Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 225 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой знае ли място, където да перат килими? Нещо като химическо чистене, защото искам да махна едни петна, а и ми се струва, че сега на автомивките няма къде да изсъхнат.
Цитирай

Варна

Доколкото знам, автомивките предлагат тази услуга.
Цитирай

Абсурдистан

Изсъхва много добре на автомивката, само че му трябва повечко време - около 10-тина дни
Цитирай

There I was on a July morning ...

Само веднъж давах килимите си на автомивка и бяха все едно само намокрени, не си личеше да са прани. Може с някой препарат в къщи да се почисти или от фирма, с перяща прахосмукачка.
Цитирай

Абсурдистан

Аз пък съм много доволна от момчетата на прането на килими. Гледам си ги от терасата даже как сапунисват и търкат килима. Не мога да се оплача, както и не намирам вариант да изпера в апартамента килим 2,60/3,20
Цитирай

И аз досега ги давах на автомивка, но през лятото. Виждала съм, че обикновено ги окачват да съхнат навън. Сега при този студ ми се струва, че ще чакам цял месец. Пробвах да ги пера вкъщи с прахосмукачка, но имат едни петна, които не се махат. Преди време ги давах на едно химическо, където ги перяха в машини, но за съжаление затвори. Надявах се все още да има нещо подобно.
Цитирай

There I was on a July morning ...

Аз пък съм много доволна от момчетата на прането на килими. Гледам си ги от терасата даже как сапунисват и търкат килима. Не мога да се оплача, както и не намирам вариант да изпера в апартамента килим 2,60/3,20
Сигурно има автомивки, където перат добре, но не ми се експериментира. А моите килимчета са 1.20/1.70 м и се справяме и сами  Wink
Цитирай

Ако сте от София, има на едно място, където перат килимите на ръка и са много добри.Намира се в Хиподрума, на ул.Кюстендил, една стара къща.Това е към пазара на Красно село.Препоръчвам с две ръце!
Цитирай

София

До сега винаги съм давала на автомивка и съм доволна. Зимно време за около 7 до 10 дни изсъхват. Ако е толкова упорито петното, пробвай преди да го дадеш, да го намажеш с някакъв препарат за петна. 
Цитирай

Много благодаря на всички за отговорите.   bouquet
Цитирай

Можеш да пробваш със спрей за автотапицерии ( върху петната).
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.