Любимият Ви мъжки парфюм?

  • 135 670
  • 431
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Моята половинка в момента ползва Живанши-червената капачка и шанел Алюр, но и двамата сме изпаднали в лудо търсене на друг парфюм. Използвам темата, за да ви потитам за предложения-дайте идея за тежък мъжки парфюм с аромат на табако, пури и ей такива ми ти неща. Днес бяхме в един магазин, но накрая ни стана лошо от толкова миризми и се отказахме. Предложиха ни едно Армани и един Азаро, но на мен много ми миришеха на бръзнарски салон. Та давайте предложения за тежък мъжки парфюм.

renci, пробвайте този първият от поста ми малко по-нагоре. Долче & Габана за мъже, точно табако. Тежък, плътен, много траен. Все още ми омекват коленете от него!  Mr. Green Дано ви хареса...
Описание: Dolce n Gabbana за мъже е подчертано изискан, елегантен, луксозен аромат. Свежи цитрусови ухания в началото на аромата преливат в чувствена, гореща сърцевина от подправки: бергамот, мандарина, портокал, лимон, лавандула, босилек, кардамон, пипер. Основата е съчетание на благородна дървесина - кедър, сандалово дърво, мускус - с едва доловим, изкусителен дъх на тютюн. Подходящ за: вечер.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 240
1. Gucci Rush for Men - за съжаление вече го няма #Cussing out
2. Gucci pour Homme
3. Dirty English for Men
4. Gucci by Gucci Pour Homme
 Определено с Милото сме луди фенове на мъжките Гучита Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 426
Много са,но в момента One Milion на Paco Rabanne. Crazy



Много добреее newsm10

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Много са  Mr. Green

Ще ги огранича до:

Ultraviolet, Armani code и City Glam

+един сравнително нов STR8 - blue marine май беше

# 19
  • Мнения: 1 009
Моята половинка в момента ползва Живанши-червената капачка и шанел Алюр, но и двамата сме изпаднали в лудо търсене на друг парфюм. Използвам темата, за да ви потитам за предложения-дайте идея за тежък мъжки парфюм с аромат на табако, пури и ей такива ми ти неща. Днес бяхме в един магазин, но накрая ни стана лошо от толкова миризми и се отказахме. Предложиха ни едно Армани и един Азаро, но на мен много ми миришеха на бръзнарски салон. Та давайте предложения за тежък мъжки парфюм.

renci, пробвайте този първият от поста ми малко по-нагоре. Долче & Габана за мъже, точно табако. Тежък, плътен, много траен. Все още ми омекват коленете от него!  Mr. Green Дано ви хареса...
Описание: Dolce n Gabbana за мъже е подчертано изискан, елегантен, луксозен аромат. Свежи цитрусови ухания в началото на аромата преливат в чувствена, гореща сърцевина от подправки: бергамот, мандарина, портокал, лимон, лавандула, босилек, кардамон, пипер. Основата е съчетание на благородна дървесина - кедър, сандалово дърво, мускус - с едва доловим, изкусителен дъх на тютюн. Подходящ за: вечер.

Да, и аз за ДолчеГабана се сетих веднага, след като прочетох поста ти...Моят мъж винаги го има и го пръска, в един момент даже ми бе писнало от този аромат Tired Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 372
1. Kouros
2. Body Kouros
3. Armani Code

# 21
  • София
  • Мнения: 4 749
1. Chanel- Egoiste platinum  Heart Eyes

2. DKNY- Be delicious

3. Escada- Magnetism

4. Salvatore Ferragamo- Subtil

# 22
  • Мнения: 572
1 Million-Paco Rabanne
Aqua-BLV
Signature-Avon
Euphoria-Calvin Klein

# 23
  • София
  • Мнения: 1 825
Алюр Спорт на Шанел.
Кодът на Армани, но не смятам, че е особено траен.

# 24
  • София
  • Мнения: 112

 Наистина е много готин  Peace

# 25
  • Мнения: 1 186
Ето този просто е върха...от както мъжо го ползва обичам и двамата Laughing

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
One Milion на Paco Rabanne
този ми е любим от всички нови, които излязоха напоследък

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Ето този ме... хм..., разпалва да го кажем  Crazy

# 28
  • Мнения: 490
Million-Paco Rabanne
Aqua-BLV
 във повечето сайтове  за тези парфюми пише - EDT , а не  EDP, което е различно нали или аз несъм наясно Embarassed

# 29
  • Мнения: 101
Emotion на Пиер Карден и стария Rush на Гучи. Аз съм почитател само на мъжките парфюми и такива ползвам. Така че ме влудяват от гледна точка на това, че аз се пръскам с тях. Sunglasses
Они, едното е тоалетна вода, другото е парфюм.

Общи условия

Активация на акаунт