Какъв дездорант/стик п-в изпотяване без талк за зимата...качествен и ефикасен

  • 3 820
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Какъв дездорант или стик п-в изпотяванебез талк за зимата...качествен и ефикасен сте използвали и сте доволни.
Дайте идеи за женски и мъжки/че и половинката се изнтересува?/

# 1
  • Мнения: 2
Аз съм доволна от ролките на Виши  Peace и мъжката и женската са страхотни,но мъжката е по-ароматизирана,а женската е без аромат.Която и да вземеш съм сигурна,че ще си доволна Grinning А,за "твоя" препоръчвам стиковете  на Hugo Boss също са много добри!!!

# 2
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Нали не оставят бели следи върху дрехите?    newsm78

# 3
  • Мнения: 74
 Hug
Здравей
аз от 8 години ползвам само и единствено ролката на РОК/бяло зелена е кутийката/ и не мога да си представя да ползвам нищо друго защото наистина дори в най големите жеги леко да се изпотя няма никаква миризма. Просто е уникална тази ролка. струва около 18.00 лева но я ползвам няколко месеца.
Дано съм ти била полезна newsm10

# 4
  • Мнения: 1 243
Я повечко за тази ролка на Виши! Praynig Точно търся без аромат - нали не оставя бели следи, че дрехите ми са предимно черни?! Сега ползвам дезодорант на GOSH ама не съм особено впечатлена  Tired

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Rexoma за мен са добри.
Аз лично съм доволна от тях.

# 6
  • Мнения: 2
Виши-то не оставя следи,но разбира се трябва да попие преди да си облечеш дрехата Peace

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Има такава тема за стикове против изпотяване без бели следи.

Да обобщя - най-хвалени са ролките на Виши - зелена и бяла капачка (аз също ползвам тях) и рол он на Хербина (много препоръчан от съфорумката kafe) - той обаче се намира малко по-трудно.

# 8
  • Мнения: 3 312
аз съм със зелената ролка на Виши (тя е ароматизирана) и съм много доволна  Peace 

# 9
  • Мнения: 2
Ако някой се интересува за тези ролки на Хербина,тук ги има  Peace http://beautycosmetic.biz/index.php?cPath=87_23_30_31_98_72_74&a … _id=41&page=2

# 10
  • Мнения: 1 243
Ако някой се интересува за тези ролки на Хербина,тук ги има  Peace http://beautycosmetic.biz/index.php?cPath=87_23_30_31_98_72_74&a … _id=41&page=2

Хмм, дали са качествени наистина? Без бели следи? Доста евтини ми се виждат, не че цената винаги е определяща де.. Thinking

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Хмм, дали са качествени наистина? Без бели следи? Доста евтини ми се виждат, не че цената винаги е определяща де.. Thinking

Лично аз не съм ги ползвала, но kafe страшно ги похвали  Peace

# 12
  • Мнения: 3 312
ето в тази тема "Без бели следи"  са коментирани въпросните ролки Хербина  Peace

# 13
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Благодаря на всички за отговорите.   newsm74

# 14
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
С голямо удоволствие открих Хербина отново на пазара.Цената е почти същата,а ароматите са нови.
5лв. в Бонжур. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт