Подуване в слабините

  • 11 038
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Вчера бях на гинеколог и ми предписа ОК Логест. Вечерта приех първата таблетка,тъй като ми беше първи ден от менструацията. Но днес сутринта се събудих с подуване от вътрешната страна на бедрото на десния крак, в областта на слабините. Притесних се много,току що се обадих на гинеколога ми, но той каза, че няма връзка с противозачатъчното. И евентуално ако не спадне, след като свърши цикалът ми , да ми се обадя. Препоръча ми да не спирам приемането на ОК.
Все пак се чудя от какво може да е и да не е нещо опасно

# 1
  • Мнения: 4 053
и аз мисля, че няма връзка с противозачатъчните, но пък нямам и идея какво може да е  Thinking

# 2
  • Мнения: 6 029
Лимфен възел?

# 3
  • Мнения: 25
не усещам никаква болка или разтежение,но сега погледнах и видях че се е подуло още.прилича на някаква торбичка. нямам си и на идея на какъв лекар да отида. от 2 седмици съм си в България и да си призная преди тук не ползвах услугите на лекар и не знам към кого да се обърна

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 12:33 от amany

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Както го описваш, прилича на подут лимфен възел, а те се подуват при някакво възпаление, с което организмът се бори. Ако не ти е минало още и не си била на лекар, не се колебай, а отивай.

# 5
  • Мнения: 25
svetla, а към какъв специалист да се обърна?

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Най-добре отново към гинеколог. Но потърси второ мнение щом този ти казва, че няма връзка.

# 7
  • Мнения: 17 546
Ако е лимфен възел, по-вероятно е да е болезнен. Въобще никаква болка ли не усещаш?

# 8
  • Мнения: 25
Балу, абсолютно нищо не усещам и това ме смущава. Все се надявам да е разтегнат мускул или сухожилие,но тогава трябваше да има силна болка  Thinking

# 9
  • Мнения: 4 053
дали пък не е някакво масно топче ?

# 10
  • Мнения: 17 546
Ама не може да порасне от днес до утре, ако е мастно топче! По вероятно е тогава да е някаква кистичка пълна с течност, но от какво, това вече можем само да гадаем. При всички случаи ще трябва да търсиш мнението на лекар. Щях да предположа и косъм, направил киста при епилация, но и това щеше да е болезнена.

# 11
  • Мнения: 25
гинекологът ми каза, че ако не спадне до утре ,да ми се обадя. при напипване, не е твърдо, а като че ли е пълно с течност

# 12
  • Мнения: 17 546
...като че ли е пълно с течност
Е за това ми беше думата! Щом не е болезнена, най-вероятно е пълна с течност. А да синее, като при ударено?

# 13
  • Мнения: 25
преди малко ми се стори на светлината да синее,но си мислих, че е нещо като светлосянка или че аз си въобразявам

# 14
  • София
  • Мнения: 5 074
То и кистичка не може да се напълни от днес до утре.
Ейййй, момиче, не  слушай нашите разсъждения, ами отивай на лекар!

Общи условия

Активация на акаунт