Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

София

Дами, много искам дълги кожени ръкавички. Може ли да ми дадете инфо къде в София мога да открия такова нещо. Още по-вече идват празници и мисля,че добре ще ми стоят на тоалетите и палтата Hug

Благодаря предварително на всички!Усмихнат ден! Hug

Цитирай

Много са готини! Ще следя и аз ,защото ми харесват ,но не знам къде се продават !
Цитирай

София

Аз си купих от Хит Младост, има един магазин за чанти и кожени неща и на витрината има изложени ръкавици, някъде до под лактите са ми, имаше 2 модела различни цветове, едните бяха около 65 лева другите мисля към 90. Естествена кожа, моите са черни най-обикновени и те бяха по евтините.

PS Сега се сетих, че там има и друг магазин с кожени якета и палта. Не става въпрос за него а за този с чантите и коланите.
Цитирай

София

tancheto76 , благодаря!  bouquet
Дано скоро да има път натам за да проверя. Естествена кожа е най-добрият вариант Smile
Цитирай

От секс шоп. Mr. Green
Цитирай

малкия град

В Калиопе имаше дължина като първите показани, но съвсем изчистени.
Цитирай

София

Мръсницоо, там само дантелени има. Гледах аз Whistling
Цитирай

http://www.laredoute.fr/vente-gants-laura-clement.aspx?productid … tegoryid=30365393

Аз си взех оттук черни и бежови, но имаше намаление и бяха по 15 евро..А сега са 40.. #Crazy. Агнешка фина кожа, подплатата копринен текстил.
Цитирай

На "Произведено в България" има в НДК. Започват от 65 лв. Peace
Цитирай

Пловдивъ

Има такива ръкавици в различни цветове в едни магазини в Пловдив, които са на една собственичка. Вътре продават предимно аксесоари за коса - всякакви, но имат шапки, колани, чанти, ръкавици, значки.... Каквото се сетите за носене. Трябва да има такива и в София!  Peace
А също и в Арт 93, но не знам дали имат магазин в София.
Цитирай

София

Скоро,когато ходих в Мола видях едни кожени ръкавици обаче не помня дали бяха дълги.Иначе магазина беше точно до Бенетон Smile
Цитирай

Скоро,когато ходих в Мола видях едни кожени ръкавици обаче не помня дали бяха дълги.Иначе магазина беше точно до Бенетон Smile
Дами, много искам дълги кожени ръкавички. Може ли да ми дадете инфо къде в София мога да открия такова нещо. Още по-вече идват празници и мисля,че добре ще ми стоят на тоалетите и палтата Hug

Благодаря предварително на всички!Усмихнат ден! Hug

НЕ ЗНАМ ОТ КЪДЕ СТЕ МОМИЧЕТА НО МОГА ДА ВИ КАЖА КЪДЕ В СОФИЯ ИМА НАЙ СТРАХОТНИТЕ КОЖЕНИ РЪКАВИЦИ
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Кажи, де. Laughing
Да не отварям нова тема. Аз пък си търся съвсем къси ръкавици, до китката. Трябва и да са по-малки - ръцете ми са миниатюрни.  Blush
Цитирай

София

Такива дълги кожни ръкавици има в Мола на Илиенци,от този магазин си купих кожни бз пръсти за 10лв,но не погледнах дългите по колко са.
Цитирай

Пловдив

Има такива ръкавици в различни цветове в едни магазини в Пловдив, които са на една собственичка. Вътре продават предимно аксесоари за коса - всякакви, но имат шапки, колани, чанти, ръкавици, значки.... Каквото се сетите за носене. Трябва да има такива и в София!  Peace
А също и в Арт 93, но не знам дали имат магазин в София.

Може ли да ми кажеш кои са магазините?Големият срещу театъра с аксесоарите ли?
Благодаря предварително!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора