Съвет за марка адаптирано мляко.

  • 2 770
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 766
Моята беба е на само на кърма от третия месец. Преди това дохранвах с Nan. Смятам след някой месец да започна да давам адаптирано мляко за съответната възрастова група и се колебая между четири марки: Lactana Bio, Celia Develop, Nutrilon, Hipp. Коя бихте ме посъветвали да избера? Аз май леко клоня към Lactana Bio Thinking, въпреки, че малко по-трудно се намира на пазара, заедно със Celia Develop. Nan-а вече не го пие. А един доста добър педиатър ми препоръча пък Humana.

# 1
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Ние сме на Аптамил и съм доволна. Иначе за Лактаната съм чула само добри отзиви.

# 2
  • България
  • Мнения: 457
Ние сме на Розов Хип.Много съм доволна от него Peace

# 3
  • Мнения: 4 433
няма  го в твоите предпочитания,но ползвахме НАН1,НАН2

# 4
  • Мнения: 1 217
Аз от изброените като че ли най-много клоня към Хумана и Хип.Иначе ние сме пили Аптамил,Милумил,а сега сме на Нан.

# 5
  • Мнения: 27 524
Лактана Био  Peace

# 6
  • Мнения: 79
Лактана Био е хубаво мляко съдържащо пробиотици но ние не го харесахме.Зависи от детето.

# 7
  • Мнения: 1 095
няма  го в твоите предпочитания,но ползвахме НАН1,НАН2
и НАН х.а.  Peace

# 8
  • Мнения: 814
Да, и аз съм за Lactana. Ние караме на него вече близо 1.5 година. По едно време бях започнала да не го давам редовно вечер, но синът ми се разболя от грип  Sad, получи проблеми с коремчето и педиатърът каза да го продължа заради бифидобактериите. И наистина Lactana-та пак ни регулира (май ще си изкараме на нея до 3-тата годинка...).
Не съм имала проблеми с намирането му по магазините, но от миналия месец го намирам с нова фомула plus 3, в която има добавени мастни киселини  Peace. Имам чувството и че вкусът е подобрен, защото преди това го правех на сина ми с 180 мл вода, а сега започна да изпива с 210 мл...

# 9
  • Мнения: 337
Ние ползвахме НАН1 и НАН2, а сега Нестле Junior и съм доволна.

# 10
  • Австрия
  • Мнения: 143
Аптамил Wink

# 11
  • Мнения: 2 334
Лактана био или розов Хипп  Peace

# 12
  • Мнения: 174
Здравей,
И аз в бях поставена пред същата дилема преди почеве от два месеца.След много ровене из нета, четене из форумите и т.н. избрах Розов Хип.Преди това се двоумях между него и Лактана био, за която съм чевала само добри отзиви.Преди известно време пробвах с нея, но явно бебка беше много малка /на около 2 месеца/ и не беше подходяащ период с Лактана, но много често започна де се изхожда-след всяко ядене и накрая беше доста рядко акото.Преди това бяхме на Фризо НА и аз търсех всевъзможни начини да оправя акото, защото с него имаше трудно изхождане, тъмно зелено, доста миризливо и само с помощ акаше.Като навърши 3 месеца смених от раз с розов хипп и до сега сме с него.Отскоро започнах да захранвам и сега също ползваме основно пюретата на Хипп.Аз и затова избрах него, за да продължа с тяхните продукти.Освен това вече имат и доста добри млека за по-късен период

# 13
  • Мнения: 4 000
  От изброените от теб не съм предлагала, пием НАН, но пък него твоето бебе го е откзало newsm78
А защо си против Аптамил или защо не си го посочила, то се води най-доброто според много "спецове"

# 14
  • София
  • Мнения: 15 198
Lactana Bio, Celia Develop, Розов Hipp-и трите съдържат пробиотици. Бих избрала едно от тези млека. Първият ми избор ще е Lactana Bio.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт