Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

Bulgaria

Здравейте,

как се справяте с кървенето на венците? Моля помогнете ако знаете някакви илачи или бабини рецепти. При мен се започна към средата на 5 месец. Мерси  Smile
Цитирай

Пловдив

Аз като си махна зъбния камък и спират да кървят.
Цитирай

Русе

С паста Лакалут, малко е неприятна на вкус, но има ефект. Peace
Цитирай

На Края На Вселената

На мен рядко ми кървят венците,но на мъжо МНОГО  Sick Той ползва Лакалут и кървенето намалява и спира,при редовна употреба обаче.От около месец ползваме друга паста и пак започнаха да му кървят.Така че най-добре пробвай Лакалут Актив,мисля че е много ефикасна.Кофти е на вкус,но важен е ефекта,след изплакване устата ти става така-  Sick Peace
Цитирай

И при мен започна към петия мсец,пробвах ги  почти всички пасти....но все още нямам подобрение.Пробвай  с отвара от тетра да си правиш гаргара.
Уф много неприятен проблем.
Цитирай

Жабуря се с вода за уста. Зъболекар ми беше препоръчал определена марка, но която и да си купя, ми помага.
Цитирай

Варна.....

С паста Елгидиум, против кървене на венци, и Елудрил, от същата серия, но течен препарат, който е против кървене, възпаление и т.н.
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Kita и при мен някъде към 5 м почнаха да ми кървят  Confused Консултирах се със стоматолога ми (той ни е кум) каза че кървенето на венци се среща често при бременни жени и ми препоръча паста Пародонтакс  + по-мека четка (за деца ) Peace
Цитирай

Bulgaria

Много благодаря за съветите   bouquet
Цитирай

Bulgaria

Ползвам много мека четка за зъби, но по всичко личи, че ще трябва да сменям пастата за зъби. Безкрайно много ви благодаря за всички съвети и препоръки!  Hug
Цитирай

София

Паста Лакалут актив и вода за жабурене Листерин, пробвах и Пародонтакс, ама мноооого гадна бе! Sick
« Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 20:19 от doika »
Цитирай

Освен пастата Лакалут АКТИВ (която ползвам отдавна и ми реши проблема!!!), зъболекарят ми препоръча и четки за междузъбното пространство. Аз вече не ги ползвам много, но през бременността бях по-редовна. Наистина вадят разни неща, мисля че вършат работа.
Цитирай

Utopia

Професионално почистване на зъбите 4 пъти годишно, чистене с конец всяка вечер, жабурене на вода със сол след всяко почистване поне за 3 дни няколко пъти на ден.
Цитирай

София

Паста Пародонтакс - страшно ефикасна, малко е гадничка на вкус, но това да е проблемът! Също така се и жабурех с някаква течност със смрадлика, много ефикасна.
Цитирай

гр.София

Корсодил- вода за жабурене Peace Купува се от аптеките и е много ефикасна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора