Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

in the boulevard of broken dreams

Здравейте,
След наколко дни заминаваме за Елена - за 4-5 дни. Направих резервация в хотелски комплекс "Елена", апартамент за 70 лв/ само нощувка. Питането ми е някой има ли впечатления от хотела. За града съм чувала много добри отзиви, но докато правех резервацията по телефона леко се притесних. Останах с впечатлението, че едва ли не ще сме единствените гости там  newsm78 Не знам защо така го почувствах де...
Та - споделяйте.
Цитирай

Велико Търново

Няма да се учудя ако сте сами в хотела-базата е мнооого стара, не е правен ремонт на комплекса откакто е построен, леко освежаване и това е
    Собствениците си имат друг комплекс- Костадиновите къщи и са наблегнали на тях, а комплекса явно чакат да го пуснат за продажба и не смеят да правят нищо, иначе за НГ няколко пъти сме били там и сме оставали много доволни, но ми се струва че през останалото време е smile3518
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Хм...  newsm78
Е дано има поне 2-3 стаи с хора  Very Happy , иначе егаси тъпнята дето ще е  35
Цитирай

Варна

Олееее, ако е този за който си мисля - хотел "Елена" в центъра, на главната улица... Sick Но тъй като вече сте резервирали така или иначе, няма смисъл да пиша отзивите си за това място. Дано ви хареса, все пак...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.