Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Здравейте мами! бебето ми е на два месеца и понякога когато плаче се захласва . Имали ли сте същия проблем даите съвет ! ooooh!
Цитирай

Плевен

Не се притеснявай, и моят син беше така, когато се захласне му духни лекичко в лицето и веднага ще се оправи.
Цитирай

София

Много бебета са така. Моята дъщеричка го прави този номер обикновено, когато й слагат ваксина! Чакаш да изплаче и лекичко духваш към личицето  Peace
Цитирай

Плевен

Не се притеснявай, и моят син беше така, когато се захласне му духни лекичко в лицето и веднага ще се оправи.

Peace
Цитирай

София

Моят син до скоро го правеше когато се уплаши от нещо,духам му в личицето и се оправя
Цитирай

София

Извинявайте за глупавия въпрос, ама какво представлява захласването?  Blush
Цитирай

монтана

на моя син почти всеки плач му е със захласване,но както са ти казали няма страшно,духни му в устата и готово Hug
Цитирай

Peace
И аз така практикувам Peace
Цитирай

На мен ми изглежда много страшно . бебка почервеня цялата и спря да диша за момент.
Цитирай

София

Извинявайте за глупавия въпрос, ама какво представлява захласването?  Blush
Когато бебето се разплаче и не може да си поеме дъх.

С Алекс нямам проблеми, той по принцип рядко плаче. Дияна беше друго нещо. Като бебе имаше моменти когато се захласваше. И аз процедирах с духване в лицето, след това гушкам и успокоявам. Когато тръгна на ясла пак започна да се захласва.

Отстрани наистина изглежда страшно. Важното е да не се паникьосваш. В много от случаите "духване в лицето" помага.
Цитирай

София, в момента в любимото ми село Железница

Peace
И аз така практикувам Peace

И при дъщеря ми беше така.  Peace
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

О,това е най-големият ми ужас TiredДенис плачеше така всеки ден до 5-я си месец,докато не му минаха коликите.Сега пак се случва,но много много рядко.
Толкова изчетох по вьпроса да се убедя,че няма опасност,но все още като го направи след това цял ден треперя.Все ми се струва,че няма да поеме вьздух Crying or Very sad
Доки каза като направи така да духвам в лицето или да го прьскам с вода,винаги помага.
Наистина е много стряскащо.Опитвай се да не се паникьосваш(кой го казва Embarassed)
Цитирай

София/Варна

Алекс рядко плаче, но ако се захласне и духам няколко пъти в лицето и млъква на момента. Много помага Peace
Цитирай

гр. София ОК 2

Моята дъщеря започна да се захласва около годинка и няколко месеца. Първите 2-3 пъти докато се усетя за какво става въпрос ми припадаше и посиняваше в ръцете, беше ужасно и незнаех какво да правя. Педиатърката ми каза винаги да имам нещо твърдо под ръка и когато започне за плаче / захласва/да го слагам отстрани, за да не си глътне езика.А аз вместо нещо твърдо, си слагах пръста,а то така стискаше - до кръв. Духането в лицето помага, но мисля, че с  това  не трябва да се прекалява. Трябва детето да го израстне.
Цитирай

ГОре на черешата...

Както са ти казали всички - духаш в устата и се опитай да си максимално спокойна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора