На пазар по Коледа в Гърция

  • 5 376
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533
Сега по скайп се чух сприятелката ми в Атина и ми запоказва маратонки и риза и дънки за децата е купила по 2Е  Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 430
Аз ще ходя до Космоса в понеделник (1.дек.), но сигурно по Коледа ще си заслужава повече заради намаленията. Иначе при предишните ми посещения в този мол изводите ми са, че повечето марки ги има и в софийските молове. Има разбира се и много други, въпрос на стил и вкус е. Единственият ми съвет е ако искате да разгледате всичко да отидете рано, защото на мен цял ден не ми стига никога, въпреки че влизам избирателно и излизам за секунди от някои магазини. Успех   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 014
Enti , върна ли се вече? Имаше ли намаления?
Мола дали ще работи по Нова година, имам предвид магазините, то ресторантите и кината сигурно ще работят. В сайта им, естествено само на гръцки, те нали други езици не признават, не мога да открия информация.
Също ме интересува и увеселителния Мagic park - зад мола някой ходил ли е? То откакто затвориха София ленд, пак ще трябва да ходим в чужбина за такива малки радости.

# 18
  • Мнения: 622
И аз бях планувала ходене до Солун заради коледните намаления, но сега с тези размирици там хич не е удачно. Живот и здраве през януари ако всичко е наред може да отскочиме. Иначе в аутлетите не сме ходили все не остава време.

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
Enti , върна ли се вече? Имаше ли намаления?
Мола дали ще работи по Нова година, имам предвид магазините, то ресторантите и кината сигурно ще работят. В сайта им, естествено само на гръцки, те нали други езици не признават, не мога да открия информация.
Също ме интересува и увеселителния Мagic park - зад мола някой ходил ли е? То откакто затвориха София ленд, пак ще трябва да ходим в чужбина за такива малки радости.
преди години когато е студено парка не работеше,сега не знам newsm78
не ми се вярва да работятпо празниците,те каквито са...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 175
Enti , върна ли се вече? Имаше ли намаления?
Мола дали ще работи по Нова година, имам предвид магазините, то ресторантите и кината сигурно ще работят. В сайта им, естествено само на гръцки, те нали други езици не признават, не мога да открия информация.
Също ме интересува и увеселителния Мagic park - зад мола някой ходил ли е? То откакто затвориха София ленд, пак ще трябва да ходим в чужбина за такива малки радости.
За парка ето какво открих : http://www.magicpark.gr/company/whento-come.html Т.е от понеделник до петък е затворено,в събота е от 16 до 0 часа,в неделя-от 11 до 0 часа,като при неблагоприятни метеорологични условия не работи.За празничните дни нищо не видях да пише,но ми направи впечатление,че имат промоционални билети,които се ползват до 31 декември(ако не работеха щеше да пише до двайсет и някой си декември...)  Rolling Eyes
Ако нещо те интересува дай линк,ще ти преведа  Hug

# 21
  • Мнения: 1 014
Благодаря ти, em4eto !
Интересува ме най-вече дали ще работи мола и парка на 02.01 и на 03.01 (не съм сигурна точно кой ден ще се прибираме) пътьом да се поразходим малко. То се пада петък и събота. Не ми се ще да влизаме по центъра на града, ако още не са се успокоили гърците.
Сайта на мола също е само на гръцки www.mediterraneancosmos.gr
Може ли да провериш за парка дали се плаща вход или се купуват билети за всяка атракция отделно.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 175
За парка не намерих кои дни през януари ще работи,а е общо казано-през януари работи само събота(от 16 до 0 часа) и неделя (от 11 до 0 часа),т.е както и за декември.
Входът е безплатен за деца с ръст до 1 метър,както и за инвалиди;за ученици в началното училище и хора над 60 год. е 6 евро,за гимназисти и хора до 60 год. е 11 евро.Предлагат и някакъв билет за цялото семейство за 68 евро,но е валиден до 31 декември.
Билетите включват неограничено използване на всички атракциони,без Bungee Trampoline,Lazer Arena и още две,за които се изисква допълнително заплащане.
За Мол-а работното време е от понеделник до петък 9-21ч супермаркет,10 -02ч-ресторанти,12-02ч-кино и боулинг,в събота е същото,само магазините затварят в 18 часа,а в неделя-работят само ресторантите,киното и боулинга,без магазините.Също не намерих на кои дати има почивка през януари  newsm78 Има мейл за въпроси,може би там трябва да се попита...

# 23
  • Мнения: 1 014
Благодаря ти много!  Hug Със сигурност трябва да убедя мъжът ми да си тръгваме в събота!

# 24
  • Мнения: 267
а дали сега през януари имат някакви намаления, мен повече ме интересуват дрехите от бенетон,по принцип правят страхотни намаления,но не знам кога са

# 25
  • Мнения: 63
Знам че темата е за пазар по коледа, но можете ли да кажете как седят сега нещата. Ще ходим до солун и ме интересува от кога започват намаленията (в мола космоса), как е обстановката в солун, има ли още размирици и знам че не много по темата, но можете ли да препоръчате евтино, прилично хотелче (може да е на 20-30 км от солун) newsm78 Благодаря предварително  bouquet

# 26
  • Мнения: 80
а дали сега през януари имат някакви намаления, мен повече ме интересуват дрехите от бенетон,по принцип правят страхотни намаления,но не знам кога са
На Бенетон правят до 70% и има много добри цени.Сега със сигурност имат големи намаления Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Знам че темата е за пазар по коледа, но можете ли да кажете как седят сега нещата. Ще ходим до солун и ме интересува от кога започват намаленията (в мола космоса), как е обстановката в солун, има ли още размирици и знам че не много по темата, но можете ли да препоръчате евтино, прилично хотелче (може да е на 20-30 км от солун) newsm78 Благодаря предварително  bouquet
до 9 януари май са прекратени протестите

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
а дали сега през януари имат някакви намаления, мен повече ме интересуват дрехите от бенетон,по принцип правят страхотни намаления,но не знам кога са
На Бенетон правят до 70% и има много добри цени.Сега със сигурност имат големи намаления Peace
май все още не са толкова големи намаленията 70%

# 29
  • Мнения: 267
а кога трябва да са, някой знае ли?Че в петък мислим да ходим

Общи условия

Активация на акаунт