Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Нова тема :

Да започнем слабеенето ... .... от ДНЕС !!!  
                                                                      Да обявим война на излишните килограми !

Как ???

Ами с усмивка  ,  малко инат  ...  и без глад     Peace  

Хапваме си добре   Mr. Green :

Слабеем по режимите изготвени от :
диетолог ОГНЯН СИМЕОНОВ 
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
тел: 0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog 

Спазването на режима не означава лишаване от храна, а правилната й консумация.
В нея е важно количеството, качеството и съотношението на приеманите храни.
За всеки човек, в зависимост от неговите индивидуални нужди се изготвя индивидуална програма на хранене !!!

Старите ни темички :
                                        №1     №2     №3      №4     №5      №6   №7     №8    №9    №10    №11    №12     №13     №14    №15  №16    №17  №18    №19   №20   № 21

Защото всички искаме да изглеждаме така :

# 1
Галичка честит рожден ден на патерици, много здраве и щастие ти пожелавам.  bdbaloni baloni  party023 newsm51 newsm51 newsm51
А днес аз съм на ред....хахаха вече съм на 35. Слънчев и прекрасен ден за всички - при мене точно такъв.

# 2
Хаяси - специални поздрави за новата тема, чудесно се справяш мила  newsm10 newsm20

# 3
Ще сипя кафе, явно няма будни, ама на това време, освен да се наспи човек, не виждам какво друго да прави.

Пожелавам ви режимна и спокойна неделя.

Яяяяяяяяя имали сме още да празнуваме.
Венци, жива и здрава да си. Много да те обичат слушат, глезят. И много щастие.

А с темата се справям, защото Джинджи е добър учител и ми приготви всичко наготово. Аз ще благодаря на нея сега. Джинджи, благодаря   love001  love001  love001 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 10:21 от hayasy

# 4
  • в прекрасна къща в уютна градина
Ехаааа, нова тема! Нов рожден ден!
Хаясче, благодарско!

Венци, честит ти рожден ден! От всичките хубави работи по много ти пожелавам!

# 5
  • varna
БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ МАМЧЕТА,ЗА СТРХОТНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН VENCI[/newsm51 newsm59

Желая ти океан от ЛЮБОВ
Море от здраве и едно малко островче от грижи.Бъди много усмихната,щастлива и обичана....  ura

# 6
Благодаря ви Хаяси, Питче, Гали - за хубавите думи, наистина ми беше хубав празника. С режима днес не бях на "ти", но ми е простено. Утре е понеделник, а и е първи - много обичам така подредено - точно три седмици до празниците ми стигат да се стегна /за да си позволя пак да се нахвърля малко на баклавички и кюфтенца newsm44/
Не съм се научила още как се слагат красоти и снимчици но не ще пропусна да ви почерпя, па макар и с анимационна тортичка  party023
Желая ви лека нощ и слънчева седмица на всички. Hug Hug Hug

# 7
  • на брега на морето
Леле , за малко да изпусна купона 
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , мила Венци  !!!  Hug Hug Hug

Пожелавам ти сибирско здраве, еврейско богатство и циганска любов!!!

# 8
Добро утрооооооооо!
Кафе??????????????????????

Такааааааааа, събудих ви, освежих ви с кафе. А сега всички на отчет. Предвид предстоящите празници и това, че днес е 1 ви и понеделник, мисля че е време да спрем изкушенията и да се стегнем, та по Коледа и Нова Година да не трупаме килограми, с които да се борим още 1 година.

Желая ви успешна и режимна седмица и слънчев и прекрасен ден.

# 9
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА GALICHKA I VENCI, само хубави неща да Ви се случват. Страшно кафе сте сервирали.... Приятен ден на всички...

# 10
Честит рожден ден Венци,

Пожелавам ти много споделена любов, сбъднати мечти и щастливи мигове

Хаясче благодаря за кафенцето.

Лек и режимен ден на всички  Hug

# 11
  • София
Добро утро и в новата темицка! Hug
Хаясче, благодаря за темичката и за кафенцето!
ЧРД на патеричка Галче и Венци ! Много любов и нови преживявания!  smile3503
Човек да не зачезне за малко ... Катето сложила нова снимчица, Джинджи наминала, Лилянче наминала да ни въпросва(дано й хареса при нас!)  smile3521

Момичета, за пореден път се убедих в това което неведнъж съм казвала и това, което Оги казва (ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ТЕБ), т. е. от нас.  Бях ви казала, че моята етърва ще ходи при Оги. Е, ходила е и сега ми разправя как нямало да може да спазва режима, колко нереално било....  #Cussing out Като ме гледаше мене, не мислеше така, сега, като й се налага на нея малко да си стегне г... - било нереално! Имам още един такъв пример и направо ми иде да ги  #2gunfire! На вас случвало ли ви се е някой много да напира да му кажете какво точно правите, да му дадете координати на Оги и после да каже, че е нереално..., че щял да умре от глад по тоя начин без да си е направил труда да спазва указанията точно? Етърва ми каза, че храната й била молко... Питах я носи ли си храна в офиса - било абсурдно ! Е, как да му помогнеш на такъв човек?!?! Да спазвам режима на храненен вместо нея ли? Аз си го спазвам заради себе си....
Оф, напълних ви главите с глупости, ама... много ме шокира това нещо!!!

# 12
  • Добрич
Добро утро и от мен.Хаясче страхотна си и добре поддържаш фронта.

Борянче не се ядосвай и моята етърва е същата. Беше 20 кила с мокри дрехи преди да роди двете си деца, а сега е с 20 кила отгоре и реве, че видиш ли не може да гладува. Преди вика от нищо не се лишавах и бях много слаба, а сега трябва да се лишавам. Обясних и подробно режима и и обясних че няма глад, но за нея да мериш и броиш е лишение. Човек когато не иска нещо каквото и да му говориш просто няма смисъл.

Успешен ден и режимна седмица на всички.

# 13
  • varna
Здрастииии и от нас.аз също не спазваааах режима но се надявам този месец да съм по-упорита. baby_neutralиначе ще се  #2gunfire
Вярно че всичко за виси от нас.и честно да си призная ако нямам някой който да ме ръчка,и да ми дава някакъв стимул ми е много трудно. #Cussing out
Но с всички вас нещата са по-лесни. newsm10.
реших да пробвам и нещо друго.на 10,11,12 декември е пулнолунието и гледах д-р Михайлов по бтв.за детоксикацията за 3-дни.тея 3 дни ще поседя в smile3550,но пък майките които са го пробвали са много доволни.а и  е само за 3 дни.казаха че може и кърмещи майчета да го правят,което ме зарадва много.нали още цуцка малката габка Joy Joy Joy

лек и усмихнат топъл ден

# 14
Хм, не са минали всички все още на отчет. Момичетаааааааааааа, чакам ви.

Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт