Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Някоя от вас ползвала ли е това или някое от разновидностите:

http://www.glisskur.de/de/produkte/nach-produktlinie/total-repai … air-spuelung.html

чудех се дали има ефект  newsm78
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Аз си пръскам от този вид след всяко измиване на косата без да отмивам,но не виждам кой знае какъв ефект за запазване на цвета на боядисаната коса Rolling Eyes
Цитирай

мен лично най ме интересуват за сухата коса.. че моята вече много ме дразни  ooooh!

благодаря ти, ще чакам някой друг също да се изкаже ..   Hug
Цитирай

Плевен

Аз съм ползвала точно това, но да ти кажа честно не съм очарована. Ако попиташ в някоя аптека с козметика, за нещо подобно ще ти препоръчат поне три неща, които ще са със сигурност по-добри. А ако държиш на марката съм ползвала маска, която определено беше по добра.
Цитирай

държа на това да си сложа нещо на косата така, че да не е вече толкова суха.. в корените е ОК, но по-натам вече е  ooooh! и мернах този продукт. Иначе на тази марка изобщо не държа  Naughty
Цитирай

София

Използвам това от доста време. Мисля, че има ефект при мен. Косата ми има блясък. Доволна съм.

В момента съм и с шампоан от същата серия.
Цитирай

София

Използвала съм спрея с течна коприна и този с дива роза ( по-тъмно розовия, най-новия)- и от двата съм доволна. Сякаш повече ми харесва този с течната коприна, много хубава ми ставаше косата от него.
Цитирай

Каквото и да съм ползвала от тази марка-не ми харесва...Шампоаните ми омазняваха страшно бързо косата,а от тези серуми нямаше никакъв ефект. ooooh!
Цитирай

А някой да е виждал в Бг това,че ми се стори интересно?
http://www.glisskur.de/de/produkte/nach-produktlinie/gold-shine- … ex-glanz-kur.html
Цитирай

София

мисля, че го няма все още тук  Thinking
Цитирай

ох ...  newsm78 ще го мисля... ако се сетите за някой др продукт за моя проблем - плс пишете. Аз може и да рискувам с този и да видим. Все пак има някакви положителни отзиви Smile
Цитирай

Бургас

Шанс,аз също ползвам този продукт в момента и на мен си ми действа много добре.Не обичам да слагам разни неща по косата си след като се изкъпя,а и не ползвам други продукти за коса,но определено този ми харесва.Но аз може би не съм и с кой знае какви изисквания.
Ти какъв очакваш да бъде резултата?
Нищо не пречи да се оставиш на проба-грешка до откриване на най-точният за твоята коса продукт.Аз действам така.
Успех!
Цитирай

Аз съм ползвала балсама за накъсана коса, доволна съм  Peace
Цитирай

София

Аз съм ползвала точно това, но да ти кажа честно не съм очарована. Ако попиташ в някоя аптека с козметика, за нещо подобно ще ти препоръчат поне три неща, които ще са със сигурност по-добри. А ако държиш на марката съм ползвала маска, която определено беше по добра.
При мен, пък е точно обратното - аз ползвам жълтият спрей без отмиване за краищата и съм доста доволна. Купих си маската от розовата серия , но изобщо не ми допада, даже имам чувството, че ми изсушава косата.  Rolling Eyes
Цитирай

Използвам това от доста време. Мисля, че има ефект при мен. Косата ми има блясък. Доволна съм.

В момента съм и с шампоан от същата серия.
И аз ползвам същия продукт от 3-4 години и определено има ефект.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора