Празнична работилничка за фотокниги - трета тема!

  • 34 619
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4
... въпрос към знаещи следва :   Брат ми има дъщеричка-последна година в детската градина е.Родителите там смятали да викат фотограф да ги снима всички, и да имат спомен цялата група от детската градина. Ако аз се заема да им направя книжки със готовите снимки(на фотографа)и ползвам готовите им лайоти  - логично и в кравичката и в Инку ще има отстъпка...но ... ето и въпроса  ТУК в България това какво ще ми струва? Тоест Има ли някакво ограничение за стока , или ограничението е в парите за 45 евро ли беше...или ... Книжките биха били малки като размери newsm78  Инак биха се зарадвали много и децата и родителите ... тук няма да има намалението за 1 книга но до 25-6 страници - вече има съгласни дори ...обаче не съм наясно... Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 29
Благодаря Калина - явно другия път трябва да внимавам.
Льонка - моля те - измери я тази книжка в сантиметри, че моята педя примерно е 25 см. Вярно няма 11 инча, но пък знаели се твоята колко е.

# 707
  • Мнения: 919
Благодаря за разяснението за големината на книгата с меките корици.. бях се притеснила че са решили да спестяват от безплатните книги Crazy
Сега видях снимките, мерси! Много добре изглежда книжлето, добра работа си свършила, но наистина е малкия формат и затова е с меки корици Grinning

МaНЕВрата, сега проверих и кода е PBS699

danisav, мисля че ако поръчаш всички книги заедно с този код, всяка ще ти е по 6.99... ако не си го използвала вече де.. заслужава си да се пробва Peace Ако не става виж в тяхния форум или помоли пак там някой да ти даде кодове, има доста народ които не използват онези от по 20 стр.
тогава ще ти излязат 7.99 всяка.
за колко книги става въпрос? мисля че не би трябвало да се плаща нищо допълнително Peace
За фотограф питай в съседната фотографска тема..  Peace

# 708
  • Мнения: 4 116
Момичета, днес си платих успешно с дебитна карта. Очаквам книжката до 2-3 седмици. Сега ще се захвана по- сериозно с втората, за да мога да я поръчам до края на януари.
Кодовете, които ние ползваме може ли да се ползват от чужбина, например Холандия?

# 709
  • Мнения: 919
Тъй като явно всички сте ужасно заети с книгоправене, позволих си да пусна новата тема, допълвайте ако съм пропуснала нещо и си мислех ако има горди собственици на книги които искат да ги покажат, мога да включа линкове на първа страница Peace

Ted_cat, мисля че не би трябвало да има проблем Peace

# 710
  • Мнения: 324
.
Обърках темите   bouquet

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 17:53 от арабела

Общи условия

Активация на акаунт