Шаблони, стикери, тапети и декорации за стена - 2

  • 152 934
  • 292
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 544
Невероятни идеи ми дадохте за стаята на малката. Дочитам старата тема и скачам тука. Hug

# 151
  • Мнения: 31
diddeto, магазинът е скъп, спор няма. Тази цена за облепяне на  1 стена ли е? Имаш ли снимка, моля покажи.
Има и други магазини с богата колекция каталози, но и там, предполагам, по-хубавите и нови колекции ще са на подобни цени, но може и да са малко по-евтини. Трябва да пообиколиш малко. Ако се интересуваш, ще ти пиша на лични.
За Домко- можеш да отскочиш до Бургас някоя събота.

лошото е, че цената е за една ролка тапет, която е около 7 кв.м., но се губи дължина защото трябва да се напасват фигурите. обмисляхме варианта, понеже няма да ни стигне само една ролка, да оставим стената зад леглото и в старни от гардероба без тапет  smile3553, че тази скъпотия ...
това е моят тапет, но май се разубедих ......        http://www.tapetenagentur.de/mb_ta/shop/shop.do_MOD_REWRITE_comm … l/1579/curCatid/9

http://www.tapetenagentur.de/mb_ta/shop/shop.do_MOD_REWRITE_comm … l/1629/curCatid/9

аз не съм от варна и ще ти бъда благодарна ако ми кажеш къде да отида. знам само още един магазин, който бил в близост до църквата в центъра и с това се изчерпват познанията ми по въпроса  Praynig

# 152
  • Мнения: 31
Сравнявала съм цени от магазина Сливница и Дом на тапета за един и същ тапет.Бяха абсолютно еднакви,дори и срока на доставка.Просто имат хиляди каталози и те показват най-новите и най-скъпите естествено.Можеш да им кажеш до каква цена искаш и да ти извадят само тях да гледаш.Готини са продавачките ,с изключение на едната дето и на дизайнерка се прави,само и само да си пробута тапетите,но другите са гот. Peace



Деска, къде се намира Дом на тапета  newsm78

# 153
  • Мнения: 2 280
Записвам се да следя темата- чудесни идеи видях.. Hug

# 154
  • Мнения: 104
Хайде и аз да се похваля какво сътворихме в детската през почивните дни  Sunglasses
http://familyx.shutterfly.com/2232

# 155
  • Мнения: 200
Много интересна темичка. Записвам се да я следя!

# 156
  • Мнения: 696
Хайде и аз да се похваля какво сътворихме в детската през почивните дни  Sunglasses
http://familyx.shutterfly.com/2232


жестоко е, как успя  smile3501

# 157
  • Мнения: 3 453
Хайде и аз да се похваля какво сътворихме в детската през почивните дни  Sunglasses
http://familyx.shutterfly.com/2232


жестоко е, как успя  smile3501


  Супер свежо е!  bouquet

# 158
  • Мнения: 104
Шаренко е и е свежо наистина - и най-важното на децата им харесва!
Е майка ми се изряза че било като в детска градина и т.н.  Sick ама това не успя да ми развали настроението  Mr. Green
Набързо обяснявам цялата процедура...
1. Определяне на тематиката - леглото в стаята е автобус, имаме килимче с пътища и купища колички паркинги и т.н. така че се спрях на транспортна тематика и за стената...
2. Потърсих интересни картинки, които да използвам за шаблони; направих схема на стената на блоков лист и я оцветих /аз си я нарисувах на ръка, но с голям успех може и на компютъра да се направи.../
3. Нарисувах на стената отделните елементи и оцветих фона около тях.
4. Оцветих самите елементи - всичко с латекс и оцветители.

Тайната на успеха - децата на почивка при някоя от бабите за 2-3 дни и 2 приятелки за помощ и компания  Wink Задължително се заредете с добро настроение и ентусиазъм  Crazy

# 159
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Сравнявала съм цени от магазина Сливница и Дом на тапета за един и същ тапет.Бяха абсолютно еднакви,дори и срока на доставка.Просто имат хиляди каталози и те показват най-новите и най-скъпите естествено.Можеш да им кажеш до каква цена искаш и да ти извадят само тях да гледаш.Готини са продавачките ,с изключение на едната дето и на дизайнерка се прави,само и само да си пробута тапетите,но другите са гот. Peace



Деска, къде се намира Дом на тапета  newsm78


На ул."Ген.Колев".Малко преди Дом "Другарче" и Електрон,на ъгъл под една кооперацийка.

# 160
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте записвам се за темата защото е много интересна.

# 161
  • Мнения: 2 280
Шаренко е и е свежо наистина - и най-важното на децата им харесва!
Е майка ми се изряза че било като в детска градина и т.н.  Sick ама това не успя да ми развали настроението  Mr. Green
Набързо обяснявам цялата процедура...
1. Определяне на тематиката - леглото в стаята е автобус, имаме килимче с пътища и купища колички паркинги и т.н. така че се спрях на транспортна тематика и за стената...
2. Потърсих интересни картинки, които да използвам за шаблони; направих схема на стената на блоков лист и я оцветих /аз си я нарисувах на ръка, но с голям успех може и на компютъра да се направи.../
3. Нарисувах на стената отделните елементи и оцветих фона около тях.
4. Оцветих самите елементи - всичко с латекс и оцветители.

Тайната на успеха - децата на почивка при някоя от бабите за 2-3 дни и 2 приятелки за помощ и компания  Wink Задължително се заредете с добро настроение и ентусиазъм  Crazy

Станало е прекрасно..Страхотна работа си свършила..Започвам да се замислям и аз че е време да нашаря стените Simple Smile

# 162
  • Мнения: 45
доста сурови цветове, можеше да са малко по маслени иначе идейката е много добра, поздравления  Wink

# 163
  • София
  • Мнения: 2 896
може да е споменавано в темата, но нямам време да чета - само искам да кажа, че видях много хубави стикери днес в магазин Линеа Хоме Студио, в Скай Сити /София/, на 2-рия етаж. Има доста голям избор от стикери за детски стаи. Съжалявам само, че не видях цени и фирмата производител.

# 164
  • Мнения: 45
има едно младо момиче, което се занимава с рисунки върху стени, скоро май го срещах из форума, знаете ли някакви координати?

Общи условия

Активация на акаунт