ще правя лубина много ми хареса рецептата Саби   bouquet и ти да оздравяваш и скоро да се радваш на едно здраво бебенце  Hug Hug
Мими  Hug пусни снимки да те видим не мисля че толкова е лошо просто не си свикнала с промяната.
И аз доста фризорки смених но най накрая попаднах на една и вече ходя при нея от 3 години и много съм доволна.Водих една българка и тя много доволна остана и сега само там ходи.
Павка  ти как си  Hug чакаме снимки от тази фиеста артесана
Тони  Hug да ти е жив и здрав именика ти   bouquet
Вчера бяхме на вечеря с колегите с парите от кафето понеже си събираме пари за кафе на работа и с остатъка на края на годината си правим вечеря.Поръчахме си париада де мариско направо беше върха и на друго място сме яли но тази беше много добре приготвена и много съжелява че невзех апаратчето  Crossing Arms
На всички много  Hug Hug Hug

# 193
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Честит имен ден на вси4ките ни Именици и Имени4ки! здрави , засмени и щастливи да са ни винаги ! Mr. Green


моми4ета пиша само да ви благодаря от името на Парабол !  тя казва 4е ви 4ете , но нещо не можела да пише(има някакъв проблем с браузъра или със сайта ) и затова ме помоли  от неино име да благодаря и за 2-те 4еститки  !  Hug   bouquet

# 194
  • Мнения: 1 248
Мими, и аз като Амига, мисля, че може би не си свикнала с прическата...  Аз съм решила, че ще се подстригвам на черта до раменете, само се чудя за крайщата, да се пробвам ли тип "боб"... newsm78

За сепията, на мен ми е сред любимите, и я приготвям точно по кръчмарски- "al ajillo". Ползвам оребрен тиган и като се зачерви от едната страна и я обърна, поливам със смес от ситно накълцан чесън, захтин и магданоз и малко сол. Пробвай, щом ви харесва, гарантирам успех Wink

ЛаАда, отказвам се от кускуса, ще чакам някой да ми приготви и да ме почерпи Confused

Общи условия

Активация на акаунт