Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

На повечето от нас жените, ни се е случвало да получаваме оферти за секс от приятелите от съпрузите.

Тъй като живея в чужда държава действа по този принцип.
Аз се правя ,че не разбирам за какво ми говори, не разбирам езика много добре
и след това разказвам на мъжа си всичко , за което става въпрос.На мъжа ми не му е много приятно, но ме уважава , че казвам истина.

А ,вие
Какво вие мнението?Имали сте такиви случки?
Цитирай

Само да попитам дали съм разбрала правилно...Приятел на мъжа ти ти прави оферти, ти се правиш че не вдяваш, после ходиш и разкаваш на съпруга си, той ти вярва и Не нацепва канчето на "големия си приятел"? Rolling Eyes

По темата, не ми се е слагал приятел на мъжа ми.

Радва ме обаче факта, че има официално и доста мъжки курви за да не се плюе само по женските такива Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Не споделяй с мъжа ти тези неща. Справяй се сама с предложенията, защото така само подклаждаш излишна ревност.  Поне при нас е така. Мъжът ми ако разбере, че някой проявява интерес към мен направо обезумява и започва да ме дебне и ревнува, което предизвиква безсмислени скандали. Нахалниците можеш лесно да разкараш, без изобщо това да рефлектира върху отношенията с мъжа ти. Преди години една много възрастна баба ми беше казала: Мъжът трябва да знае жената само от кръста надолу!  Laughing На мен тогава това ми прозвуча много грозно и първобитно, но всъщност наистина понякога е добре да пазим тайни от мъжете си, за да запазим хармонията в отношенията. Не да ги лъжем, а да им спестяваме излишни тревоги.
Цитирай

Не точно с приятел,а с ...нещо като бизнес-партньор.
Нямаше как да се направя,че не съм разбрала,беше ми казано директно и ясно.
И аз също директно и ясно казах,че не проявявам интерес.И с това се приключи...поздравяваме се за празници и рожденни дни и толкова.На съпруга си не съм казвала.Не виждам смисъл.
За мен нищо особено не е станало.
Повечето мъже действат по една желязна за тях логика:"Може да не мога да спя с всички жени на земята,но съм длъжен да опитам."
Аз пък съм в правото си да отказвам.
Цитирай

Спестявала съм такива истории на моя мъж, но в случаи, когато предложенията са идвали от мъже, които не са ни близки или приятели.
Но ако наш приятел го направи, бих споделила с мъжа си просто защото този човек вече няма да ни е приятел. Естествено преди това директно ще съм отрязала въпросния досадник.
« Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 15:29 от Hibernia »
Цитирай

На повечето от нас жените, ни се е случвало да получаваме оферти за секс от приятелите от съпрузите.

Изобщо не съм чувала за такава статистика и опитът ми е точно противоположен. Мисля, че и аз бих споделила с мъжа си - това ще му отвори очите, че приятелят не зачита приятелстовото им чак толкова много... Peace
Цитирай

РУСЕ

Оо да получавала съм предложения - винаги му казвам.
Не съм си мислила дали е правилно просто го правя. Досега не смятам, че съм сгрешила
Цитирай

Само да попитам дали съм разбрала правилно...Приятел на мъжа ти ти прави оферти, ти се правиш че не вдяваш, после ходиш и разкаваш на съпруга си, той ти вярва и Не нацепва канчето на "големия си приятел"? Rolling Eyes

По темата, не ми се е слагал приятел на мъжа ми.

Радва ме обаче факта, че има официално и доста мъжки курви за да не се плюе само по женските такива Mr. Green
АЗ не живея в България! Тука има няколко вида приятели, за пиене, за работа и т.н.
Тука мъжете са по-отвратителни от българските.
Цитирай

Тука има няколко вида приятели, за пиене, за работа и т.н.
Въпросният от кой тип "приятели" беше? Rolling Eyes

Относно втория ти коментар, бравос Mr. Green
Цитирай

Не споделяй с мъжа ти тези неща. Справяй се сама с предложенията, защото така само подклаждаш излишна ревност.  Поне при нас е така. Мъжът ми ако разбере, че някой проявява интерес към мен направо обезумява и започва да ме дебне и ревнува, което предизвиква безсмислени скандали. Нахалниците можеш лесно да разкараш, без изобщо това да рефлектира върху отношенията с мъжа ти. Преди години една много възрастна баба ми беше казала: Мъжът трябва да знае жената само от кръста надолу!  Laughing На мен тогава това ми прозвуча много грозно и първобитно, но всъщност наистина понякога е добре да пазим тайни от мъжете си, за да запазим хармонията в отношенията. Не да ги лъжем, а да им спестяваме излишни тревоги.
Разбирам те много добре. Как да избягвам  такива нахалници по цивилизован начин?
Цитирай

Тука има няколко вида приятели, за пиене, за работа и т.н.
Въпросният от кой тип "приятели" беше? Rolling Eyes

Относно втория ти коментар, бравос Mr. Green
От категоия пиене
Цитирай

Мисля, че като фактор влиза и специфичен мачо манталитет при мъжете от Латинска America (напук на католическата култура).
 Rolling Eyes
Цитирай

Изобщо не съм чувала за такава статистика и опитът ми е точно противоположен. Мисля, че и аз бих споделила с мъжа си - това ще му отвори очите, че приятелят не зачита приятелстовото им чак толкова много... Peace

Защо трябва да е статистика?Аз съм сигурна , че всяка трета жена е получавала такава оферта, но почти никои не говори  за това.Споделям всичко  с мъжа ми , защото не обичам тайните.Казвам всичко и директно, и той го прави същото с мен.
Цитирай

Мисля, че като фактор влиза и специфичен мачо манталитет при мъжете от Латинска America (напук на католическата култура).
 Rolling Eyes

Да
Цитирай
Чувала съм, че южноамериканците по принцип са си такива непоправими свалячи, дето не се съобразяват с никой и нищо! В смисъл, че като си харесат една жена могат да започнат да я свалят и да й правят неприлични предложения дори  в присъствието на партньора й...Тегли им по една майна на български! Със сигурност ще те разберат!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора