Ако попаднете на собствената си дъщеря в сайт за запознанства...

  • 3 608
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
 Как,мъже,ще се почувствате,ако най-невинничко си разглеждате профили на мадами в сайт за запознанства и изведнъж от монитора ви се ухили собствената ви 15-годишна щерка-застанала в предизвикателна поза и с "дрехи",за които нямате спомен да сте и купували?Ще се ядосате,ще си глътнете химикалката/например/ от изненада,ще я похвалите наум?

# 1
  • Мнения: 2 475
Нямам дъщеря и не съм мъж.
Но ако хипотетично имам и я видя изтипосана по бельо в сайт за запознанства,не би ми станало приятно.
Но...май повечето 15-годишни го правят.Поне моите познанства с такива девойки,които са добри деца и добри ученички и въпреки това снимките им по skype или в сайтове за запоснанства са разголени.
Може би това е днешната мода  Wink

Какво прави женен мъж на около 40-45 год най-невинничко в сайт за запознанства на тийнейджъри?

# 2
  • Мнения: 589
Цитат на: Le Soleil link=topic=352381.msg9377317#msg9377317 date=1227961321

Какво прави женен мъж на около 40-45 год [b
най-невинничко[/b] в сайт за запознанства на тийнейджъри?
  Имах предвид онези сайтове,в които уж е забранено да се регистрираш,ако си под 18 г...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ще пратя копие на личната карта до сайта анонимно/ако няма копие- акта за раждане/. Те сами ще и махнат профила за да нямат проблеми.

# 4
  • Мнения: 8 917
Ще пратя копие на личната карта до сайта анонимно/ако няма копие- акта за раждане/. Те сами ще и махнат профила за да нямат проблеми.

Страхотна идея Wink Simple Smile По въпроса - не би ми станало приятно, разбира се. Ще се опитам да я разбера и се надявам да успея.

# 5
  • Мнения: 589
Ще пратя копие на личната карта до сайта анонимно/ако няма копие- акта за раждане/. Те сами ще и махнат профила за да нямат проблеми.
  Ама няма нужда,моля ви се-въпросната хипотетична дъщеря не е крила годините си,посочила е,че е само на 15 и профила въпреки това си стои...За справка-повечето сайтове от този род...

# 6
  • Мнения: X
Сигурно няма да се въздържа да й пиша от измислен профил. Току виж разбера какво я вълнува, какво мисли за мен, за любовта....итн. Един вид наново ще се запозная с нея и може би със себе си като родител.

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Сходно с горният пост ще постъпя.
Слава Богу, нямам дъщери.

# 8
  • Мнения: 1 749
Олимпия,сякаш си ми прочела мислите...
Наскоро попаднах на такива сайтове за запознанства...Просто не ме е интересувало,но любопитството ми надделя...Като видях момичета на по 15-16-17,изтипосани както казваш...наистина се замислих...Как ще реагирам,ако след години(да ми е жива и здрава)я видя мойта хубустница на такова място,по този начин...?Не знам.Би ми станало неприятно,странно,заради различната светлина,в която я виждам...Но,предполагам,ще го приема...Не знам,наистина...

# 9
  • София
  • Мнения: 15 910
Случи ми се преди год. Тогава дъщерята беше на 15. Ядоса ме само това, че се беше представила с имената си, точен адрес и тел. Иначе всички съученикки имаха снимки в Сладур.
Регистрирах се от работата като момче Александър, писахме си  известно време и я поканих на среща. Не пожела да дойде, прекрати контактите. Мои колега и се обажда по тел. да я покани пак отказа. Обясних и, че аз съм била Алекс и да махне адреса и личните имена. Известно време всички деца се снимат в сайтове, после им минава мерака. 
От друга страна моя колежка се ожени за момче от сайт, разбират, живеят добре. Навсякъде има и лоши и добри хора.

# 10
  • Мнения: 5 710
със сигуност няма да реагирам бурно и първосигнално.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз имам син на 12 години, който е регистриран в подобен тийн сайт. На снимките не е по бельо, той е металист и си е с дрехите, които носи ежедневно. Няма нищо лошо, че контактува със себеподобни в сайта. Пише си и с момчета и с момичета, като основното, което се обсъжда са любимите метал състави. Прави ми впечетление обаче, че от време на време се намира по някоя 15 -16 годишна девойка, която в прав текст предлага "искаш ли да го направиш с мен"  Rolling Eyes, или "ще спинкаме ли заедно в твоето легло".
Моето дете е момче, ако беше момиче не знам как бих реагирала.

# 12
  • Мнения: 2 829
сина ми е на 13 г и половина
незнам да има регистрация в подобен сайт :thinking

ми,с момчетата като че ли е по-лесно Thinking

може би ,ако разбера ще постъпя и аз като Aisha
добър начин да контролираш поне малко нещата,които се случват с детето ти в" опасната" възраст

# 13
  • Мнения: 5 622
Сигурно няма да се въздържа да й пиша от измислен профил. Току виж разбера какво я вълнува, какво мисли за мен, за любовта....итн. Един вид наново ще се запозная с нея и може би със себе си като родител.

Нещо подобно направи Линет в сериала "Отчаяни съпруги"

Може би и аз бих постъпила така. Но със сигурност ще ми спре сърцето ако видя дъщеря си на подобно място, по описаният от авторката начин.... Confused

П.С. За сега нямам дъщеря  Simple Smile

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Непрекъснато ми пишат и звънят разни родители. Махам профилите на малките кифли, но те се регистрират пак. Няма оправия.

Общи условия

Активация на акаунт