♥ ♥☻☺Испания -предколедна тема ☺☻♥ ♥

  • 25 702
  • 296
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 14 672
Мимии,ще си позволя да те поправя,денят на Конституцията беше вчера-6.12..Утре е църковен празник-Dia de la Inmaculada Concepcion,или денят на непорочното зачатие  Peace.
И заради този празник не се работи? Мерси много.

# 211
  • Мнения: 389
Лада, копнала съм си рецептата с кус куса и даже си купих вчера. Като ми дойде музата ще я пробвам  Peace

Коконката ми сладка направи половин годинка вече  Party

Да ми е жива, здрава и все така будна и енергична  Heart Eyes

http://thepinkbakerybox.com/yahoo_site_admin/assets/images/cake.197183622_std.jpg
http://coolcocktails.hit.bg/images/Big/cosmopolitan.jpg


Купихме си машина за хляб вчера. Даже и инокс намерихме  Party Много яка и прави страаашен хляб. Вече два направихме, ама основно аз ги ям  hahaha. Викам на мъжо, че бременността не ми се отрази на фигурата, но тази машина, хм....  Joy ще видим тази работа  Crazy
Уж не ядях много хляб, но той много вкусен бееее  Mr. Green

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 17:32 от Дивиана

# 212
  • Мнения: 1 156
Вивиан, 4еститти 6 мес на малкта принцеса
Моми4ета, 4естит 8 декември, на вси4ки които са били, са в момента или смятат да бъдат студенти.

В къЩи е лудница, има 2 бр. ку4ета и е много весео. Отиваме със сестрата на съпруга ми да пробвам колата. Стискайте палци вси4ко да е ок

# 213
  • Мнения: 789
Vivian , честита месечинка на малката ви кукла!Да ви е жива и здрава и мноооого да ви радва!.Честита ви и машина за хляб!

geripetrowa, Hug   bouquet,като бивша студентка,благодаря за поздравите!

Честит 8-ми декември на всички бивши и настоящи студенти и от нас!С пожелания за успехи и реализация!

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 13:52 от **mimi**

# 214
VIVIAN да ти е жива и здрава малката принцеса. Родителите ми също имат машина за хляб - не зная марката - но става страхотен хляб. В началото когато я купиха не им се получаваше по рецептите дадени в книжката и започнаха да го приготвят по българска рецепта - получаваше се нещо страхотно. По принцип отбягвам да ям хляб но когато отивам в майкини и ми замирише на хляб  Embarassed- не мога да устоя.На всички от мен  bouquet  bouquet  bouquet

# 215
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Честит 8-ми декември! Нека се чувстват  поздравени всички бивши, настоящи, а и бъдещи студенти! Надявам се да сте реализирали мечтите си! Успех  във всяко начинание! На празнуващите - НАЗДРАВЕ!

# 216
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На мноого дълга патерица  Blush от мен, честито на всички именници, да им е живо и здраво името!   bouquet Hug Ще чакаме снимки специално на Ники на Марипоса, и Ники на Мимки, която празнува своя имен ден за първи път.

Честит празник на всички, които са били, са, и ще бъдат студенти  Hug


Мимки, къде ги намерихте шараните в това време?  Simple Smile

Саби, още сте две в едно, а? Хайде, не остана, подкреплението идва!  Mr. Green

Вивиан, честити ви 6 месеца, още мнооого пъти по 6 месеца да празнувате!  Heart Eyes

ГериП, компанията на твоята госпожица на кучешкия пикник дама ли беше или кавалер? Как мина пробата за колата?

Силрай, как беше снощи? Дано още да се изморят децата, и да имаш една спокойна нощ. Откога не си спала като бял човек? Сега сигурно покрай празниците имаш и много поръчки за торти?

Елито, всеки защитава това, което реши, и не мисля, че Карчита ти дължи обяснение какво подкрепя, и защо само него. В този смисъл, ако мислиш, че католическата църква е "ощетена" откъм подписка, защо не пуснеш ти една? Ще помислим, и може и нея да подпишем.  Peace
И вместо нея, да ти отговоря на въпроса за Испания - в близо 6-милионен Мадрид-град има само една джамия. Едва ли в 1,5 милионна София има вярващи за 2 джамии, а нали и това се гледа - нуждата от нещо, за да се построи? Вместо втора джамия, 2-3 детски градини биха били по-добро решение, това за София е по-наболял проблем, мисля.


Иначе, моя милост е в Испания вече,  Mr. Green посрещнахме баба тук, тя най-накрая реши да дойде, поне за малко при нас, поне празниците да прекара с близки хора, а не сама.
Чухте ли за заразеното свинско, внос от Ирландия? Излезе съобщение, че директно месо от Ирландия не е внасяно, но че може да е внасяно през Франция или Португалия, тъй като там официално има внос. И ако някой има у дома си месо, внос от Ирландия, и произведено след 1 септ., да го съобщят на санитарните власти.

п.с. Темите са по 20 страници вече, има още 5 страници за изписване Peace

# 217
  • Мнения: 1 156
Вес. на теб не можем да ти хванем местопребиваването.  Под " ку4еШки пикник" разбирай " разходка за сутреШен тоалет". Ина4е днес се заговорихме с един горд собственик на двойка 4ихуахуа , който се оказа 4е има развъдник и има от наШата порода, така 4е се уреждаме с "либовник" .
И за какво свинско става на въпрос. В къЩи няма , но информацията е важна.
Колкото до джамията, май напоследък в БГ се строят предимно ненужни   сгради, които са за ослужване на определна  4аст от населението... Не ми се коментира...Прекалено е болезнена темата, струва ми се ....

# 218
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
ГериП, и у дома месо не се яде, но много хора ядат, и затова го писах. Ами става дума за продукти със свинско месо, произведени в Ирландия. Eто линк.
Честит ви любовник  Joy! Ох, за първи път честитя такова нещо и ми е адски смешно  Laughing

# 219
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моми4ета,нямам интеренет и за това не пиШа.
Сьбраха се 130 евро с моите вклУ4ени в тях.В Бг и майка ми Ще даде оЩе от нея, и евентуалнмо колежките и сьЩо са казали 4е може да помогнат с неЩо.
Ще из4акаме да видим какво Ще купят моми4етата от ДНБ и тогава и майка Ще купи каквото трябва.Ще из4акаме за да видим какво Ще купят те ,за да не се повтаряме в "покупките".
целувки от мен

  bouquet
 Hug НАТИЯ  bouquet

# 220
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Благодаря на вси4ки които се вклУ4иха Hug Hug.

# 221
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Вес,така е,за сега сме 2 в 1  Grinning.Ако се налага помощ ще викам  Wink.Как е,климатизирахте ли се вече?Това за свинското и аз го чух,ама си мисля,че щ
е е трудно да му се хване края от къде идва месото,аз например го купувам от карнисерия и как мога да знам какъв му е произхода newsm78.Ти поне няма да имаш този проблем,нали не си месоядна  Mr. Green.

geripetrowa ,ако мислите да си имате кученца,може и да се заинтересувам,Йоана ги обожава,а тава твоето много ми харесва Flutter.Каква точно порода е?

Vivian*Честита ви месечинка!Да ти е жива и здрава малката хубавица   bouquet!

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 23:59 от saby

# 222
  • Мнения: 1 156
Вес, благодаря за 4вститенето. То смеШно смеШно ама като ти дойде до главата ... Ина4е и на мен ми е смеШно, но понеже напоследък не ми е мног весело, това ме разтоваарва.
Саби, няма да е много скоро, но се интересувам заЩото породата е много рядка и се намират трудно , ако има мйжките обикновено са кастрирани. Породата е  spitz aleman,  от семейството на  pomerania, можеШ да про4етеШ пове4е нета. Но са мног мили и добри, оби4ат децата, харесва им да си играят с тях и са интелигиентни.  Тйкмо когато бебка поотрасне Ще се заимаШ с ново бебе Laughing
Лека на вси4ки

# 223
  • Мнения: 350
здравейте, първо да честитя със закъснение Студенския празник на всички настоящи и минали студенти.
А сега за мен нещо не мога да се възприема с новата прическа, но обещах да сложа снимка и така ще направя. Мими съжалявам че не са те подстригали както ти искаше, но дано следващия път да стане както ти искаш.
Саби дано вече да не те хващат болести, много тежко караш тази бременност, и дано по бързо да излиза бебка. Йоана как е оправи ли се от варицелата напълно? А шарана, който в последствие се оказаха малки шаранчета, късно го разбрах бях направила вече плънката, та пълних малки шаранчета, но пък станаха страхотни със плънката на мен ми хареса, на мъжа ми не, newsm78 всеки си има вкус, но обещавам че следващия път като ходим за риба ще има специално за теб шаран.  newsm10
Силрай не знам как се справяш мила, с двете деца? Преди бях за второ сега се замислям много сериозно над този въпрос. newsm78
Вивиан Честити ви 6 месеца, много целувки на малката сладурка.
Гери Петрова честит ви  кучешки либовник!  bouquet Май и аз за първи път честитя сватосване на кучета! newsm78
Веси шараните ние ги изядохме още като ги хванахме, но наши познати си замразили във фризера, та ни дадоха и си направихме празника, друг е въпроса дали са ги харесали  chef А на Ники успях само една снимка да направя и то в колата на самия празник, иначе вкъщи като се върнахме, нещо и беше станало тежко ли и беше не знам но повръщаше, та празника не можахме да го усетим много много вкъщи, но пък на обяд ходихме с наши приятели в бг ресторант и там наистина по хубаво си изкарахме отколкото вкъщи. newsm78 Иначе много бъбрим постоянно си говори нещо, казва думички като айде, баба, папа, тате, мама, да, не, деди се учим да казваме ама сигурно и е трудно да го произнесе, ех дядо и мед ще му капе на сърцето като я чуе да казва деди.
Е това е унесох се отивам да кокинарствам докато се е унесла да спи.  chef

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 15:59 от mimky

# 224
  • Мнения: 389
Честит имен ден на всички именници днес и най вече на Анна Мария на Марица    bouquet

Аз също си имам именница днес  Grinning


http://chocolategod.com/images/chocolate/hazelnut.jpg
http://www.bartrender.hu/assets/images/mojito.jpg

Аз като пишман кулинар да запитам  Blush: Продава ли се някъде боя за сладки?

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 17:33 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт