Пазаруване преди раждането

  • 6 258
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Здравейте искам да попитам,пазарувахте ли неща за бебчо преди раждането?

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 23:28 от Аурелия

# 1
  • Варна
  • Мнения: 332
Да, почти всичко си бях купила преди раждането, за след раждането ми бяха останали някои по-дребни покупки, но си спомням, че тогава съжалявах, че не съм си купила всичко необходимо за първите дни преди раждането. Затова моят съвет е майката да си купи, това което и трябва преди раждането, за да не се чудят после таткото и бабите какво да купят и дали то ще хареса на майката.

# 2
  • Мнения: 4 965
Да, вече съм купила почти всичко необходимо. Искам нещата да са избрани по мой вкус и да са готови, когато се приберем от болницата, а не да пращам таткото и бабите за щяло и нещяло по магазините, пък после да се ядосвам, ако нещо не е както трябва. През юли трябва само да сменим тапетите и да купим креватчетата. За след раждането оставям единствено мазилата за бебоците, за да са съвсем пресни (вече съм избрала марката и изрично съм обяснила какво да търсят) и количката, защото съм поръчала да ми донесат от чужбина конкретен модел, а това ще стане чак в началото на септември.

# 3
  • MUC
  • Мнения: 571
Аз също купих вече почти всичко и смятам да си завърша покупките следващите дни. Едва ли след раждането ще имаме с таткото време. Искам поне до някъде да сме подготвени  Grinning

# 4
  • Мнения: 18 542
Цитат на: BOROVINKA
Zdraveite iskam da popitam,pazaruvahte li ne6ta za beb4o predi rajdaneto?

Да, абсолютно всичко купих преди раждането!  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
da, spored men absoliutno vsi4ko trqbva da ti e gotovo, za da ti e spokojno...Nie koli4kata q vzehme 3 meseca po-rano Grinning , koeto e prekaleno razbira se, no prosto nqmqhme tyrpenie... Grinning Ne se ostavqi predrazsydyci i bebini devetini da ti razvalqt udovolstvieto sama da si pazaruva6 za beb4o, golqm kef e !!!

# 6
  • Мнения: 394
Здравей и от мен!

Ние също купихме миналата и тази седмица всичко необходимо за бебоче, а ми остава още 1 месец до термин. Удоволствието беше страхотно за мен и "придружаващите лица".  Wink Сега всичко в къщи е в жълто и синьо и на мотиви с мечоци - истински купон ...  Simple Smile
Освен, че няма повторение в покупките и подаръците, спестихме на бабите и приятелите неловкото положение да се чудят какво да купят. Вече съм спокойна, че дори бебчо да реши да избърза, ние сме готови за него. Няма да ми се налага да пухтя по магазините с огромния корем в най-големите жеги и сега мога да се отдам на подреждане на стаята, пране и гладене на дрешките и да се подготвям спокойно за толкова дългоочакваната среща.  Simple Smile

# 7
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Az sam mnogo sueverna i ne iskah da kupuvam nisto dokato ne se rodi bebeto.No zapotsnah da kupuvam oste dokato biah vav sestia mesets,zastoto niamah tarpenie.Pak i ne mozeh da si obiasnia kak sled razdaneto ste tragna po magazinite teparva.
Dobre tse mi doide razumat navreme Mr. Green .

# 8
  • Мнения: 5 500
Всичко си купихме, ааа само количката после. То, и никой няма да посмее, че аз каквато съм претенциозна и капризна... Wink

# 9
  • Мнения: 2 529
Количката и едното креватче на бебето ги взехме след като се прибрахме от болницата, иначе другите неща 2 дни преди да вляза за планираното секцио и оставих на бабите да перат и гладят след предварителни инструкции, де Laughing Оказа се обаче, че постоянно и до днес ми хрумват разни неща и отскачам до любимия ми "Малечко" и до други бебешки магазини между кърменията. Това ходене до магазините с колата ми действа доста освежаващо и отпускащо, като се има предвид еднообразният ни режим вкъщи Sunglasses

# 10
  • Мнения: 1 391
Аз също сега всичко купувам. Остават ми още 1.5 месеца...
ще останат само някои неща, по-можещи да изчакат....
/все пак да има нещо и за подаръци, за който пожелае  Simple Smile /
Но ми е много неспокойно, да оставям всичко за после....
Държа да си купя, поне най-необходимото за първите дни....
И вече почти съм снабдила всичко, с изключение на някои дреболии....
Трудно ми е да се боря с майка ми, която пък все се опитва да ме убеди, че всичко щели да купят като се роди бебето, докато съм в болницата....ама не на мене тия....
те нямат никаква ориентация, нито къде са магазините, нито пък колко вида стоки има там....
 Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 379
Цитат на: BOROVINKA
Zdraveite iskam da popitam,pazaruvahte li ne6ta za beb4o predi rajdaneto?


Абсолютно всичко купих преди раждането, а някои неща ми ги подариха пак преди раждането (по мое настояване). Дори не оставих нищо за подаръци и после им беше много сложно на всички да се чудят какво да купят  Simple Smile . Така че да знаеш да оставиш нещо и за другите  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 793
и ние абсолютно всичко бяхме купили преди раждането. така ми беше много спокойно, а и пазаруването на бебешки неща е голяма тръпка. Grinning

# 13
I az smiatam da kupia osnovnite nesha predvaritelno.Ostavat mi okilo 1.5 meseca...
No, izkam da vi popitam - kak ste sigurni kakvo she e bebo - momiche ili momche.
Edva minalata sedmicha mi kazaha che moje da e momiche - i pak ne smeia da vzemam mnogo rozovi neshica.

# 14
  • Мнения: 1 289
Всичко си купихме преди раждането двамата с таткото. Още повече, на мене никой не можеше да ми напазарува, защото бабите са в провинцията, слава богу, на 350 км от София. Взехме, това което ние харесахме и чухме в последствие много коментарии като например защо сме взели бодита, а не камизолки и гащички. Оказа се че ние сме си купили, това което на нас ни е удобно, а не на роднините, които виждат бебчо за няколко дни.
Пазарувай смело и с удоволствие. Sign Exclamation  Ще видиш, че инстинкта ти няма да те подведе, а и мяма да се ядосваш после на разни баби че са купили нещо, което ти е излишно или неудобно.

Общи условия

Активация на акаунт