Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 344 952
  • 542
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 971
Заповядайте в новата тема

Предна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283998.0

Адреси на магазини препоръчани от съфорумки

София
„Техно свят” Магазини
  • Ломско шосе 77 (Ломско шосе и Кирил Драганов)
  • Лозенец (на Черни връх отдясно, малко преди Хладилника)
  • до Женски пазар (улица Чипровци)

Ботевградско шосе, Поп Груйо 24 Марти 0888/963717
Бул. Ломско шосе и Бели Дунав-пазар Връбница
Ломско шосе 108 (до Жорж Дантон); Хан Кубрат 7
Магазина на Русаков (на ъгъла на Христо Ботев и Сливница)
Под автогарата в Банкя
Fagor Outlet http://www.fagorbg.com/
  • Люлин 8, до БИЛЛА
  • ж.к. Младост 1, Градинката зад бл.43
  • Хаджи Димитър, бл. 55

Варна
 ТЕХНОХИТ - нови уреди с дефект

ТЕХНОСВЯТ - нови уреди с дефект и втора употреба
052 641 763
052 641 984
  • ул. Феликс Каниц 4
  • ул. Д-р. Пискюлиев 92
  • ул. Васил Друмев 4
 
    
Пловдив
 "Технократ" на ул Драган  Цанков

Велико Търново   
с/у Военото училище

Сайтове на производители
Hotpoint Ariston  http://www.hotpoint.co.uk/macro/home.d2w/report
Scholtes  http://www.scholtes.com/scholtes/

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 09:45 от Finty

# 1
  • Варна
  • Мнения: 912
благодаря  Grinning

# 2
  • Мнения: 17 972
Maya, тази от Шумен ли е, 480 лв.
Ако е убих те, и аз уж щях да я купувам, ама нищо, който изпревари, той ще суши. Разкажи повече като започнеш да я ползваш

# 3
  • Мнения: 1 632
m_a_y_a, честито!
Да е много здрава  ти пожелавам!
За колко я взе, ако не е тайна?
Моята е подобен модел, но имам инструкции за тази мисля.

# 4
  • София
  • Мнения: 36
Момичета, извинявайте! Объркала съм се, наистина 480 лв. са най-скъпите сушилни. И моята е толкова.

# 5
  • Мнения: 1 165
Мая а къде е този магазин в Шумен би ли споделила? newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 912
дзверът вече е у дОма, сядам да чета буквара  Laughing
от Шумен е (Плиска 6, до ЕОН и гр.градска градина), 480лв.;модел ariston ale 790 cx
Мерси за пожеланията  Hug
до raja_nikol - специално за теб две сушенета фрии  Wink

# 7
  • Мнения: 1 165
Мая безкрайно много ти благодаря за адреса Hug

# 8
  • Мнения: 3 782
Записвам се в новата тема. Имаме нужда от пералня, но все още не сме ходили да ги огледаме в Шумен, може би покупката ще стане след нова година. Вие лично какво ще ми препоръчате като марка и техн.характеристики? Май по-добре да е по-голяма, 7 кг, а за оборотите? 

# 9
  • Мнения: 3 219
Предната седмица си купихме  Аристон пералня, точно от Шумен, от магазин с транспортни дефекти. Нашата е за 7.5кг, отдолу има чекмедже за препаратите. Жулната е на две места отстрани, но не е впечатляващо. Има и две пукнатини на пластмасата отпред на капака, но и те не се забелязват особено. Доволна съм много. Магазина е малко преди Била, на същата улица,бул. Симеон Велики 73 е адреса. Утре ще пусна точния модел, че сега много ми се спи Tired

Забравих да добавя-взехме я за 650лв, реалната и цена е около хиляда лв.

# 10
  • Мнения: 1 893
Моля ви,ако сте виждали някъде пералня Miele, свирнете. Вече ми е все едно в кой град.

# 11
  • Мнения: 17 972
M a y a, чакай ме в неделя идвам

# 12
  • Мнения: 700
Момичета, моля ви, ако видите по тези магазини пералня или миялана машина с ширина 40 см /или 45см/  да пишете. Мястото ми е малко и само с тази ширина мога да си позволя. Благодаря!  Grinning

# 13
  • Мнения: X
Знам че са задължени, върпоса е че незнам какво да предпирема оттук нататък при условие че информирах директния вносител. Аз не искам да правя драми, а да си получа упътването, незнам как да подходя с тези хора от Бош  ooooh! Нямало и точка. Оправяй се  Rolling Eyes
Аз пък правя панаири. Всякакви. И си получавам полагащото се по право. Цитирам ЗЗП и изведнъж всички стават много любезни. Whistling Laughing
***
Чл. 5. (1) Търговецът е длъжен да предоставя информацията за стоката или услугата в писмена форма или по друг подходящ начин, който позволява възприемането й от потребителя. Когато се предоставя в писмена форма, информацията задължително трябва да е на български език и да е изразена в единиците на величините от Международната система единици SI.

(2) Информацията трябва да бъде вярна, пълна и разбираема.
...
Чл. 7. Търговецът не се освобождава от задълженията по чл. 4 - 6 дори когато не е получил необходимата информация от доставчика или производителя.

...
Чл. 13. (1) Стоките, чиято употреба изисква наличието на технически познания, стоките, съдържащи опасни вещества, или стоките, чиято употреба предполага наличието на специални умения или спазването на специални изисквания за безопасност, трябва да бъдат придружени от указания за тяхната употреба, изготвени от производителя.

(2) Указанията за употреба на стоките съдържат информация, необходима на потребителите за правилното и безопасното използване и инсталиране, свързване, поддръжка или съхраняване на стоките. При необходимост указанията за употреба съдържат списък със съставните части и детайли на стоката.

(3) Производителят, търговецът и всяко друго лице, което пуска на пазара стока по ал. 1 от внос, е длъжно да осигури указания за употребата й на български език.

Чл. 14. При поискване от потребителя и когато стоката позволява това, търговецът е длъжен да покаже начина на нейното действие.

Дано намериш скоро. Peace Hug

# 14
  • Мнения: 1 826
Магазина на ул. Чипровци НЕ СЪЩЕСТВУВА ВЕЧЕ!
Преместен е на Ломско шосе 77.
Както и на Черни връх няма магазин!

Общи условия

Активация на акаунт