Въпрос към адвокатите

  • 1 555
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Искам да попитам адвокатите тук във форума:

- Как по дяволите се наемате да защитавате убийци и изнасилвачи пред съда.
- Как, с каква съвест се изправяте пред съдията и жертвите на убийците и насилниците и пледирате "Невинен". И това при условие че сте сигурни че вашия клиент е виновен и е извършил престъплението.
- Как спите вечер, как заспивате, след като знаете, че защитавате виновен човек и още по-лошо - вследствие на вашата защита, ако сте много добри, можете да измъкнете виновния от бесилото.
- Защо се радвате когато успеете да получите оправдателна присъда за 100 % виновен човек.
- Какво удоволствие ви носи факта че сте успели да измъкнете от затвора убиец, който сте сигурни че е убиец, но се възползвате от разни хватки и вратички за да го оправдаят.
Изобщо що за хора сте вие адвокатите. Адвокати на дявола  Twisted Evil

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 16:24 от Борис

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Борисе, да не е имало пълнолуние нощессссссссссссссссссссс?

# 2
  • Мнения: 25 441
Аз пък се чудя на лекарите - как лекуват лошите хора? А?
Ами автотенекеджиите? Те пък с каква съвест изчукват колите на мутрите?
Ало, ресторантьорите, вие с какъв морал храните депутатите, бре? Как спите после, ви се чудя???

Малко филми си гледал, Борисе. Мани го това Дискавъри, на нищо полезно няма да те научи. И децата знаят, че адвокатите първо оправдават убийците, за да им вземат парите, а после през нощта се маскират, събират се на банди и ходят да ги отстрелват. Кой мислиш е в дъното на всички мутренски убийства, а?

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Я се кротни малко, ако обичаш.
Кво си се разфучал?
Мнооооого ги обичам тези, дето слагат всички под един знаменател.
Да си се замислял- ей така, случайно- че не всички адвокати се занимават с това, което питаш? Че някои отказват да работят наказателно право изобщо? Нямаш представа от адвокатската професия, ама така.... лее ти се мисълта......
Адвокатите са хора като хора. Най-обикновени. И сред тях има мърша. Както и сред хората от твоята професия.

# 5
  • Мнения: 3 886
аз пък се чудя де ми е изчезнам поста Sick

# 6
  • Мнения: 1 666
Искам да попитам адвокатите тук във форума:
.........................................

Е, не всички адвокати са такива! На някои им стига да печелят и по-малко пари.

# 7
  • Мнения: 212
Аз пък се чудя на лекарите - как лекуват лошите хора? А?
Ами автотенекеджиите? Те пък с каква съвест изчукват колите на мутрите?

Не се прави на ударена. Едно е да изчукаш колата на мафиот друго е да го оттървеш от решетките заради процедурни пропуски като ти самия си сигурен че е виновен.

Най-интересното е, че за всеки убиец се намира адвокат който да го защитава и още по-лошо - колкото по-виновни хора е успял да оправдае един адвокат толкова повече му се носи славата на най-добрия и можещия. Не съм чул досега някой изнасилвач или убиец да е останал без защита защото адвокати са отказвали да работят против съвестта си и да защитават виновен човек.

# 8
  • Мнения: 25 441

Не се прави на ударена. Едно е да изчукаш колата на мафиот друго е да го оттървеш от решетките заради процедурни пропуски като ти самия си сигурен че е виновен.


А ти за хранителната верига не си ли учил в училище? Нали адвокатът първо трябва да измъкне мутрата от затвора, за да може автотенекеджията да му изчука колата? Какво, последният гладен ли да мре?

# 9
  • Мнения: 12
Искам да кажа, че всичко е свързано с пари и то с големи пари.

# 10
  • Мнения: 50
Борис случайно да си се замислял, че не адвокатите се подписват под съдебните решения и не те допускат процесуалните грешки  newsm78 Ако органите на съдебната и изпълнителната власт са си свършили добре работата и магьосника от Ос да си наемеш за адвокат няма как да те измъкне.
А ако ти случайно извършиш нещо противозаконно, какво ще направиш ще се откажеш от адвокатска защита и ще се признаеш за виновен, ли ? Е хайде, хайде нали знаеш, никога не казвай никога  Naughty
Освен това всеки има право на защита а останалото не зависи само от адвоката  Mr. Green
А ти каква професия благородна, честна и общественополезна упражняваш ако не е тайна  Joy

# 11
  • Мнения: 497
ЯЯЯЯ смени адвокати със съдии ако обичаш, защото адвокатът може да си пледира или позовава на каквото той си реши-релевантно или не, но съдията има последната дума. Приказката: "от съда се иска всичко, пък той каквото даде" не я ли знаеш. А не знаеш явно и че всеки е невинен до доказване на противното. Та в тая връзка пусни и една тема за другата страна-прокурорите и иобщо обвинението- те като са много добри, ами да го докажат в съда, бе (обвинителния акт).

# 12
  • Мнения: 2 401
Борко, да пусна ли една минзухареста темичка, да отвлека вниманието на сите усойници у форома, че не ми се мисли какво ще стане тука до няколко часа..   Wink

# 13
  • Мнения: 50
Борко, да пусна ли една минзухареста темичка, да отвлека вниманието на сите усойници у форома, че не ми се мисли какво ще стане тука до няколко часа..   Wink

 Hug   Peace   сссссссссссссссс

# 14
  • Мнения: 25 441
Борко, да пусна ли една минзухареста темичка, да отвлека вниманието на сите усойници у форома, че не ми се мисли какво ще стане тука до няколко часа..   Wink

А ние, пепелянките, може ли да останем?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт