Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 ноем. 2008, 10:02 ч.

Подуване в слабините

• 6 621
  • 17
  •   1
Отговори
Вчера бях на гинеколог и ми предписа ОК Логест. Вечерта приех първата таблетка,тъй като ми беше първи ден от менструацията. Но днес сутринта се събудих с подуване от вътрешната страна на бедрото на десния крак, в областта на слабините. Притесних се много,току що се обадих на гинеколога ми, но той каза, че няма връзка с противозачатъчното. И евентуално ако не спадне, след като свърши цикалът ми , да ми се обадя. Препоръча ми да не спирам приемането на ОК.
Все пак се чудя от какво може да е и да не е нещо опасно

# 1
и аз мисля, че няма връзка с противозачатъчните, но пък нямам и идея какво може да е  Thinking

# 2
Лимфен възел?

# 3
не усещам никаква болка или разтежение,но сега погледнах и видях че се е подуло още.прилича на някаква торбичка. нямам си и на идея на какъв лекар да отида. от 2 седмици съм си в България и да си призная преди тук не ползвах услугите на лекар и не знам към кого да се обърна

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 12:33 от amany

# 4
  • Пловдив
Както го описваш, прилича на подут лимфен възел, а те се подуват при някакво възпаление, с което организмът се бори. Ако не ти е минало още и не си била на лекар, не се колебай, а отивай.

# 5
svetla, а към какъв специалист да се обърна?

# 6
  • София
Най-добре отново към гинеколог. Но потърси второ мнение щом този ти казва, че няма връзка.

# 7
Ако е лимфен възел, по-вероятно е да е болезнен. Въобще никаква болка ли не усещаш?

# 8
Балу, абсолютно нищо не усещам и това ме смущава. Все се надявам да е разтегнат мускул или сухожилие,но тогава трябваше да има силна болка  Thinking

# 9
дали пък не е някакво масно топче ?

# 10
Ама не може да порасне от днес до утре, ако е мастно топче! По вероятно е тогава да е някаква кистичка пълна с течност, но от какво, това вече можем само да гадаем. При всички случаи ще трябва да търсиш мнението на лекар. Щях да предположа и косъм, направил киста при епилация, но и това щеше да е болезнена.

# 11
гинекологът ми каза, че ако не спадне до утре ,да ми се обадя. при напипване, не е твърдо, а като че ли е пълно с течност

# 12
...като че ли е пълно с течност
Е за това ми беше думата! Щом не е болезнена, най-вероятно е пълна с течност. А да синее, като при ударено?

# 13
преди малко ми се стори на светлината да синее,но си мислих, че е нещо като светлосянка или че аз си въобразявам

# 14
  • София
То и кистичка не може да се напълни от днес до утре.
Ейййй, момиче, не  слушай нашите разсъждения, ами отивай на лекар!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт