Орифлейм 20

  • 10 931
  • 230
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, в каталог 01 за 2009 година пише, че серията Мед & Мляко е за последен път в каталога. Дали ще сменят опаковките на продуктите и ще ги върнат на нова цена? Защото ако не се появят отново мен лично много ще ме е яд, най-вече за сапуна и за захарния ексфолиант.
Забелязвам, че доста от цените са се качили... често ли се случва?

# 76
  • Мнения: 9 095
кои цени са се качили, а серията ще я обновят, това е класика Wink

# 77
  • Мнения: 101
gitadam,мерси много за препоръките HugНо съм се спряла на тези двете серии,защото кожата ми е малко проблемна нищо че е суха.И за това се чудя коя от двете серии ще я изсушава по-малко newsm78

# 78
  • Мнения: 3 675
според мен чаеното дърво е по-подходяща, поне съдя по своите си наблюдения, за жалост другата не съм я използвала, но нека и другите момичета се изкажат

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Ееее този 2 каталог много го забавиха.  Sad Кога мислят да го качват?

# 80
  • Мнения: 414
Те винаги така правят - сменят опаковките и качват цените.. Мед и мляко е една от най-харесваните серии, просто няма начин да я спрат... А да ви кажа честно.. откакто смениха лаковете, по - точно двойната четка, ама хич не ми харесват.. По - нетрайни са ми от преди и самото нанасяне на мен ми е по - кофти, а уж с тази четка по - хубаво било...  #Crazy

# 81
  • Мнения: 9 095
ако говориш за Цветен експерт, аз така много повече ги харесвам Joy нямам нужда от топлак въобще, страхотен блясък имат и са по- покривни, за мен де Wink

# 82
  • Мнения: 414
Ами аз по принцип не слагам топ лак .. но преди да ги сменят ми траеха повече.. сега по - бързо се лющят и по - бавно засъхват, което ме дразни.. преди беше моментално засъхването... И тази двойна четка много лак попива и трябва постоянно да махам излишното по стените на шишенцето... Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета, лакът Midnight Passion черен ли е или тъмно лилав?
Аз пък ги харесвам тези с двойната четка, доволна съм, имам вече три и се чудя за този  Grinning

# 84
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Скоро не съм оставала толкова очарована от продукт на Орифлейм, затова реших да споделя с вас. Страшно съм доволна от Milk & Honey gold SUGAR SCRUB, кожата става като коприна.... дано пуснат и лосион за тяло от тази серия.  Simple Smile  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 3 675
При мен стана един сакатлък, вчера си изпуснах лака и се пукна, а след това трябваше да го хвърлям, жалко все още ставаше.нюансът беше лилав, от предишните дълготрайните.има ли някакъв в такъв нюанс от новите с двойната четка, пък може и от вижънс.питам, защото нямам в момента каталог и между другото доволни ли сте от новите лакове с двойна четка.

# 86
  • Мнения: 3 675
между другото по-горе сте дали отговор на моето запитване и той е, че не сте много доволни от тези лакове- Sad

# 87
  • Мнения: 9 095
тези с двойната четка коментирах че са страхотни, незнам за кои питаш Wink

# 88
  • Мнения: 3 675
точно за тях питам.просто твоето мнение тед съм го пропуснала, а съм прочела само на гали портокали.като ги намалят мога да си купя един от тях.

# 89
  • Мнения: 9 095
точно за тях питам.просто твоето мнение тед съм го пропуснала, а съм прочела само на гали портокали.като ги намалят мога да си купя един от тях.

сега са намалени, в декемврийския, виждам че и Амидала е доволна, значи не съм само аз Laughing аз преди редовно ползвах топ лак, за да се получи блясъка все едно съм ходила на маникюр Crazy обаче от оная вечер съм се лакирала с новия и въобще нямам нужда от такива неща, мога да кажа че си е на профлесионално ниво Wink също ще похваля и завършека за френски маникюр, комплекта за маникюр на джордани и гела за кожички Joy вкъщи няма да отварям салон, но са много сполучливи продукти наистина Joy а следващия каталог поне 2 лака френски маникюр ще грабна Crazy

Общи условия

Активация на акаунт