♥ ♥☻☺Испания -предколедна тема ☺☻♥ ♥

  • 25 701
  • 296
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 098
4естито на вси4ки именници!!!
Желая им здраве и дълголетие!



Амига,страшно ми харесва аватарът ти. Party

Тони,аз забравих да ти отговоря. Embarassed Rolling Eyes Обмисляме,да.  Grinning Радвам се,4е сте добре вси4ки. Hug

Мими,стига си се кахърила,моля те.Сигурна съм,4е не е зле,а просто не си свикнала с този вид и сега се обвиняваш.Споко. Wink Първият път ,когато се подстригах на 4ерта,имах коса под раменете,равна.Направиха ми скосена 4ерта с бретон,поисках да ме боядисат в 4ерно и след това долу горе половин месец се самотерзаех.Само 4е после не само 4е ми хареса,а и цели две години поддържах тази при4еска. Peace

Ада,много поздрави на Парабол!


За празника ще приготвам пастърва ето така:



# 196
  • Мнения: 1 156
ЗДравейте моми4ета.
Ама 4е дълъг ден.
Амига, мен пък ме събудиха рано рано да ходим на "ку4еШки пикник" и после къде да заспя. В резултат на което направих неЩто което не беШе ми се слу4вало 2 год. РАЗХОДКА. Без никаква определена цел, мотахме се две4ките с мойта пухка по улиците,  гледахме парада, по улиците пълно сйс семейства празни4но обле4ени, град4ето живнало. А времето разкоШно , напрао си беШе за мини пола с ток. Гледхаме морето, намерихме едно познато ку4е на една детска плоЩадка и се забавлявахме с де4ковците и животинките и те с нас. Сега девойката десканса интензиво, даже не яде а направо си легна а аз цвтя присаждах. Направих скумрия на фурна с домат и лимон, сега си 4акам домо4адието от Мадрид и да седнем да се видим.
Ей, ама то било хубаво неЩо фиестите. И като са 3 последователни дни, при мен все едно отпуска съм си взела....
Вивиан, заЩо така испусна ниШката ти. Я да навъртиШ кълбото бързи4ко и се вклу4вай.
Габи, не знаех 4е такава  е традицията, но няма как да я спазя за съжаление. А сноЩи по Бг ТВ гледах един репортаж за НИкулден, една възрастна дама каза ,4е Шарана трябвало да бъде с луспи, за да се сложела луспи4ка в портфейла и носело късмет , на пари4ки било. На някого да му се намират луспи? Laughing
Хайде приятни празници.

# 197
  • Мнения: 1 461
Честито на всички именници   bouquet
Ние сме на шаранче тази вечер  Grinning
 Лада въобще даже не ти подминах поста и аз се просълзявам като гледам снимките от бг градината  Cry но няма как момента такъв трябва да гледам по оптимистично на ситуацията  Peace
Габи благодаря за рецептите  Hug

# 198
  • ES
  • Мнения: 2 172
Честит Никулден! Да са живи и здрави всички, носещи това име, в частност на Ники на Мимки и Николас на Марипоса! Ако има други нека се чувстват поздравени и те! Честит Имен ден на Сава на Парабол.
Парабол, намери начин да пишеш, много ми липсваш. Разкажи как върви работата и майчинството и как ги съчетаваш.

Рибата и аз много я обичам в сол, особено дорадата, мм става страшна, щото е по-мазничка. Също я правя и върху канапе от лимон, после лимона не се яде де, но при печенето поема от аромата и вкуса му.

Мими, тук съм забелязала, че така подстригват, малко по-изкъсо. И аз вчера бях на пелукерия, че имахме сена де емпреса и уж ме пита точно колко да отреже и пак си взе по 5 санти. Карай и аз това се успокоявам, че е за доброто на косата, нали я правя на кичури, че краищата се изтощават много.

За сефте бях на испанска фиеста, и ми хареса, и не. Голяма гюрултия бе, то мислите си не мога да чуя днес. Държат се като отвързани малки деца, скачат по столове, маси, викат, прегръщат се, целуват се, като едно голямо семейство. Не мога да им свикна на целувките и прегръдките, те пък се чудя защо съм толкова дръпната. Казвам им, че целувката и прегръдката са интимен жест при нас и нямаме навика да се целуваме. Е... Иначе беше много вълнуващо.

Днес напазарихме и столче за кола на Митя. Монтирано е и го чака.  Heart Eyes

# 199
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Честит имен ден на всички именници!Да си носите със здраве името   bouquet!

Честит Никулден на всички! Flowers Bouquet

# 200
ЧЕСТИТ   ИМЕН   ДЕН   НА    ВСИЧКИ     ИМЕННИЦИ.  ДА   СА   ЖИВИ   И   ЗДРАВИ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 201
  • Мнения: 350
Момичета голямо благодарско за поздравите, Hug Hug Hug ние вчера откак сме станали не сме се прибрали вкъщи, върнахме се към 6 вечерта докато нахраня Никол, и да започна да правя рибата, апропо Саби, Габи, благодаря ви за рецептите. Големия шаран се оказа малки шаранчета, но нейсе спазихме традицията, нищо че снощи стана готов във 11 и на никой не му се ядеше, ноооо аз го оставих за днес, дано да е станал добре. Praynig Тия дни май се оказват че ще хайманосваме, ще се включа отново със снимка на новата прическа, ходих вчера да се подстригвам в един бг фризьорски салон само той работеше от всички. Цунки и прегръдки на всички. Hug Hug
иии ЧЕСТИТ НИКУЛДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И НА ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ!  bouquet

# 202
  • Мнения: 789
Марица,не,не,не се кахъря толкоз.Даже почнах да свиквам.Хванах и цаката на прическата,от тук от там с фибки,и сега ми харесва.Ани е много сладка на аватара ти.

Габи,и аз не знаех толкова подробности около изпълнението на традицията за Никулден.Благодаря Hug!

Мимки,чакаме снимка  Wink .

Саби,минава ли отитът?Как се чувстваш?

Гери_то,Митето кога ще е с вас?

Тони,благодаря за рецептата за сепията Hug!Непременно ще се прави Peace!

Дивина , Пакри , Силрай,какво става с вас? Вземете поне кажете,че сте добре!

# 203
  • Мнения: 1 271
 Laughing Ето, вземам и казвам - добре сме!  Hug

Честит имен ден на всички именяци, малко на патерица!Извинявам се но вчера не съм влизала почти през целият ден.В къщи се водеше война и аз се явявах нещо като арбитър, които си го отнасяше...  Outta Joint
Празника го изкарахме перфектно, заедно с едно приятелско семейство, с тяхното торпедо(много красиво  Flutter ) и останалата част от нашата фамилия  Crazy Децата играха, играха, играха, и...най-важното-След снощи Елеана се събуди само 4 пъти тази нощ!!!  bowuu Тази вечер ще играят пак и дано да има резултат от игрите  Twisted Evil
Това от нас-всеки ден е различно и докато се настроя на една честота, домочадието е вече на три преди мен.Ама няма лошо!  Twisted Evil

Мимии, не се къхари за косата-ще израстне бързо.Тъкмо си и направила много добро.Имам една приятелка фризьорка(много добра между другото), обаче тя си замина за БГ, та от нея знам, че всеки месец трябва да се подкъсяват върховете.
Иви как е?Освен, че вече е шофьорин!?!  Crazy Голям сладур, ей.  Heart Eyes

Гери, Мите кога си идва?Скоро не си писала за него нищо!Той как е?Честито му столче и със здраве да се вози в него  Hug

Саби, Пакри, как сте мацки?Нали не е много студено при вас?Много да се пазите!
Саби, ти пък от къде бе душко ги пипваш тия настинки?  newsm78 Пази се повече.Хайде вече си на финалната права  Hug

Парабол, Честито на патерица на малкия Сава!Да ви е живичък и здравичък!Хайде намери някакъв начин да пишеш два реда как сте, да пуснеш някоя снимка, че ви забравихме!

Мацки, аз така като гледам май пак за Великден ще се събираме, тази година почти свърши, пък и времето не е много благосклонно за пикници.

# 204
  • Мнения: 1 461
iskat da stroqt islamski centur v Sofia ! S 20-metrova djamiq !!!!! Kmeta im e dal razreshenie, edinstveniq na4in da gi sprem e s tazi podpiska !! Ako ti puka dali Bulgaria shte e Bulgarska zemia, molq podpishi ! http://www.bgpetition.com/anti-islamizatzia/index.html

# 205
  • Мнения: 1 327
iskat da stroqt islamski centur v Sofia ! S 20-metrova djamiq !!!!! Kmeta im e dal razreshenie, edinstveniq na4in da gi sprem e s tazi podpiska !! Ako ti puka dali Bulgaria shte e Bulgarska zemia, molq podpishi ! http://www.bgpetition.com/anti-islamizatzia/index.html
kar4ita, извинявай, но католическата църква е на пъпа на София, звънът на камбаните няма да ти обяснявам как се чува. Защо срещу тях няма такава подписка?? Българите сме православни християни... верно от празник на празник, то и някои от тях ту с православните, ту с католиците......... човек трябва да е толерантен към другите религии. Тук в центъра си имаме синагога, джамия, католически църкви и православни църкви. Съществували са заедно много години, ако хората не се настройват един друг ще просъсеществуват още много години. Не опира въпроса чия е земята! А какво научават хората вътре. Не съм забелязала да има някакво напрежение около джамията. Живея точно и до мюфтийството - пак същото...
И още нещо - ти си в Испания, ако испанците реагират като теб - дали ги е грижа дали земята ще е испанска?????

# 206
  • София
  • Мнения: 14 672
Извинявам се, че нахълтвам-какъв празник е утре при вас? Рових в Гугъла, но не открих.

# 207
  • Мнения: 789
yovanka,утре е денят на конституцията тук.

silrai,че по колко пъти се е будила преди сладурка Елеана,че сега след игрите само по 4? Grinning.Мадре миа,не знам как удържаш фронта.Да са ти живи и здрави,и все така жизнени куклите Peace!

# 208
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Мимии,ще си позволя да те поправя,денят на Конституцията беше вчера-6.12..Утре е църковен празник-Dia de la Inmaculada Concepcion,или денят на непорочното зачатие  Peace.

# 209
  • Мнения: 789
saby, Embarassed Rolling Eyes,сори,вярно,че беше Конституцията на 6.12.А утрешният празник не го знаех Embarassed.Тук не ни осведомяват.

Общи условия

Активация на акаунт