Гальовен НОЕМВРИ, сияе, цъфти, донесе на мама желани мечти!

  • 12 378
  • 213
  •   1
Отговори
# 210
Shoppy-мими в Измир съм.Всъщност живеем извън града в къща с градина до морето.Затова тук е даже по-студено отколкото в Измир и духа много влажен вятър.Тук е много красиво и спокойно място,но така ви завиждам,че сте си в България,излизате на разходки,на кафенце.Тук разтоянията са големи и няма как да отидеш някъде без кола.Чакам с нетърпение уикенда,за да ни разходи таткото с колата,а може и да отидем в някой търговски център да попазаруваме.Макар че,малко ме е страх да водя малката сред навалицата-да не хване някой вирус.Но така ми се излиза,че просто нямам думи.Мисля да накупя няколко играчки за леглото на малката,примерно музикална въртележка и разни големи разноцветни играчки,защото тя вече доста се заглежда.А не се сетих за такива неща преди раждането.

# 211
Тонеса,а пък нашия батко,откакто се роди Айрис,категорично отказва да спи в стаята си и се настани при мен в спалнята.Естествено няма как да спим тримата в едно легло и се наложи таткото да се премести в друга стая.Та затова аз сега съм с двете деца в спалнята,а таткото спи сам.Може би и затова се изнервих толкова-безсънието,ревността на баткото и липсата на нощната прегръдка с милото.Животът ни така се промени в последния месец...Но въпреки всичко си заслужава.Гледам малката как се усмихва блажено в съня си и си мечтая за деня,в който ще се усмихне и на мен.Вече започна да се заглежда,гледа ме в очите,когато я кърмя и това ми стопля душичката.

# 212
  • София
  • Мнения: 5
 Запис сладурки . Отивам да ви чета,че малкиа ми спи на гърдите.

# 213
  • София
  • Мнения: 293
Запис, че не мога да насмогна да ви изчета. Ние сме си добре имаме си колики, но овладяваме положението засега. Вчера бяхме 4 часа в южния парк и ни беше супер.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт