Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 27 ноем. 2008, 01:59 ч.
  • Преглеждания  561  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
В продължение на 19 месеца пия противозачатъчни, като ми ги сменяха няколко пъти.Първо бях на Линдинет 20,после на Линдинет 30,после на регулон и сега на Ясмин.Спираха ми ги 2 пъти по средата на опаковката поради факта,че ми се появявашв кървене 10 дни преди 7 дневната пауза и продължаваше и през нея.Сега съм на Ясмин и от 20 дни не ми е спирало.Предписаха ми и Оргаметрил,които ми казаха да пия заедно с противозачатъчните,но получих и мнения,че не е трябвало да се пият заедно.На какво може да се дължи проблемът ми?
P.S. един от лекарите ми горя раничка, но в последствие се оказа,че още я имам.Може ли да е от нея?Пушачка съм и съм на 20 години, възможно ли е да е от цигарите? При последния преглед ми казаха,че не кървя от раничката и нямам кисти или каквито и да било други такива образувания.

Реклама
# 1
  • Мнения: 116
тези таблетки са ниско дозирани. Ниското ниво на естрогенната съставка може да е в основата
на Вашия проблем

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт