Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 юли 2005, 08:55 ч.

Препоръчайте ми шампоан

• 6 318
  • 53
  •   1
Отговори
  • Шумен
Здравейте!
От доста време не мога да си намеря свестен шампоан. След раждането косата ми е нормална към суха, преди да бременея беше нормална към мазна. Определено Пантен и Хед-енд-Шолдърс не ми понасят добре, тук прочетох, че и на Ейвън и Арома не са стока, в момента ползвам на Дева, ама много се минах с него, много е кофти   Confused
В момента косата ми пада след раждането, та от време на време си правя по някоя маска и пия Мерц, но ще ви бъда благодарна, ако ми препоръчате и свестен шампоан. Вие какво ползвате?

# 1
  • Стара Загора
Аз лично ползвам все различни шампоани но най си харесвам на Дева..особено този с копривата...страшен е. Поне за моята плява де Mr. Green

# 2
Много си зависи от косата, на моята понасят само Нивеа и VO5.

# 3
  • Варна
Shauma - има за всеки тип коса

# 4
  • Бургас
В момента косата ми пада след раждането, та от време на време си правя по някоя маска и пия Мерц, но ще ви бъда благодарна, ако ми препоръчате и свестен шампоан. Вие какво ползвате?

Home Institute с магарешки бодил - против косопад.
Home Institute с карите (билка) - за мазни корени и сухи краища.

В аптеката ми препоръчаха Rene Furterer, били много добри, но още не съм ги ползвала.

Последна редакция: чт, 21 юли 2005, 11:09 от Миленика

# 5
  • In transit
Аз съм доволна от Sunsilk и  Revlon. Но съм забелязала, че всичко зависи от моментното състояние на косата. 

# 6
  • Русе
Schwarzkopf - Gliss Kur   Aroma Shampoo

в момента съм с такъв, супер е!  newsm10

И МАЛИЦИЯ.

# 7
  • на върха
Аз съм доволна от VO5. На мен лично и Пантен и Дав ми понасят много добре, но много хора получават пърхут от тях Shocked
Зависи и до какви пари говорим. Ако имаш възможност - Керастас и Клоран са супер, ама са си бая пари.

# 8
  • Свищов
"Rene Furterer" също си ги бива, макар и да са скъпички... Тук можеш да получиш много предложения, но всъщност сама трябва да прецениш коя марка ти понася най-добре. Аз например смених няколко вида шампоани на "Клоран" и от всичките пърхутясах, а от серията за обем на "Ейвън" съм адски доволна! Вършат ми работа и Сънсилк и Уош енд го, ако нямам нищо друго. За косопада може да пробваш "Фитовал"- купувала съм го от аптека, кафява опаковка, освен шампоан има и лосион и някакви хапчета, ако се не лъжа. Та този продукт на мен добре ми подейства, а и други мами от форума се бяха похвалили, че са доволни! Успех!

# 9
  • Burgas
"Ревлон", "Шварцкопф" и "Лореал" ползвам обикновено и съм много доволна.

# 10
  • Sverige
Аз ползвам един немски, казва се Alkmene, продава се обикновено по дрогериите на cieba, поне аз оттам си го купувам - струва към 5-6 лева и е много икономичен, поне аз го ползвам няколко месеца, защото е много концентриран и е нужно малко количество. Има за различни типове коса, включително и за пърхут и действително има ефект.

# 11
Козметичка ми беше казала,че са хубави тези шампоани,дето нямат балсами. Наскоро си взех Лук модел,икономичен е а пък и на мъжа ми му харесва,както и Хербал есенсис

# 12
  • София
ползвам Шварцкопф от 2 години, поръчвам си го при фризиорката ми и тя решава в кой момент, кой от шампоаните ще е подходящ- за преди и след бременност, за след лятно слънце и т.н. много съм доволна

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
"Фито" е много добра серия, от "Керастаз" също съм много доволна.
Не мога да си обясня защо, но има огромна разлика между марки шампоан, които съм купувала навън, и същите - купени в България. Например "Пантен", "Елсев" на Л'ореал и др.   newsm78

# 14
  • Шумен
Благодаря ви за мненията. Започвам един поедин да купувам тези, които не съм пробвала, като ми хареса нещо, ще се похваля  Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт