Какво да направя с тази любовен проблем на работното място?

  • 7 402
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
баси сЪпунката
или по точно сапунисана пързалка май ....

# 46
баси сЪпунката
или по точно сапунисана пързалка май ....

Защо, струва ти се невероятно някой да отговори по този начин ли?  Simple Smile

# 47
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
дошъл някакъв(някаква) да се жалва анонимно, и след това въпросната Д. взела че се познала .... думата "невероятно" не е на място, по ското "измислено"

# 48
  • Мнения: 4 380

 Laughing Laughing

Мястото на срещата не се променя. Половин България е в този форум.

Лошо момиче, дори да си прочела темата, можеше да не сконфузваш така човека и да не го поставяш в такова идиотско положение (май като че не ти е за пръв път). Ако имаше поне грам съвест и малко мислеше с главата. Защото утре по твоя милост човекът ще напусне работа за да не бере срам от излиянията си или твои коментари по този повод. Малко уважение към мъжкото му достойнство! Изглежда не знаеш значението на думата уважение.

# 49
  • Мнения: 2 196


Влючването на ''Д'' явно трябва да ни покаже колко страхотен човек е тя, а не някаква си въртиопашка, подхранваща егото си, разигравайки малките момченца.
вЕрвайте ми.

# 50
  • Мнения: X
И сега какво ?
Ще има ли сватба ?

# 51
  • Мнения: 81
"Забранена любОфф" отпада от бокс-офиса! Не се ли навърта някой сценарист наоколо...???  Joy

# 52
  • Мнения: 2 196
И сега какво ?
Ще има ли сватба ?
Не.
''Д''  и ''Б.А.'' са всъщност отдавна разделени сестри-близначки, от различни майки.Няма да е удобно някак.

# 53
  • Мнения: 81
И сега какво ?
Ще има ли сватба ?
Не.
''Д''  и ''Б.А.'' са всъщност отдавна разделени сестри-близначки, от различни майки.Няма да е удобно някак.
Браво, Бианkа! Началото е дадено.  Hug
Аз предвиждах по-нататък във времето у форОма да се включи дама с разбито сърце от white shark, тъй като той вече не би следвало да има сърце... ама този развой ме изненада... хммм  newsm78

# 54
  • Мнения: X
Ауу какви нецензурни абревиатурки се получиха....недейте така, още не съм си изпила хапчетата за кръвното.
Аз съм сигурна, че сценаристи постояно дебнат из ДиС и си крадат сюжети, некадърници с некадърници такива! "Гост" винаги е бил мечтаният сценарист за всеки комерсиален формат.
Вдигам тост с боза  за автора и неговото "Д" ! Дупе да му е яко ! Чиърз! и гутен апетит  Mr. Green

# 55
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
еее баси поне да се бяха изпльощяли ей така за спорта ....
следващия моля да включи и секс в драмата

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Двамата гушнати на компа ли чакате отговори  по темата?

# 57
Помогнахте ми, благодарих ви. А това, което написахте и ще напишете, прави темата по-забавна, а не сълзлива.    bouquet Grinning  И, не, не чакаме "гушнати", но сте доста изобретателни, страхотни сценаристи. Joy

# 58
  • Мнения: 81
Помогнахте ми, благодарих ви. А това, което написахте и ще напишете, прави темата по-забавна, а не сълзлива.    bouquet Grinning  И, не, не чакаме "гушнати", но сте доста изобретателни, страхотни сценаристи. Joy
Ааааа, моля, моля - не си казала, не сме я омокрили от сълзи... никога не е късно да си спретнем драма, особено тука...  Twisted Evil
Нещо не виждам бялата акула да й/му е забавно...  newsm78

# 59
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре де, поне една снимка гушнати като за край на сагата няма ли да има?

Общи условия

Активация на акаунт