Отговори
# 30
  • Мнения: 1 134
Здравейте!  bouquet

Ние сме изцяло на Коледна вълна вече. Девойката обиколи три магазина, докато реши какво да пише на дядо Коледа. Искаше някакво бебе, което яде пюре и пълни памперса, но аз я уверих, че нашето бебе ще се справя много по - добре и тя мина на папагал. Laughing От което, на мен лично не ми стана по - добре...

Украсата вкъщи предстои. Ще я направим идните уикенди. Само украсяването на елхата оставяме за Бъдни вечер.

В предучилищната се справя засега. Определено математиката й харесва повече от писането на ченгелчета.

Despina, и при Мария има подобен проблем и то защото някое детенце в градината й подхвърлило, че е пълна. А тя е просто по - едра от повечето деца там и най - вече на височина. Друг е въпросът, че и генетично всички сме склонни към напълняване и единственото, което обяснявам е, да не яде много сладко и да набляга на танците. Дори преди й беше доста забавно да спортува заедно с мен. Засега сме приключили темата, даже ме успокоява и мен, че изобщо не съм дебела, а само бебето е голямо... Laughing

# 31
  • Мнения: 583
Здравейте  Hug Поздравления за хубавата тема   bouquet
Аз нещо нямам настроение за украса все още.У дома още сме в ремонт  ooooh! и като гледам безпорядъка не ми е до украса.Иначе всяка година украсяваме за Никулден,дано и тази да е така.

# 32
# 33
  • Мнения: 1 159
Добре,че Макси още не може да чете,откога ме врънка за тази коледна елха!Щеше да каже:"Ето,на другите деца майки
те как вече са украсили..."Аз мисля,че е рано и ще изчакам поне до началото на декември.Ама то това говедце,при всеки удобен случай ми натяква!
Научил е едно дъълго стихотворение за числата от едно до десет.И постоянно го повтаря.Дори снощи в 11 без 10! #2gunfireАма какво да го правя,стискам зъби и търпя.Пред баба и дядо го каза,но през цялото време беше скрит под масата от срам!За артист не  става,това е ясно Laughing!

# 34
  • Мнения: 82
      Здравейте момичета!
      Добре че най-накрая се зачетох в заглавията на темите, иначе бях решила че сте изчезнали Grinning
      И Маги много иска да започваме с украсата и май този уикенд ще се сбъдне желанието й. Сега е решила, че ще прави картички на децата от градината. От вчера е в трескаво приготовление и направи около 3. Ако ще прави за всички до ваканцията може и да успее Laughing
       От Дядо Коледа иска истински фотоапарат или акордеон, но още не е написала писмото.
       В предучилищната добре ги учат и даже вчера ме развесели: "Мамо, имам домашно, сядай на дивана и да започваме!". Беше игра, в която тя показва някаква професия, а ние трябва да я познаем. Беше много забавно.

# 35
  • Мнения: 583
Привет на всички   bouquet
И от нашата градина дават общи домашни,снощи Елена трябваше да направи разказ по картинки,а аз да го запиша  в учебника.Имат един специално за работа в къщи. Обаче на следващата задачка я обзе отчаяние....трябваше да разкаже историйка за петел и лисица с картинки,т.е. трябваше тя да рисува какво се случва. Отказа категорично. Каза,че не може да рисува нито петел,нито лисица. Laughing

# 36
  • Мнения: 148
Здравейте и от нас  bouquet
И нас ни вълнуват предколедните трески, пък и на 17-ти декември имаме и имен ден, та желанията са ни много... (тежко на майка му и баща му Joy)

# 37
  • Мнения: 147
ееее много назад сме отишли.ние си променихме отново желанието за коледа.сега искаме бебе(кукла)на което му расте зъбче.струва 98.90лв.просто ще се гръмна #2gunfireа тя с играчки не си играе.това е засега .трябва да напишем по-бързо писмото за да няма повече промени в желанията.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
при нас по това време на годината се пишат много писма за подаръци  Laughing
Първо на Дядо Никулден и след това на Дядо Коледа, а те желанията за подаръци са толкова изменчиви всеки ден...но ще видим  Hug

А в детската градина доста ги натоварват напоследък всеки ден има домашно, а сега подготвят открит урок и тържество по случай празника на града Никулден

# 39
  • Мнения: 402
Моят син на /7г./ на въпроса: " Какво искаш да ти донесе Дядо Коледа?", ми отговори: " Нищо. Той вече достатъчно много подаръци ми е носил." ooooh!. Дали да се радвам, че е пораснал или да се притеснявам Thinking

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Драги ми господине Това ми хареса! Mr. Green То и моето е получило страшно много играчки,ама не се отказва от подаръците.Дано и той догодина така реши.
Вчера го водих на театър.Куклен.Мислех,че е пораснал от миналата година и няма да го гледа с интерес.Сцепи се от смях hahahaИ другата седмица пак ще ходим.Сега свекърва ми доиде,та има на кого да оставям Малчо.
Още не сме украсили къщата и елхата. Grinning Но другата седмица сигурно ще я свършим тази работа.

# 41
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Здравейте на всички в този слънчев и причтен ден! не съм писала отдавна и виждам колко неща съм пропуснала, но естествено - успях да ви изчета! Laughing

Искам да поздравя всички пропуснати рожденници и да им пожелая да растът мн. здрави, усмихнати и щастливи!


Инна, специално искам да те поздравя теб за чудесният Р.Д., който си организирала на Стоил!  Heart Eyes Малко е да се каже Браво!  bouquet Мн. идейно, забавно и оригинално! smile3501 newsm51 newsm10

При нас няма някакви особени неща. Още не сме в пълна сила с наближаващите празници, но пък всеки ден майсторим нещичко с такива идеи - елхички, картички, украски и т.н.
Писмото до дядо Коледа - и него не сме го писали още newsm78, но желанието е Къща за кукли и кукла Барби / вече имаме над 50 бр. #Crazy и пак иска...../
Сега Яна се готви за тържеството и в училище. Ще бъде на 02.12. на тема - Здравословното хранене!  chef Тя е водеща и има цял куп думички - стискайте палци! Laughing
Иначе за сега е здрава Praynig, но мн. нервна. Преди малко пак имахме сблъсък на интереси и направо изпада в истерия.... Sad, незнам вече на какво се дължи това. Всичко тръгва от нищото.....

Ще пиша как е минало тържеството!
Сега, приятен ден за всички ви! Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 491
И така, нашето писмо до дядо Коледа е написано (ръкописно  Blush), запечатано и "мамо, утре в обедната почивка да го пуснеш по пощата"  Mr. Green  Тя иска лепенки на "Ягодов сладкиш" ... само това  Shocked Shocked Shocked Друго всичко си имала, а и не й било необходимо... ех... ooooh!  Ама баща й, като й предложи да се обади на дядото, за да говори с него дали пък няма да реши да й донесе живо зайче и очичките й грейнаха ... Та при нас се очертава за Коледа да се сдобием със живо декоративно зайченце  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 304
Моят син на /7г./ на въпроса: " Какво искаш да ти донесе Дядо Коледа?", ми отговори: " Нищо. Той вече достатъчно много подаръци ми е носил." ooooh!. Дали да се радвам, че е пораснал или да се притеснявам Thinking
Ти си щастливка, детето ти оценява това което има Hug
Дано в децата да се запази по-дълго илюзията за Дядо Коледа. Понякога и на мен ми се ще да вярвам, дори като гледам филми с Дядо Коледа и си внушавам че той наистина същетвува Joy

# 44
  • Мнения: 386
 Ние днес украсихме елхата и написахме и смачкахме второ писмо до Дядо Коледа ConfusedПреди няколко дни писа първото писмо, но имаше една грешка и го изхвърли. Днес написа второ, но като му го прочетох и му казах че има грешка, пак го хвърли и ще пишем утре друго. Този път обещавам да не казвам , ако ще и една вярна дума да няма Mr. Green, че да приключваме вече с това писмо. Иначе е скромен пред стареца, иска само карти Юги Йо, а има цял сак с карти, голям ooooh!. Де да беше толкова скромен и пред нас, ама не е , постоянно си проси да му купуваме играчки. Уж в новото писмо ще пише за детски лаптоп, дано пак не напише само картите, че лаптопа вече е в чувала Laughing

Общи условия

Активация на акаунт