Отзиви за продукт на Gliss-Kur

  • 10 875
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 746
Някоя от вас ползвала ли е това или някое от разновидностите:

http://www.glisskur.de/de/produkte/nach-produktlinie/total-repai … air-spuelung.html

чудех се дали има ефект  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 186
Аз си пръскам от този вид след всяко измиване на косата без да отмивам,но не виждам кой знае какъв ефект за запазване на цвета на боядисаната коса Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 746
мен лично най ме интересуват за сухата коса.. че моята вече много ме дразни  ooooh!

благодаря ти, ще чакам някой друг също да се изкаже ..   Hug

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз съм ползвала точно това, но да ти кажа честно не съм очарована. Ако попиташ в някоя аптека с козметика, за нещо подобно ще ти препоръчат поне три неща, които ще са със сигурност по-добри. А ако държиш на марката съм ползвала маска, която определено беше по добра.

# 4
  • Мнения: 746
държа на това да си сложа нещо на косата така, че да не е вече толкова суха.. в корените е ОК, но по-натам вече е  ooooh! и мернах този продукт. Иначе на тази марка изобщо не държа  Naughty

# 5
  • Мнения: 743
Използвам това от доста време. Мисля, че има ефект при мен. Косата ми има блясък. Доволна съм.

В момента съм и с шампоан от същата серия.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 746
Използвала съм спрея с течна коприна и този с дива роза ( по-тъмно розовия, най-новия)- и от двата съм доволна. Сякаш повече ми харесва този с течната коприна, много хубава ми ставаше косата от него.

# 7
  • Мнения: 2 414
Каквото и да съм ползвала от тази марка-не ми харесва...Шампоаните ми омазняваха страшно бързо косата,а от тези серуми нямаше никакъв ефект. ooooh!

# 8
  • Мнения: 2 414
А някой да е виждал в Бг това,че ми се стори интересно?
http://www.glisskur.de/de/produkte/nach-produktlinie/gold-shine- … ex-glanz-kur.html

# 9
  • София
  • Мнения: 4 746

мисля, че го няма все още тук  Thinking

# 10
  • Мнения: 746
ох ...  newsm78 ще го мисля... ако се сетите за някой др продукт за моя проблем - плс пишете. Аз може и да рискувам с този и да видим. Все пак има някакви положителни отзиви Simple Smile

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Шанс,аз също ползвам този продукт в момента и на мен си ми действа много добре.Не обичам да слагам разни неща по косата си след като се изкъпя,а и не ползвам други продукти за коса,но определено този ми харесва.Но аз може би не съм и с кой знае какви изисквания.
Ти какъв очакваш да бъде резултата?
Нищо не пречи да се оставиш на проба-грешка до откриване на най-точният за твоята коса продукт.Аз действам така.
Успех!

# 12
  • Мнения: 1 424
Аз съм ползвала балсама за накъсана коса, доволна съм  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз съм ползвала точно това, но да ти кажа честно не съм очарована. Ако попиташ в някоя аптека с козметика, за нещо подобно ще ти препоръчат поне три неща, които ще са със сигурност по-добри. А ако държиш на марката съм ползвала маска, която определено беше по добра.
При мен, пък е точно обратното - аз ползвам жълтият спрей без отмиване за краищата и съм доста доволна. Купих си маската от розовата серия , но изобщо не ми допада, даже имам чувството, че ми изсушава косата.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 158
Използвам това от доста време. Мисля, че има ефект при мен. Косата ми има блясък. Доволна съм.

В момента съм и с шампоан от същата серия.
И аз ползвам същия продукт от 3-4 години и определено има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт