ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 4!

  • 24 580
  • 453
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 98

Мартин е много добър избор според мен за сериала, много момчета живеят и разсъждават точно като него,
но рано или късно си сядат на Д-то, София е идаелна за тази роля - да го опитоми!
И си мисля, че ако има нещо между тях няма да е само от едната страна, а определено ще гори пожар!

Да, така може, ама да не я нарани Sad
А кога ли ще разкажат ТОЧНО на София историята?

# 62
  • Мнения: 5 606
Надето е майка на Филип и Марина,като май само Филип им е общ с Димитър,до колкото разбрах от родословното дърво.
Филип и Марина са общите деца на Надето и Митето.
То хубаво, ама... нещо не излизат сметките. newsm78 Явор днес обвини баща си, че е мълчал 20 години, че има сестра. Доколкото разбрах Димитър се е възстановявал от раздялата с Анастасия 4-5 години и тогава е срещнал втората си жена /през това време Явор е бил при Емилия/. Марина е по-малка от Явор, а я представяха за студентка. Ако Явор е на 20, то Марина трябва да е на 15-16. 

# 63
  • Мнения: 98
Надето е майка на Филип и Марина,като май само Филип им е общ с Димитър,до колкото разбрах от родословното дърво.
Филип и Марина са общите деца на Надето и Митето.
То хубаво, ама... нещо не излизат сметките. newsm78 Явор днес обвини баща си, че е мълчал 20 години, че има сестра. Доколкото разбрах Димитър се е възстановявал от раздялата с Анастасия 4-5 години и тогава е срещнал втората си жена /през това време Явор е бил при Емилия/. Марина е по-малка от Явор, а я представяха за студентка. Ако Явор е на 20, то Марина трябва да е на 15-16. 

Нещо обърках се...Асенцееееееее Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 2 296

Мартин е много добър избор според мен за сериала, много момчета живеят и разсъждават точно като него,
но рано или късно си сядат на Д-то, София е идаелна за тази роля - да го опитоми!
И си мисля, че ако има нещо между тях няма да е само от едната страна, а определено ще гори пожар!
Напълно съм съгласна с теб!Точно такива момченца не понасаям,а те са на всяка крачка вече,за съжаление.

# 65
  • Мнения: 1 149
Надето е майка на Филип и Марина,като май само Филип им е общ с Димитър,до колкото разбрах от родословното дърво.
Филип и Марина са общите деца на Надето и Митето.
То хубаво, ама... нещо не излизат сметките. newsm78 Явор днес обвини баща си, че е мълчал 20 години, че има сестра. Доколкото разбрах Димитър се е възстановявал от раздялата с Анастасия 4-5 години и тогава е срещнал втората си жена /през това време Явор е бил при Емилия/. Марина е по-малка от Явор, а я представяха за студентка. Ако Явор е на 20, то Марина трябва да е на 15-16. 

Нещо обърках се...Асенцееееееее Praynig
Лелеее и аз зацепих Sick

# 66
  • София
  • Мнения: 6 011
Е, добре де , а помните ли когато Марина се изнасяше при Андрей и техните бяха против - тя самата си казваше, че вече е на 21 години и може да вземе това решение и т.н.  newsm78 Нещо такова ми се върти из главата, но не съм 100% сигурна.

# 67
  • Мнения: 98
И сега какво, кой на колко години е newsm78

# 68
  • Мнения: 746
еееееееее, сега има още нещо за какво да мисля  ooooh! ей, слагайте си мозъчетата да спинкат, че още сума неща ще се сетите и съвсем няма да мога спокойно да си заспя  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 776
Не знам дали сте коментирали, ама пишете с такива темпове Mr. Green, че не мога да ви смогна ooooh! В днешната серия ми се стори, че като се прибра при Емилия и Софи влезе, Явор й се израдва Crazy, погледна я някак си нежно Flutter Дали няма да развият любовната история между двамата ( в смисъл той да се влюби в нея ), ако с Елица са брат и сестра, Софи ми се вижда единствено подходяща да е с него Peace ( за момента Wink ) А Мартин може й да се влюби в Софи, но тя в него по-скоро не Naughty, според мен Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 746
а между другото, когато Елица си празнуваше РД-то, стана ясно, че е на 20. Ами при Явор? Някой каза ли, че и той става на 20 или просто разбрахме, че и той тогава има РД?

# 71
  • Мнения: 98
а между другото, когато Елица си празнуваше РД-то, стана ясно, че е на 20. Ами при Явор? Някой каза ли, че и той става на 20 или просто разбрахме, че и той тогава има РД?

Знаеше се отдавна, казаха че са ги разделили бебета преди 20год. Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 2 296
Не знам дали сте коментирали, ама пишете с такива темпове Mr. Green, че не мога да ви смогна ooooh! В днешната серия ми се стори, че като се прибра при Емилия и Софи влезе, Явор й се израдва Crazy, погледна я някак си нежно Flutter Дали няма да развият любовната история между двамата ( в смисъл той да се влюби в нея ), ако с Елица са брат и сестра, Софи ми се вижда единствено подходяща да е с него Peace ( за момента Wink ) А Мартин може й да се влюби в Софи, но тя в него по-скоро не Naughty, според мен Rolling Eyes
Ти нали си по тънката част,виж как си ги усетила. Wink
И на мен така ми се стори.Дано да има развитие в тази посока....

# 73
  • Мнения: 746
а между другото, когато Елица си празнуваше РД-то, стана ясно, че е на 20. Ами при Явор? Някой каза ли, че и той става на 20 или просто разбрахме, че и той тогава има РД?

Знаеше се отдавна, казаха че са ги разделили бебета преди 20год. Peace

това ясно, но ние все още не знаем 100%, че те са брат и сестра (аз въпреки всичко все още имам някакво съмнение, че реално не са). Та се чудех дали са казали и за Явор, че става на 20, а не да изхождаме от презумцията, че щото Е става на 20, значи и той трябва да става на толкова  newsm78

# 74
  • Мнения: 776
Не знам дали сте коментирали, ама пишете с такива темпове Mr. Green, че не мога да ви смогна ooooh! В днешната серия ми се стори, че като се прибра при Емилия и Софи влезе, Явор й се израдва Crazy, погледна я някак си нежно Flutter Дали няма да развият любовната история между двамата ( в смисъл той да се влюби в нея ), ако с Елица са брат и сестра, Софи ми се вижда единствено подходяща да е с него Peace ( за момента Wink ) А Мартин може й да се влюби в Софи, но тя в него по-скоро не Naughty, според мен Rolling Eyes
Ти нали си по тънката част,виж как си ги усетила. Wink
И на мен така ми се стори.Дано да има развитие в тази посока....

Съмняваш ли се в мен Mr. Green Дано наистина има развитие Hug Софи не заслужава да се захване с Мартин Naughty, освен, ако последният не се промени към по-добро Peace

Общи условия

Активация на акаунт