Аз искам да остана различна!...Прочетете,помислете!

  • 2 129
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 846
  Ще пусна тук това писмо.Във форума за деца с увреждания има тема за него .Но там не влизат достатъчно хора.За радост може би.Но то трябва да бъде прочетено.Не е нужно да го коментирате,ако не желаете,просто прочетете.И един от вас да се замисли над написаното,и един от вас да промени отношението си към различните деца/така да ги нарека/,все ще е от полза.
Нека темата не се превръща в спор.
Майка съм на дете с увреждане,писмото все едно е писано от моята Бубка.Дума по дума,ред по ред...
 
http://www.factor-vt.com/news-534.html

Специални благодарности на авторката на писмото!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 804
много е трогателно Hug
за съжаление бях свидетел на подобен слу4ай в родилното-пак с по едро дете-няма да коментирам постъпката на лекаря,но гледах как моето /с опасност за живота/и останалите в неонатологията се подобряваха-имахме надежда, а майката на това детенце знаеше трудния път който е о4аква,след време пак се срещнах с нея-не беше загубила тази надежда,беше му намерила специална група и педагог който да се занимава с него

# 2
  • София
  • Мнения: 9 846
Е,поне доста хора са прочели,няма значение,че няма коментари. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 1 715
 Cry
Дано на никого не се случва. Не мога да повярвам, че някой може да не приема тези дечица. Къде живеем ooooh!?
И да, такива писма променят отношението - и към увредените деца, и към собствените Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 149
все още плача ..... трогателно е, разтърсващо  ....

Нека бъдем по-Човечни!!!!

# 5
  • Мнения: 9 973
наистина трогателно.Дано повече хора прочетат

# 6
  • Мнения: 122
Писмото ме разтърси.Винаги съм си мислила,че възприемам всичките по-специални хора като всички останали,но сега разбирам,че съм се лъгала.Благодаря.

# 7
  • Мнения: 75
Иска ми се да напиша коментар, но не мога . След прочетеното, моите думи сякаш потъват и изчезват. Единственото , което мога да кажа е : БЛАГОДАРЯ !!! Heart Eyes

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Благодаря за писмото.Накараме да се замисля за много неща.
Прочетох го още вчера, но все още не знам какво да напиша..


# 9
  • Мнения: 9 814
Писмото е толкова истинско, докосва сърцето ти и те кара да се замислиш......
Още плача.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 013
Валенце, писмото ме разплака, благодаря ти. Надявам се повече хора да го прочетат и това писмо да се докосне до сърцата им и да се отрази на начина, по който възпитаваме децата в толерантност към "различните".

# 11
  • Варна
  • Мнения: 974
Много тъжно, истинско, красиво, трогателно и поучително!
Мисля че такива четива трябва да са ни настолни, да не забравяме, да не ни увлича ежедневието!
Късмет на това красиво цвете Албена, както и на всички от нейната планета!

# 12
  • Мнения: 2 693
Писмото е трогателно и болезнено инстинско! Още си плача тихо, за да не ме пита детето защо плача. Защото той е здрав, а отношението към него е същото... Ще го разпечатам и ще го занеса на госпожите в градината. Ще го разпространя навсякъде, където имам възможност. Направете го и вие - всеки, който има сърце ще стане поне една идея по-добър човек, като го прочете. Така мисля аз.

Валенце, благодаря ти!

# 13
  • Мнения: 789
Разстрои ме и ме трогна,но нямам думи да коментирам каквото и да е. Confused

# 14
  • Мнения: 804
Толкова е вярно всичко написано в това писмо, че чак е страшно ....

Общи условия

Активация на акаунт