«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 043 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 461 отговора

—офи€

ћнени€: 918
«апов€дайте в новата тема

ѕредна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283998.0

јдреси на магазини препоръчани от съфорумки

—офи€
Д“ехно св€тФ ћагазини
  • Ћомско шосе 77 (Ћомско шосе и  ирил ƒраганов)
  • Ћозенец (на „ерни връх отд€сно, малко преди ’ладилника)
  • до ∆енски пазар (улица „ипровци)

Ѕотевградско шосе, ѕоп √руйо 24 ћарти 0888/963717
Ѕул. Ћомско шосе и Ѕели ƒунав-пазар ¬ръбница
Ћомско шосе 108 (до ∆орж ƒантон); ’ан  убрат 7
ћагазина на –усаков (на ъгъла на ’ристо Ѕотев и —ливница)
ѕод автогарата в Ѕанк€
Fagor Outlet http://www.fagorbg.com/
  • Ћюлин 8, до Ѕ»ЋЋј
  • ж.к. ћладост 1, √радинката зад бл.43
  • ’аджи ƒимитър, бл. 55

¬арна
 “≈’Ќќ’»“ - нови уреди с дефект

“≈’Ќќ—¬я“ - нови уреди с дефект и втора употреба
052 641 763
052 641 984
  • ул. ‘еликс  аниц 4
  • ул. ƒ-р. ѕискюлиев 92
  • ул. ¬асил ƒрумев 4

ѕловдив
 "“ехнократ" на ул ƒраган  ÷анков

¬елико “ърново   
с/у ¬оеното училище

—айтове на производители
Hotpoint Ariston  http://www.hotpoint.co.uk/macro/home.d2w/report
Scholtes  http://www.scholtes.com/scholtes/
« ѕоследна редакци€: пт, 28 ное 2008, 09:45 от Finty »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 894
благодар€  Very Happy
÷итирай

ћнени€: 4 456
Maya, тази от Ўумен ли е, 480 лв.
јко е убих те, и аз уж щ€х да € купувам, ама нищо, който изпревари, той ще суши. –азкажи повече като започнеш да € ползваш
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 632
m_a_y_a, честито!
ƒа е много здрава  ти пожелавам!
«а колко € взе, ако не е тайна?
ћо€та е подобен модел, но имам инструкции за тази мисл€.

÷итирай

—офи€

ћнени€: 34
ћомичета, извин€вайте! ќбъркала съм се, наистина 480 лв. са най-скъпите сушилни. » мо€та е толкова.
÷итирай

ћнени€: 1 160
ћа€ а къде е този магазин в Ўумен би ли споделила? newsm78
÷итирай

¬арна

ћнени€: 894
дзверът вече е у дќма, с€дам да чета буквара  Laughing
от Ўумен е (ѕлиска 6, до ≈ќЌ и гр.градска градина), 480лв.;модел ariston ale 790 cx
ћерси за пожелани€та  Hug
до raja_nikol - специално за теб две сушенета фрии  Wink
÷итирай

ћнени€: 1 160
ћа€ безкрайно много ти благодар€ за адреса Hug
÷итирай

¬елики ѕреслав

ћнени€: 3 768
«аписвам се в новата тема. »маме нужда от пералн€, но все още не сме ходили да ги огледаме в Ўумен, може би покупката ще стане след нова година. ¬ие лично какво ще ми препоръчате като марка и техн.характеристики? ћай по-добре да е по-гол€ма, 7 кг, а за оборотите? 
÷итирай

Baile Átha Cliath

ћнени€: 3 204
ѕредната седмица си купихме  јристон пералн€, точно от Ўумен, от магазин с транспортни дефекти. Ќашата е за 7.5кг, отдолу има чекмедже за препаратите. ∆улната е на две места отстрани, но не е впечатл€ващо. »ма и две пукнатини на пластмасата отпред на капака, но и те не се забел€зват особено. ƒоволна съм много. ћагазина е малко преди Ѕила, на същата улица,бул. —имеон ¬елики 73 е адреса. ”тре ще пусна точни€ модел, че сега много ми се спи Tired

«абравих да добав€-взехме € за 650лв, реалната и цена е около хил€да лв.
÷итирай

ћнени€: 1 657
ћол€ ви,ако сте виждали н€къде пералн€ Miele, свирнете. ¬ече ми е все едно в кой град.
÷итирай

ћнени€: 4 456
M a y a, чакай ме в недел€ идвам
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 318
ћомичета, мол€ ви, ако видите по тези магазини пералн€ или ми€лана машина с ширина 40 см /или 45см/  да пишете. ћ€стото ми е малко и само с тази ширина мога да си позвол€. Ѕлагодар€!  Very Happy
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 351
«нам че са задължени, върпоса е че незнам какво да предпирема оттук нататък при условие че информирах директни€ вносител. јз не искам да прав€ драми, а да си получа упътването, незнам как да подход€ с тези хора от Ѕош  ooooh! Ќ€мало и точка. ќправ€й се  Rolling Eyes
јз пък прав€ панаири. ¬с€какви. » си получавам полагащото се по право. ÷итирам ««ѕ и изведнъж всички стават много любезни. Whistling Laughing
„л. 5. (1) “ърговецът е длъжен да предостав€ информаци€та за стоката или услугата в писмена форма или по друг подход€щ начин, който позвол€ва възприемането й от потребител€.  огато се предостав€ в писмена форма, информаци€та задължително тр€бва да е на български език и да е изразена в единиците на величините от ћеждународната система единици SI.

(2) »нформаци€та тр€бва да бъде в€рна, пълна и разбираема.
...
„л. 7. “ърговецът не се освобождава от задължени€та по чл. 4 - 6 дори когато не е получил необходимата информаци€ от доставчика или производител€.

...
„л. 13. (1) —токите, чи€то употреба изисква наличието на технически познани€, стоките, съдържащи опасни вещества, или стоките, чи€то употреба предполага наличието на специални умени€ или спазването на специални изисквани€ за безопасност, тр€бва да бъдат придружени от указани€ за т€хната употреба, изготвени от производител€.

(2) ”казани€та за употреба на стоките съдържат информаци€, необходима на потребителите за правилното и безопасното използване и инсталиране, свързване, поддръжка или съхран€ване на стоките. ѕри необходимост указани€та за употреба съдържат списък със съставните части и детайли на стоката.

(3) ѕроизводител€т, търговецът и вс€ко друго лице, което пуска на пазара стока по ал. 1 от внос, е длъжно да осигури указани€ за употребата й на български език.

„л. 14. ѕри поискване от потребител€ и когато стоката позвол€ва това, търговецът е длъжен да покаже начина на нейното действие.

ƒано намериш скоро. Peace Hug
÷итирай

ћнени€: 520
ћагазина на ул. „ипровци Ќ≈ —Џў≈—“¬”¬ј ¬≈„≈!
ѕреместен е на Ћомско шосе 77.
 акто и на „ерни връх н€ма магазин!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 461 отговора