РУСЕнска зимна...

  • 18 917
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 210
Ох, таксата си е много нормална, но заплатите не са....Оттам идва целият проблем. Съгласете се, че за тези пари детето се храни 3 пъти на ден, гледат го и го занимават. Но веднага следва въпросът - каква заплата вземат родителите и могат ли да си позволят този "лукс"? В омагьосан кръг сме, както обикновено  ooooh!

# 61
  • Мнения: 164
тО ЗАПЛАТИТЕ ЕДНО НА РЪКА АМИ СЪКРАЩЕНИЯТА.... #Cussing out

# 62
  • Мнения: 14 133
във Бряг пише че ще се обсъжда на заседанието на Общинския съвет на 18 -ти дек. Предлагам да отидем пред Общината и да крещим с колкото ни глас държи, един вид съботаж.....
Това с крещенето е добра идея, но май трябва разрешение от Общината или подобно, за да си спретнем протестен митинг.   Peace

# 63
  • Мнения: 229
Откъде трябва конкретно да си искаме разрешение за да действаме  newsm78

# 64
  • Мнения: 343
И аз съм на мнение, че условията в някои от детските градини, храната, изключително големият брой деца в 1 група и т.н. всичко това изобщо не си заслужават 100 лв.Ако решиш и да го запишеш английски, спорт, то цената хвръква.
Не трябва да допускаме това да се приема от Общината.А и като знам, че каквото си наумят това ще стане и нито протестите, нито подписките ще помогнат.  #Cussing out

# 65
  • град Русе
  • Мнения: 78
Това с увеличенито на таксите си е наистина безобразие. Да не би Русе да е най-богатият град в България? Другите общини също имат предложения за увеличение на таксите, но в ПРОЦЕНТИ от досегашната такса, а не както при нас - в пъти!!!! Добре, че вдигат семейните добавки от 2009 г Joy

# 66
  • Мнения: 1 523
Знаете ли дали молбите за прием в детска градина са в свободен текст или са формуляри?

# 67
  • Мнения: 14 133
Доколкото съм наясно, общината издава такива разрешителни за протестни митинги, шевствия и подобни.
Дидка, аз попълвах молба в свободен текст, като подавах документи на Сашо.

# 68
  • Мнения: 89
майчета кажете добър детски лекар в дружбите ,тъй като живея там който може да стане личен лекар на бебенцето,защото трябва вече да се уговоря с лекар който ще бъде личен на бебето тъй като съм бременна вече в 36-37г.с.

# 69
  • Мнения: 207
 Tired ние пак сме с пневмония  ooooh! и вчера пробвах да давам зинат - голяма отврат,малката повръща 2 пъти,тази сутрин същата картинка - не ще да го пие,нито с чай,нито с пюрето,никак  #2gunfire И сега пак щесе боцкаме  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 758
Знаете ли дали молбите за прием в детска градина са в свободен текст или са формуляри?

Дидка, аз ходих в Чучулига и там на таблото има примерна молба. Т.е. е всвободен текст. Аз нали съм си маниачка на компютри я написах веднага. Ще ти я пусна на ЛС. Дано да не препълня кутиятя Simple Smile

# 71
  • Мнения: 14 133
Tired ние пак сме с пневмония  ooooh! и вчера пробвах да давам зинат - голяма отврат,малката повръща 2 пъти,тази сутрин същата картинка - не ще да го пие,нито с чай,нито с пюрето,никак  #2gunfire И сега пак щесе боцкаме  Rolling Eyes
Миличката, бързо оздравяване!!!  Praynig
 newsm59 на atlantica!!!  Heart Eyes  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 523
Благодаря на всички,които ми отговориха!
Аз пък ходих до филиала,където беше голямата и там ми казаха същото.

# 73
  • Мнения: 207
Момичета,според вас възможно ли е да е повторно заразяване,някой имал ли е такъв случай,то няма и 2 седмици от предния курс антибиотик?Според педи е повторно,аз имам съмнения да не е недоизлекувано от предния път?Растат ни зъбки и ясно,че имунитета е занижен,ама ... newsm78

# 74
  • Мнения: 14 133
jerry, всичко е възможно.  newsm78
Аз се влача вече от няколко дена с болно гърло, хрема, кашлица.
Нямам представа дали е вирус или някъде съм настинала.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт