Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=394&aid=9431
Цитирай

България

Peaceстрахотна статия   bouquet
Цитирай

Бургас

Дано повече хора разберът,че ключът за всичко е воля и достатъчно знания.Един режим на хранене се създава за цял живот.Човек не бива да изпада в крайности. Peace
Браво за статията. Peace
Цитирай

Това за мен е поръчкова статия на диетолозите, клиентите им масово се ориентираха към Дюкан и Аткинс Peace

Поне от личен опит - включа ли въглехидрати, край със свалянето  Tired за задържане, балансираното хранене е супер, но за отслабване, тц.

Спазването на безвъглехидратен режим за определен период, после балансирано хранене, след това пак безвъглехидратен - това според мен е разумното решение.

Цитирай

Балкански полуостров, ама много прилича на изгубен остров

Ау много интересна статия 35 сега разбирам какво може да направи човек, като иска да стане част от референтна група, която го отхвърля... #2gunfire
В тази статия прочетох много глупости, които искрено ме забавляваха...смяла съм се с глас... тези момиченца да бяха разгледали малко повече литература по темата, а не само няколко поста във форумите...
Много несериозно отношение от тези дами, ако наистина са журналистки и професионалистки Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.