Аз искам да остана различна!...Прочетете,помислете!

  • 2 133
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 247
Нямам думи, за да изразя чувствата си...Много се разстроих.

# 16
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
голямата и болна истина.нека да се замислим...

# 17
  • София
  • Мнения: 2 296
Валенце,благодаря ти!Много трогателно,но наистина живеем в абсурдна държава!В това съм се убедила.
Наистина  повечето хора не се интересуват от Различните.Много боли,особено когато става дума за деца.
Имам приятелка с детенце аутист,виждам през какво минават,какво преживяват.Не срещат подкрепа от никъде.
Дори и в специализиранага детска градина,която посещава момчето им правят фасони за елементарни неща.

Страшно е!!!Господ да пази всички ни,че накъде сме тръгнали,направо са плаша.

# 18
  • Мнения: 788
Само от коментарите се просълзих, сега събирам сили да го прочета...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Не мога да го прочета - дава ми заразен сайт или нещо такова. Някой може ли да го пусне в темата newsm78 ?

# 20
  • София
  • Мнения: 13 204
Аз също не мога да го прочета... Confused

# 21
  • Мнения: 22 834
Аз също не мога да го прочета... Confused
Peace и аз

# 22
  • Мнения: 199
аз също

# 23
  • София
  • Мнения: 9 855
http://beinsa.info/tmp/Zdraveite,%20az%20iskam%20da%20ostana%20razlichna.pdf
Ето ви го тук,момичета.И аз не го отварям на другия сайт вече,не зная защо.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 268
Много трогателно и много вярно.

За да се начучим на разбиране на "различните", трябва да почнем да се учим още от детската градина, трябва да срещаме "различните" всеки ден, а не случайно някъде. Израсла съм с брат, от "различните", омъжих се за мъж с "различна" сестра. Детето ми ще разбере от рано за "различните", надявам се да се научи да ги разбира по-добре от мен, защото трябва да призная, че ми е трудно и притеснително да общувам. И безумно се страхувам за детето ми, всеки божи ден. Не мога да преодолея страха си.

Колкото до държавата ни... крайно време е да се промени манталитета ни, включитлено и за това. Да не е странно да има ралзични деца в училищата и детските градини, по улиците.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 437
Прочетох писмото преди три дни, но все още не мога да намеря подходящите думи. Дълбоко ме разтърси и наистина ме накара  да се замисля какво е моето поведение към "различните" хора и на какво трябва да науча сина си.
Валенце благодаря ти, че го сподели с нас, благодаря ти, че го пусна в този подфорум, за да може наистина повече хора да го прочетат.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 855
.
Валенце благодаря ти, че го сподели с нас, благодаря ти, че го пусна в този подфорум, за да може наистина повече хора да го прочетат.
Точно това беше и идеята ми-да се прочете от много хора.Иначе писмото е пуснато от Людмил в подфорум Интеграция на деца с увреждания,но там влизат толкова малко хора.
Аз лично разпечатах писмото и го занесох в градината на децата ми.Ресурсната учителка на Бубка каза,че ще го сложи на таблото,за да могат родителите да го прочетат при желание.

Общи условия

Активация на акаунт