Ползвате ли електрическо одеяло вкъщи?

  • 20 016
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Майка ми е голям фен,въпреки че е хубаво да ти е топличко аз не съм много "за".

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
Не ползвам.
Страхувам се и не би ми хрумнало дори, да се завия с нещо електрическо.

# 17
  • Мнения: 4 300
У дома нямаме. Майка ми и баща ми обаче ги ползват за стопляне на леглото- пускат ги няколко часа преди да си легнат и ги спират, т.е. не спят върху включени. Може би зависи кой как обича да спи, те предпочитат по студена стая.
Но в никакъв случай не бих спала върху включено, все пак е ел.уред, всичко се случва.

# 18
  • Мнения: 4 187
Не използвам.

# 19
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
страх ме е и не използвам. Освен това човек трябва да се калява, а не зорлем да се изнежва

# 20
  • Мнения: 2 388
Само веднъж съм спала с такова чудо, на гости при едни познати. Беше ми много приятно. Не го изключих цяла нощ.
За вкъщи не бих си взела.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имам одеало, но отдавна не съм го ползвала. В нас заради детето е топло и няма нужда от ел.  одеяло.

# 22
  • Мнения: 606
Допреди 1 седмица не бях ползвала, но простинах нещо с бъбреците. Мзех от майка ми назаем ел.възглавница и 2 вечери спас цяла нощ с нея - бъбреците ми се затоплиха и успях да се стопля.
Но човек не трябва да се изнежва.

# 23
  • Мнения: 4 202
само за загряване на леглото преди лягане и след това го изключвам Peace

И аз така, зимата не мога да си легна без него  Crazy

Използвам темата да попитам някой знае ли къде от София може да се купи електрическо одеяло? А също ако някой се сети и за Варна, пак ще ми свърши работа  Peace
Аз нещо не мога да открия, а имаме нужда от ново.

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 00:55 от red shoe

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Не, не ползвам. Първо е безмислено (топлим се с други методи), второ не са много безопасни, както за човешкото тяло, така и поради факта, че има доста голяма опасност от пожар.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Не, не ползвам. Първо е безмислено (топлим се с други методи), второ не са много безопасни, както за човешкото тяло, така и поради факта, че има доста голяма опасност от пожар.

И най-вече изнежва кръста, и вместо да помага влошава здравословното състояние! Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 571
red shoe, за ТОВА се сетих в момента, можеш да звъннеш и да попиташ, мисля че съм виждала и в Практикер.

По темата: Преди не отоплявахме спалнята и ползвахме ел. одеяло само за затопляне на леглото преди да си легнем.

# 27
  • Мнения: 678


Много е странно как това електричество, дори слабо преминава през човека. newsm78
Вчера, докато гледахме филм с мъжа ми, бяхме седнали на дивана(ел.одеяло е отдолу) и той ме погали по врата. Blush
Ако щете вярвайте, но и двамата  усетихме вибрации и дори чух леко жужене.
Направихме си експеримент като включвахме и изключвахме одеялото.Вибрациите по врата ми също закономерно започваха и спираха??? #Crazy
Само дето това се случваше при мен, а при него не!!! Sick Shocked #Crazy
Не си измислям, даже ме хвана малко страх.....

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
. Доколкото съм чувала, канцерогенно е.
Shocked Не знаех...

# 29
  • Лондон
  • Мнения: 403
И как така е канцерогенно?

Общи условия

Активация на акаунт