Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Здравейте,понеже за първи път ще раждам и много ми  е притеснено,искам да ви питам да ли знаете плаща ли се нещо за раждането и  колко ако се плаща.Благодаряви предварително
Цитирай

Пловдив

Раждането е безплатно в държавните болници,няма значение дали си здравно осигурен.
Цитирай

Бургас/София

В държавните болници не се плаща, но не затова те боли Winkтова все паке раждане Laughing
Цитирай

Ако си здравно осигурена раждането в държавните болници е безплатно.
Цитирай

София

Нищо не се плаща, ако си здравно осигурена. Успех!
Цитирай

не се плаща в държавна болница.
Цитирай

Плевен

То като гледам всички са ти отговорили единодушно, та няма да ги повтарям и аз.
Цитирай

...

Нищо не се плаща, ако си здравно осигурена. Успех!

Леко раждане  Hug
Цитирай

София

Само едно сте забравили - безплатно е, ако отидеш да раждаш на общо основание и без избор на екип. Т.е отиваш и раждаш при който екип ти се падне.
Цитирай

Само едно сте забравили - безплатно е, ако отидеш да раждаш на общо основание и без избор на екип. Т.е отиваш и раждаш при който екип ти се падне.
Peace
Цитирай

Пловдив

Това не е забравено,но момичето пита дали е безплатно раждането.Не пита какви екстри могат да се ползват.
Цитирай

гр.Пловдив

По принцип е абсолютно безплатно в държавните болници,но аз си ангажирах моя доктор,който следи цялата ми бременност,съответно си родих в болницата,в която практикува той и единственото ми доплащане беше 150 лв за ангажимента и 25,50 лв за тридневен престой (по 8.50)във вип стаята с телевизор и собствен санитарен възел.Целият ми разход по раждането беше 175,50 като условията бяха курортни и аз бях единствената раждаща в този момент.Ако бях отишла без да ангажирам доктора или просто се беше случил той на смяна щях да платя само 25.50 за вип стая,а ако ползвах обикновена 0.00  лева.
  Аз понеже съм ужасно пъзлива,затова предпочетох да ангажирам своя лекар,за да се чувствам спокойна,че съм с познато лице в този деликатен момент и да ми обърне малко по-специални грижи.Много съм доволна.Но съм сигурна,че и на място да бях отишла нямаше да ми е по-зле,самата акушерка,която беше на смяна и съвсем непозната се държеше страхотно и съм и много благодарна  Peace
Цитирай
Безплатно е в държавните болници. И да си,и да не си здравно осигурена. Леко раждане!
Цитирай

Плевен

леко раждане  bouquet
Цитирай

150 лв за ангажимента и 25,50 лв за тридневен престой (по 8.50)във вип стаята с телевизор и собствен санитарен възел.Целият ми разход по раждането беше 175,50 като условията бяха курортни и аз бях единствената раждаща в този момент.Ако бях отишла без да ангажирам доктора или просто се беше случил той на смяна щях да платя само 25.50 за вип стая
[/quote]сега за жалост цените не са такива.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора