Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Синът ми е на по4ти 40 дни и ве4е ме побърква. Няма период, в който да е буден и да не пла4е. Спи много малко, яде доста 4есто 
(имам достатъ4но кърма), постоянно рита с кра4ета - успява да си събуе ританките сам, и маха с ръ4и4ки, свити в юмруци. Дори да пла4е 3 4аса, после заспива за 30-40мин и пак се събужда с ритане и рев и пак отна4ало следват опити за приспиване.

Моля, дайте някакъв съвет - тази нощ съм спала на 2 пъти по 20 мин.  newsm78
Цитирай

София

колики
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Мисля,че бебето ти е прекалено малко за да му се постави "определението"-хиперактивно. Както ти е казала и Полина-малина-НАЙ-ВЕРОЯТНО  са колики.А ето ти още по темата за "хиперактивните деца"-ТУК
http://moetobebe.net/index.php?option=com_content&task=view& … 18&Itemid=102

Така ще се ориентираш в ситуацията. Peace
Цитирай

Това са колики-моето спеше по-добре легнало по корем върху мен.Така поне успяваше да си почине малко,а аз през това време си гледах ТВ и го гушках Loveдокато минат е така-трудничко Wink
Цитирай

Плевен

Това са колики-моето спеше по-добре легнало по корем върху мен.Така поне успяваше да си почине малко,а аз през това време си гледах ТВ и го гушках Loveдокато минат е така-трудничко Wink
Peace
Цитирай

София

колики са.Опитай с капки или чайче
Цитирай

София

Хиперактивността е диагноза и то на доста сериозно заболяване, твоето бебе просто вероятно го мъчат колики и е живак....съвсем нормални са и двете неща. Малко повече разбиране към малкото същество, повече прегръдки, внимание и лекуване на коликите, вероятно ще оправят нещата. ако ли не - период е, израстват се коликите....а това, че е будно и активно дете - може само да те радва Wink
Цитирай

Плевен

И аз не мисля че е хиперактивно. Просто се държи съвсем нормално за възрастта си. Почти всички бебета на тази възраст ядат, спят и реват. А ритането и ръкомахането си продължава и след като минат коликите.
Цитирай

там където не искам

Напълно те разбирам.Минах през същия ад.Това са колики.Зареди се с много търпение,чайче и капки за колики.Аз все още си мечтая за ноща в която ще легна и няма да ми се налага да ставам по N пъти. За това любимият израз на баба ми е " Не е лесно да си майка.Малки деца - малки главоболия,големи деца - още по-големи главоболия".
Цитирай

Твърде рано е за определението хиперактивност.                     
Най-вероятно са колики, за които има и доста методи да бъдат облекчени.
Цитирай

Не знам какво е, диагнози не мога да поставям, но ти съчувствам искрено!
Цитирай

Pb

И моят съвет е да поразровиш темите за коликите.  Peace
Цитирай

Бургас

колики!Аз давам колийф и съм доволна много.
Цитирай

В космоса

Твърде рано е за определението хиперактивност.                     
Най-вероятно са колики, за които има и доста методи да бъдат облекчени.

PeaceИ аз съм на същото мнение

Цитирай

Мила съчувствам ти искрено ... Нашият има периоди, в които въобще не спи ... За вчерашния ден му се събират не повече от 6-7 часа за деня и нощта ... Пък уж бебетата спели много ... Няма колики, смее се, рита, гука, но просто не спи  Laughing Други дни пък само спи, не можеш да го събудиш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора