Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Стара Загора

здр  bouquet
Кожата ми е суха и чувствителна.Отскоро съм бременна и още нямам така наречените стрии,но кожата ми е суха,напукана и въобще не мога да я трая.На всичкото отгоре съм склонна към алергии и търся някакъв безобиден продукт.Знаете ли нещо подходящо за мен?Към бебешки продукт ли да се насоча?
Цитирай

Има много хубава козметика по аптеките, от скъпа до ефтина. За мен обаче най-хубавия крем за бременността, който предпазва и от стрии е свинската мас. Стига да не те притеснява миризмата на прасенце! Sick
Цитирай

Аз ползвах маслата на Икаров- против  стрии и против целулит. Peace
Много бях доволна.Нямам нито една стия по корема, а качих 23 кила през цялата бременност.
Иначе има и на Мустела, и разни БГ марки. Всичко изпробвах през този период, но от маслата останах най-доволна....
Цитирай

гр.Варна

Аз заложих на зехтин, студено пресован двойно рафиниран Mr. Green Не се нацепих никъде Peace
Цитирай
paola бих ти препоръчала продуктите на Мустела.И аз като тебе съм склонна към алергии затова заложих на хипоалергенните продукти на Мустела.Взех си крем за цялото тяло-максимум хидратация и крем с двойно действие против стрии.И двете мазила са за ежедневна употреба -от самото начало на бременността до месец след раждането.Разкошни са Peace.Разбрах,че има и спрей за интензивно действие при стрии-пак на Мустела,но не съм го ползвала.Тези дни смятам да си взема кремът им за крака-бил много ефикасен.
Цитирай

ВСЕЛЕНАТА........

paola , през първата си бременност нямах нито една стрия...сега карам втора бременност и засега също нямам.....Мажех се само с бадемово масло през първата ми бременност, а сега не ми остава време да се мацам въобще Laughing Имам приятелки ,които използваха каква ли не скъпа козметика за бременни и им се нацепи кожата още през 3-ия месец от бременността. На мнение съм ,че просто зависи  изцяло от еластичността на кожата ти. Индивидуално е! Wink
Цитирай

Az  izpolzwah Galenic  tam kydeto sym se mazala ..nqmam edna striq  ..lo6oto e   4e nqma6e tolkowa info   ... kolkoto  w momenta  izbora na mazila e  mnogo golqm ,vajno e  vsekid en naj malko po  dwa pyti na den da se maje  tqloto .

ps:syjalqwam za latineca ..no sym na  po4iwka Hug  bouquet
Цитирай

Свинска мас(обаче преварена) и зехтин по 3 пъти на ден.Нито една стрия нямам,а кожата ми е много суха.Моя позната също със суха кожа ползва какви ли не кремове-елате само да видите какви стрии има.Не искаше да ползва маста
Цитирай

и пет пъти да е преварена мастта, ако ще се нацепваш си се нацепваш, хиляда пъти е коментирано
предната бременност се мазах с Мама Донна на Чико, до 8 месец нищо и в последния месец се нацепих опред по бедрата, никъде другаде
тази бременност с нищо не се мажа, тепърва сега забелявам, че кожата на корема ми е по-суха, явно трябва да почна да се мажа- избрала съм олиото на Хип за бременни
на каквото и да се спреш- предпочитай да е продукт за бременни, забрави за масовите козметики /особенно с антицелулитен и отслабващ ефект/
Цитирай

На Края На Вселената

МУСТЕЛА  Peace Peace Peace
Цитирай

Истанбул

Паола товаhttp://www.bennewitz.com/scat/scatpharm?command=listitem&group=eubos&itemid=6306987&lang=en  Eubos F
Цитирай

използвах само маслото против стрии на Икаров и бях много доволна  Peace
Цитирай
Препоръчвам Avent Тоалетно масло за тяло 125мл
http://www.feyashop.com/kozmetika-za-mayki/avent-mama/avent-toal … yalo-125ml-2.html
Цитирай

FRANCE

Az  izpolzwah Galenic  tam kydeto sym se mazala ..nqmam edna striq  ..lo6oto e   4e nqma6e tolkowa info   ... kolkoto  w momenta  izbora na mazila e  mnogo golqm ,vajno e  vsekid en naj malko po  dwa pyti na den da se maje  tqloto .

ps:syjalqwam za latineca ..no sym na  po4iwka Hug  bouquet

Peace Peace Peace

А за суха и чувствителна кожа, най-добър е кремът на Авент за суха и чувствителна кожа. Пробвала съм и мустела, но не я намирам ефикасна за суха кожа.

леко бременеене

Цитирай

Аз използвам маслото против стрии "Икаров". Миризмата му не е натрапчива. Аз поне я понасям  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора