Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

Galaxy 13197853088

здравейте,
реших да прочета новините преди да обърна внимание на жената, НО попаднах на ето това
http://www.dnesplus.bg/Curious.aspx?f=108&d=256236
Цитат
Далай Лама: Сексът само причинява проблеми

прочетох го, замислих се .... до някъде е вярно, секса е удовлствие, мимолетно, една вечер гуши-муши ... после ходиш цял ден недоспал. или секс в полу трезво състояние и след това 18 години плащаш издръжка.
въпроса ми е , случвало ли се е да сте правили секс който въпреки удоволствието да ви е създавал неприятности? и ако да какви?
Цитирай

Варна

Да, създавал ми е. А на теб?
Цитирай

Варна

Labrador линка не се отваря Wink

А по въпроса.Не ми се е случвало да съжалявам за нещо изживяно с някого.Проблеми не съм имала,заради секс.
Все пак съм добро момиче и чакам Дядо Коледа Laughing
Цитирай

Да, влюбих се след секс и още си плащам.
Цитирай

Далай Лама е мъдър и е много прав. Секса само създава проблеми.
Цитирай

Мдааа, създава ми, да му се не види.
Ама сигурно ще е така още около 30-35 г. После може и да не се сещам за него, освен в спомените...
Цитирай

Не, не ми е създавал. Каквито и да проблеми да съм имала не са били обвързани със секс.
Цитирай

въпроса ми е , случвало ли се е да сте правили секс който въпреки удоволствието да ви е създавал неприятности? и ако да какви?

гъбички  Mr. Green
Цитирай

София

Създава я, гони ме моят като поганец по всички ъгли, а аз все да работя, да работя. Пречи за всичко! Да сготвиш, да опереш, да оправиш къщата, да почетеш книга, да не закъснееш за работа, да не изгледаш намръщена някой заслужил цял скандал, а само да се усмихваш, да мислиш за важните неща - изобщо на ВСИЧКО пречи!

Съвет - да се премахне  devil
Цитирай

варна

бе създавал е ама чак пак цял живот да съжалявам не е било!Създава проблеми,когато не върви секса между партниорите е тогава вече става драма,дали връзката върви,дали той или тя си нямат друууг или ако има други неща в ежедневието и няма време за секс ама защо няма време за негоо.Пък и признайте си без секс сме за никъде на този свят Flutter
Цитирай

Варна

Създава ми проблеми когато липсва  Wink
Цитирай

Сексът трябва да е с пълен член.
Цитирай

И в двата случая си прав - и граматически, и физически...
Цитирай

във Вила Вилекула

От секс глава не ме е боляла, но без него ставам депресирана или
Цитирай

Варна

Ама те всичките ми проблеми от секса са зарад тоз пълен член - има ли го, няма ли го...Голяяяям проблем!
Кат няма член - пак проблем!
« Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 09:26 от Rexy »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора