Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Имам желание за тату, но не ми стиска да си направя такова за цял живот и затова реших първо да пробвам с временно. Ако някой си е правил, моля да ми каже колко време трае и съвет къде в София да си го направя. Very Happy
Цитирай

София

Моят приятел си направи тази година на морето, не в Бг, но предполагам технологията е еднаква навсякъде...

Избра си шаблон с картинка (Bugs Bunny  smile3532). Първо мястото се почиства, за да няма остатъци от кремове, сапуни, мазила или морска сол. След това се залепя шаблона и отгоре са попълва с тъмна смес като каша, на основата на къна. Така трябва да стой към 20минути докато засъхне и да се отлепи шаблона внимателно (това вече го правиш сам). Татуировката стоя почти 3 седмици, но само първите 5-6 дни беше много ясна и хубава, после започна да избледнява, а след това постепенно да изчезва. Към края не е много приятна за гледане.

Но пък ти дава представа харесваш ли се, отива ли ти и би ли си направил истинска.

Не знам обаче къде в София можеш да си направиш такава, може би в студио за татуировки ще имат и такава услуга.. май съм виждала някъде из нета, пак ще потърся

тук може би някъде ще има http://www.tatuirovki.startirai.com/
« Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 12:27 от get_real »
Цитирай

Аз съм си правила с лепенки.
На третия душ се разкарват.
Цитирай

out of space

Недей.

На дъщеря ми правиха такава. Както са ти казали- в началото е хубава, но след няколко дни няма нищо общо с татуировка. На Гери я направиха на ръката и след втория душ приличаше на ужасна синка, грозна картинка.  ooooh!
Цитирай

Правих си такава и аз не в БГ. На мен шаблон не ми слагаха, директно жената си рисува с четката на ръката ми. Точно с къна се рисува. Казаха ми 2 часа да не се мия, за да хване за по- дълго. Аз не се мих 5 часа, защото интуицията ми подсказа, че няма да го бъде с 2 часа. Е, върпеки това ми се отми на едно място, но другото се запази. Аз си го допълних с химикал  Laughing Стоя 1 седмица прилично, после още 1 седмица в неприличен вид.
После попаднах на телевизионно предаване по въпроса за тия къни, отново не в БГ и там казаха, че за дълготраен ефект, не трябва да се мокри 24 часа и по възможност на няколко пъти през това време да се облива с лимонов сок. За следващия път ще знам.
Цитирай

Много ви благодаря за отговорите и съветите smile3525
Цитирай

out of space

Аз те съветвам да си направиш постоянна татуировка ако държиш да имаш изобщо татуировка (аз имам повече от 10 г). Не ми е писнала, защото е отзад на плешката и почти не я виждам, изобщо много рядко се сещам, че имам такава.
Цитирай

София

Аз те съветвам да си направиш постоянна татуировка ако държиш да имаш изобщо татуировка (аз имам повече от 10 г). Не ми е писнала, защото е отзад на плешката и почти не я виждам, изобщо много рядко се сещам, че имам такава.

Peace

моята е от 97 година) Много си я обичам) От вътрешната страна на глезена ми е и често я виждам)

Между другото се сетих, че една позната беше на парти на някаква фирма и там им бяха рисували ръцете с къна по индийските обичаи. Тя се мажеше с лимонов сок и рисунките стояха много дълго време. Ще я попитам за подробностите)
Цитирай

Точно това си помислих, че с къна можеш да се изрисуваш по ръцете, целите ходила - в източен стил - индийка, арабка и т.н., докато не бих могла да си позволя цялата ми ръка да е изографисана с перманентна татуировка.

Ето я моята
http://media.snimka.bg/0638/007532019.jpg
исках да е доста по-богата, но беше много скъпо и се ограничих до това.
« Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 16:28 от pina »
Цитирай

София

красива е, жалко че бързо се отмиват Tired

Тара дали намери решение?! Ако иска не особено сложно татуировка може да пробва и първо с маркер да я изрисува newsm78
Цитирай
Здоровейте  всички, ако някой се интересува  от  временни татуировки с кана питайте. Татуировката издържа  до 3 седмици. Рисувам в индийский стил.
Ако интересувате пишете, питайте
olik2007@gmail.com
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.