Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора
Здравейте! Това ми е първата тема тук, и се надявам че може да ми помогнете. От година и 8 месеца правим опити за бебе, но не се получава. Почти съм се отчаяла, но стана така че ми закъснява с около 3 дни. Нямам никакви признаци освен това че усещам стомаха ми как се свива , след време отпуска..днес си направих тест..беше отрицателен. По принцип съм като по часовник, и знам че трябваше да ми дойде, странното е, че дори не усещам признаците , болките ниско долу, в гърдите..някоя от вас да е усещала същото, главно това свиване на стомаха? много ще съм благодарна на съвети:)
Цитирай

Варна

Ами изчакай 1-2 два и си направи още 1 тест за бременост.
Стискам палци да е положителен  Peace
Цитирай

Габрово

Направи си кръвен тест за установяване на бременност.  Може да си имала по-късна овулация и нивото на ЧХГ хормона да не е нарастнало достатъчно за да се отчете от уринен тест.
Цитирай

София

Направи кръвен тест.
Цитирай
благодаря ви за отговорите, ами ще почакам още няколко дни и тогава ще действам. просто съм доста изнервена, през 5 мин ходя да проверя дали не ми е дошло.. Confused
Цитирай
току що си погледнах теста!! направих го тази сутрин към 9.30 , показа ми една чертичка...сега се вижда мноого бледо втората..това нормалн ли е?
Цитирай

Направи си тест отново, може да е от друга марка. Пожелавам ти ярка втора чертичка!
Цитирай

Pyce

Наистина изчакай още малко и утре сутринта на гладно си направи втори тест.

Стискам палци за  EFP
Цитирай

Русе

Първите ми тестове бяха с толкова бледа чертичка, че мислех, че си въобразявам от взиране  Very Happy.
По принцип на всички пише, че резултат след ок 10 мин. не е валиден, но досега не ми се е случвало при отрицателен да се появи чертичка, дори и по-късно. Опитай с друг тест. И не се отчайвай - ако не е станало сега, ще стане следващият път! Успех! Peace
Цитирай

Изчакай няколко дни и направи втори тест. По принцип на всеки тест в упътването за употреба си пише, след колко минути се отчита резултата и до колко минути теста е валиден, така да се каже.
Цитирай

София

Тръпката е голяма. Тичай до болницата и си направи кръвен тест - най-сигурно е.
Цитирай

София

току що си погледнах теста!! направих го тази сутрин към 9.30 , показа ми една чертичка...сега се вижда мноого бледо втората..това нормалн ли е?
След толкова време, каквото и да покаже е невалидно.  Peace

Направи си още един тест утре сутринта с първа сутрешна урина. Стискам палци да е положителен.   Praynig

И ние си чакахме дълго бебчето, знам какво е. Ще чакам да пишеш.  Hug

Аз нямах абсолютно никакви признаци, че съм бременна. А това свиване на корема като придърпване ли е? Абе както го описваш ми прилича на контракция...  Thinking
Цитирай

Мила, освен кръвния тест както са те посъветвали, според мен е добре да си направиш и изследвания, както на теб, така и на партньора ти.
Все пак почти две години правите опити за бебе, проблемът може да е съвсем елементарен и да се реши лесно.
Важното е, да не се отчайваш.
Цитирай
излследвания както се вика бяхме готови да направим още утре, просто това ми се случи малко неочаквано, затова споделям...много ви благодаря още веднъж за куража!
Цитирай

Тръпката е голяма. Тичай до болницата и си направи кръвен тест - най-сигурно е.
Peace
Аз не бих издържала,успех! Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора