Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бих искала да попитам.Закъснявами 7 дни,имам+ тест ,но пия и утрогестан.Възможно ли е от утрогестана да се бави цикъла и да не съм бременна ? Още не съм ходила на лекар. Да не е химическа бременност?
Цитирай

София

Според мен,щом имаш +тест, то значи си бременна, ако искаш направи си кръвен тест- той ще покаже със сигурност! Успех! Hug
Цитирай

София

От Утрогестана по принцип би могло да ти закъснее, но той няма как да направи теста положителен. Така че тихичко честито! И хич не си вкарвай такива филми в главата - химическа бременност.....
Цитирай

Според мен,щом имаш +тест, то значи си бременна, ако искаш направи си кръвен тест- той ще покаже със сигурност! Успех! Hug
Peace
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

От Утрогестана по принцип би могло да ти закъснее, но той няма как да направи теста положителен. Така че тихичко честито! И хич не си вкарвай такива филми в главата - химическа бременност.....
Peace
Цитирай

Варна

Peace
подкрепям със две ръце Peace Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.