Събирам мнения за този комплект от бебешка техника

  • 4 812
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Ето за това говоря. Предстои ми да купувам и  се чудя дали да не се спра на това. Като цена ми се струва изгодно, но въпросът е като качество как е newsm78

Имам предвид комплекта от стерилизатор, бебефон, уред за затопляне на шишета и бурканчета, термометър и чанта. Ето страницата от каталога на Метро

# 1
  • Мнения: 9 814
 Whistling Не знам дали за тази цена наистина ще получиш много добро качество, но лично аз бих рискувала.
Все пак и особено първият комплект на Carrera  ми се струва повече от евтин.

И доня КОПРИВА , благодаря за идеята. Ще отскоча до Метро да ги видя.

# 2
  • Мнения: 9 973
и аз бих се `излъгала`,така да се каже Peace.Но има неща,които не съм ползвала преди и сигурно няма да ми трябват и сега
бебефон-живеем в гарсониера,тоест в 1 стая
уред за затопляне на шишета и бурканчета-микровълновата
стерилизатор-на котлона само новите неща
.......
та останаха дреболии,които са не повече от 20-30лв.

но всеки знае от какво се нуждае и с какви средства разполага

# 3
  • Мнения: 1 674
и аз бих се `излъгала`,така да се каже Peace.Но има неща,които не съм ползвала преди и сигурно няма да ми трябват и сега
бебефон-живеем в гарсониера,тоест в 1 стая
уред за затопляне на шишета и бурканчета-микровълновата
стерилизатор-на котлона само новите неща
.......
та останаха дреболии,които са не повече от 20-30лв.

но всеки знае от какво се нуждае и с какви средства разполага

Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Взимай  Hug

# 5
  • Мнения: 4 362
И аз съм се навила да взема комплекта на Carrera  Peace

# 6
  • Мнения: 3 861
Аз за съжаление от Калоян нямам нищо такова.
Бебефон ми беше дала приятелка, върнах го. Сега тя го е дала на друго момиче. А на мен сега ще ми е особено необходим защото вече сме в тристаен апартамент с шумоизолиращи врати...
Стерилизатор не съм имала, варях в тенджера...ами хамалогия си е, иска ми се сега малко по-цивилизовано да бъде
Уред за затопляне на шишета пак ми беше дала приятелка. Преди това топлех в МВ. И в нея става, но това така или иначе е в комплекта.
За термометъра и чантата ми е все тая, термометър си имам
Като се замисля обаче ако реша да ги купувам поотделно само за бебефоните и стерилизатора ще трябва да дам поне толкова...

# 7
  • Мнения: 9 973
щом ти е необходимо,взимай Peace

# 8
  • Мнения: 104
На мен ми хареса комплекта. И аз мисля да си взема. Права си Копривке, че ако си купиш само даже бейбифоните ще ти излязат толкова. Поне тия дето ги гледах аз в разни сайтове. Все от 60лв нагоре. Така, че според мен си заслужава  Peace

# 9
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Carrera не е "куча марка". Това е марка за очила и спортни артикули. Въпросът е дали става въпрос за една и съща фирма или просто е съвпадение на името.
Все пак аз бих си купила нещицата. Вече все повече евтини продукти излизат сполучливи.

# 10
  • Мнения: 3 376
Не съм я чувала тази марка и аз...Но пък цената си е доста добра,мисля,че си струва да се рискува Peace

# 11
  • Мнения: 3 211
Струва ми се, че бебефонът няма да е добър. Скептична съм към бебефоните "куча" марка (вкл. Чико, Чиполино, Бебе комфорт). Според мен трябва да е марка за техника. Напримери Филипс и да е дигитален. По-добре 2 употреба дигитален.
Стерилизаторът ми се струва малък. За едно шише само. Има много хубави за микровълнова, в които се събират няколко шишета, биберони, лъжички и т.н. и се стерилизират наведнъж. А и, ако не ти се дават пари за уред винаги можеш да си купуваш табл. за студена стерилизация.
Уред за подгряване на шишета не ми се струва особено нужен, особено ако ще кърмиш.
Аз смятам засега да не взимам за подгряване и стерилизатор. Ако не мога да кърмя тогава ще мисля.

# 12
И аз се чудя какво ще ми е нужно , но след днешното проучване ми стана ясно, че шишетата Avent стават само в стерилизатор Avent , а той е 160лв.-нямам микровълнова+ 82 помпа и 140 уред за затопляне....хубава сметка ще стане, но май няма как. ..Поне знаете ли колко време ще ми трябват и дали са достатъчно качествени? За шишетата знам,че си струват

# 13
  • Мнения: 1 006
И аз се чудя какво ще ми е нужно , но след днешното проучване ми стана ясно, че шишетата Avent стават само в стерилизатор Avent , а той е 160лв.-нямам микровълнова+ 82 помпа и 140 уред за затопляне....хубава сметка ще стане, но май няма как. ..Поне знаете ли колко време ще ми трябват и дали са достатъчно качествени? За шишетата знам,че си струват
Шишета на Авент съм стелиризирала и в стерилизатор на Чико.Ако си купиш микровълнова и стерилизатор на Чико ще ти излезе доста по-евтино.А такива пари да се дават за помпа и уред за затопляне ми се струва излишно,като се има впредвид,че може и да не влязат в употреба.

# 14
  • Мнения: 110
На мен лично ми допада втория комплект, но защото вече сме големи и другте неща са ни ненужни.
За шишетата на АВЕНТ - имах няколко такива и ги стерилизирам без проблем в този стерилизатор:
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5987&lang=1
Както и в стерилизатора за микровълнова на BFree. Peace, но определено от горния съм много доволна - събира 8 шишета, залъгалки, гризалки и др. дребошлъци.
Мисля че уреда за затопляне е напълно излишен. Или МВ или ел. кана Peace поне да може да се ползват дъъълго време

Общи условия

Активация на акаунт