Момичета,моля за съвет....

  • 1 004
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте,момичета!
Може би ще ви е странен въпроса,който ще задам,но...само вие можете да ми отговорите.
На 19 ноември бях на УЗД,доктора каза че имам фоликул в десния яйчник и по негови сметки на 22,23,24 съм в овулация и от 25 съм на дуфастон...от него имам болки...и придърпване.Възможно ли е да е тоя медикамент?

# 1
  • Мнения: 50
Да допълня...температурата ми е 36,4 вече три дни..Какво да направя според вас.?Объркана съм...хич не се чуствам добре.

# 2
  • Мнения: 3 453
Възможно е, да. Също е възможно и да се вглеждаш прекалено. Wink Изчакай си датата на цикъла и не си вкарвай филми. Стиснати палци от мен! Peace

# 3
  • хасково
  • Мнения: 378
Да,Норе е права!Не се вглеждай във всички "симтоми"!Успех и от мен! Hug

# 4
  • Мнения: 50
Благодаря момичета..не се вглеждам прсто ме боли и това е,не казвам че съм бременна или други глупости,а просто се чудя дали да не се обадя на доки че с това главоболие и нерзположение.Имам  дъщеря така че знам кво е бременост и я очаквам,но чак пък във филми да се вкарвам...едвали.Просто чакам търпеливо...
Мерси отново.Успех на всички момичета.

# 5
  • Мнения: 52
Напълно е възможно от Дуфастона да имаш силно главоболие Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 384
и аз съм съгласна с scent of a man !
аз имах главоболие,леки болки ниско долу и болезнени гърди!

# 7
  • Мнения: 141
Аз пия дуфастона от 18 ден на цикъла, но не съм забелязала да ме боли главата, т.е. боляла ме е но не съм сигурна дали е от това лекарство или пък от нещо друго. Така че, не се притеснявай, дано скоро видиш заветните две чертички! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт